Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII Zlot Wielkopolski
no to się zbieramy z jednej rady na drugą:) heh, aparat zabieram oczywiście
Odpowiedz
NO i wróciłem
Dzięki Dionizy (i jego sąsiedzie) za odwiezienie raz jeszcze , wszystkim pięknie za udany zlocik.
JAK ZWYKLE świetnie się bawiłem, a nawet jeszcze lepiej.

Konkursy wygrało super winko ALINKI, moim zdaniem jabłkowe mimo że się upiera przy dwóch śliwkach ;)
Resztkę maleńką udało mi się zachachmęcić, żeby chociaż łyk jeszcze jeden na popołudnie niedzielne zostawić.

Ogólnie niech żałują CI co nie byli, a zwłaszcza CI co SIĘ ZAPISALI I NIE PRZYBYLI, tak ATerku i DOPTOSIE to między innymi o Was.;)

Konkurs był super, punktacja moim zdaniem kulawa, ale to oficjalna SWiMP-owa była, najwyższy czas wprowadzić wielkopolską;)
Wino będziemy oceniać w 3 stopniowej skali - KIEPSKIE - PIJALNE- WYBORNE :diabelek: co znacznie uprości cała procedurę ;)

Czekam na zdjęcia i na następne spotkanie z Wami ;)
Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz
My już, też w domu dziękujemy za miłą atmosferę i wyborne trunki.
Odpowiedz
Ja równiez jestem juz w domku. Dziekuje wszystkim za doborowe towarzystwo i wysmienite jedzenie. Szczegolne pochwaly dla kielbasy Plecionki, rewelacyjna!!!. Gulasz, zrobiony przez forumowy kolektyw pobil wszelkie normy:).

PS. Dziekuje Hanko :)...!!
Odpowiedz
heh dawno mnie nie było na zlotach i mam czego żałować ze zaniedbałem znajomych;(
super impreza jak zwykle zresztą;)w końcu to wielkopolska:polewam:
następnym razem na pewno się nie spóźnię!!co tu dużo pisać KIEDY NASTĘPNY ROBIMY??:d
Odpowiedz
Jak zwykle - było świetnie :) Gosia (+1) pod ogromnym wrażeniem (pozytywnym rzecz jasna) - wspaniałych ludzi, wielkich pasji, pysznych trunków, przesmacznego jadła. Pozdrawiamy!

Co do zdjęć - wrzucę je jak nieco odsapnę, może dziś, może jutro. Na razie zdjęcie grupowe, a raczej link do niego (po zmniejszeniu do regulaminowego rozmiaru wyglądało to strasznie - 18 osób to za dużo jak na zdjęcie 580x400 i 50KB)

http://img43.imageshack.us/img43/6379/20...t0074z.jpg
Odpowiedz
Własnie!!! Zdjecia !!!:)
Odpowiedz
Zlot superr trunki wspaniałe i atmosfera :brawo:

================
http://www.winiarze.pl
================
Odpowiedz
No to czekam na relację do najbliższego numeru Winiarza Polskiego planowanego na grudzień. Materiał (tekst i foto) bardzo proszę do końca listopada na adres widoczny pod avatarem. No przecież nie może zabraknąć tek relacji w Winiarzu Polskim.
Odpowiedz
Krótka relacja foto z XII zlotu Wielkopolskiego TUTAJ

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i do następnego Zlotu
Odpowiedz
:( dlaczego ja to przegapiłam:( A byłam tego dnia w Poznaniu akurat:( Nie czytam wszystkich informacji na forum:( gapa ze mnie:( szkoda :(
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez monikatt
szkoda :(
ano szkoda, uwierz jest czego żałować. Ale to nie pierwszy i nie ostatni Zlot w Poznaniu. Czytaj forum systematycznie i zapraszam na kolejny Zlot, pewnie na wiosnę.:) No chyba, że jakiś świąteczny?

pozdrawiam
Odpowiedz
Słuszna uwaga,następnym razem puścimy Ci info na GG,albo na e-mail jeśli go dodasz do profilu.
Częściej zaglądaj do nas.
Odpowiedz
Dzięki Ryniu:)
Postaram się kolejnego nie przegapić:)
pozdrawiam:)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez plecionka
puścimy Ci info na GG,albo na e-mail jeśli go dodasz do profilu.
Częściej zaglądaj do nas.

Słuszna uwaga :) Już się poprawiam i aktualizuję profil:)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez ryniu
Krótka relacja foto z XII zlotu Wielkopolskiego TUTAJ

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i do następnego Zlotu

No ładnie się bawiliście, nawet jeśli większość czasu w kuchni:diabelek: No i, co się chwali, frekwencji tylko pozazdrościć!
Odpowiedz
Boguś to był zlot b kameralny połowa uczestników nie mogła przybyć.
Odpowiedz
Godny i zacny był pozadroscic może kazdy :spoko:

=============
http://www.winiarze.pl
=============
Odpowiedz
ode mnie zdjęcia są TUTAJ

i do ściągnięcia nieco większy rozmiar niż te na picasie RAPIDSHARE

Pozdrawiam :)
Odpowiedz
A ja niestety nie mogłem być :placze: . Nawet fotorelację dopiero dzisiaj zobaczę
Odpowiedz
Taśmol żałuj,chłopie.
Tak było ,tak o:spoko:
Odpowiedz
Tasmol, a miałeś zrobić chociaż dyplomy:chytry: i co? mogłeś uprzedzić trochę wcześniej, zrobiłbym a tak?:tylek:
Odpowiedz
A co do dyplomów to wyszedłem jak Zabłocki na mydle, a właściwie to wyszedłem z niczym (bez nagród).

A na poważnie to ostał mi się bochenek chleba Baltonowskiego, słoik surówki i 2 słoiki ogórków. Chyba jeszcze się nie zdarzyła taka kreatywność ze strony organizatorów zlotu.

Następnym razem też chcę za 1 miejsce słoik ogórków kwaszonych :1miejsce:
Odpowiedz
Jurdziu ,nie kpij,chyba się rozbestwiłeś,a karafkę kto zgarnął.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez plecionka
Boguś to był zlot b kameralny połowa uczestników nie mogła przybyć.
To jak to było kameralnie, to naprawdę chapeaux bas!
Odpowiedz

Skocz do: