Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... gdzieś za polską granicą, ... w podróży
Francją zdecydowanie się rozczarowałem. Sery owszem wspaniałe, doskonałe, pyszne. Najtańszy z marketu lepszy niż nasz krajowy gumiok. Ale mięcho jakieś takie niedorobione.
Żaby jakby niedogotowane i żaden przysmak - przynajmniej wiem że miożna zjeść na survivalu będąc ;)
Zaskoczony byłem ich lubością do półsurowego mięsiwa od beff du cośtam począwszy na grilowanej jagnięcinie skończywszy. A już szczytem wszystkiego było Foundie z surową wołowiną <błeee>.

Hooland: sery sery sery i właściwie więcej można nie jeść :)

Irlandia: największym zaskoczeneim było że upodobałem sobie ich irish breakfest (w zasadzie kopia british). W domu nie jadam śnaidan w ogole a tam zawsze i w każdej ilości :) do tego GUINESS Reszta może nie istenić. Może te ich oystersy ale nie moge się przełamać.

Naszych południowych sąsiadów natomiast kocham całym sercem za wszystko. :lol:
Odpowiedz
... nie ma jednak jak domowe polskie wędlinki w dobrym towarzystwie :)

[Obrazek: 070403c.jpg]

... właśnie wróciłem :) (... niestety tylko na miesiąc :( ... )

pzdr
Odpowiedz
Chef Paul pamiętaj , że mam Twoją skrzyneczkę ( niestety pustą :diabelek: )
Odpowiedz
Nie wiem, ktory z was lepszy kucharz, ale Kuron napewno lepszy zarlok.:diabelek:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Pigwa
Zawsze, kiedy robie golabki z ryzem, dodaje do ryzu drobno posiekanej kielbaski ( 2 czesci ryzu, 1 czesc kielbasy) i zawijam wylacznie w liscie wloskiej kapusty (savoy cabbage). Lisci winogronowych uzywam do greckich dolmates.

Takiej zwyklej kielbasy czy wloskiej salsicci?
Odpowiedz
Uzywam polskiej wedzonej. Wloskie sa zbyt ostre i polskie golabki juz nie beda takie polskie.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez tasmol
Chef Paul pamiętaj , że mam Twoją skrzyneczkę ( niestety pustą :diabelek: )
... Witaj, ... chetnie się spotkam zaraz po świętach (niestety teraz mam urwanie) :uff:

świąteczności

ps - wyślij proszę na PW swój nr telefonu
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Pigwa
Nie wiem, ktory z was lepszy kucharz, ale Kuron napewno lepszy zarlok.:diabelek:
... no Maciek to pojemny jest :) ... kucharz z niego również lepszy (wiele się od niego nauczyłem, ... nie wiem natomiast ile on odemnie :) )

świąteczne pozdrówka
Odpowiedz
a czy przywiozles cosik (przepis ) na miesko na sezon grillowy?:)

licze na Ciebie :spoko: :1miejsce:

ciesze sie ze juz jestes:)
Odpowiedz
... po Świętach nowe przepisy
... narazie proszę korzystać (jeżeli ktoś znajdzie coś dla siebie oczywiście) z obecnych przepisów z grilla

pozdrówka świąteczne

Skocz do: