Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Myśliwskie Smaki Pisz 2010/ 2011/ 2012/ 2013/ 2014/ 2015 / 2017 r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Gratulacje Drajla :1miejsce:
Manufaktura Pisz spisuje się doskonale.
Czyżby znowu dereniówka ?
Pozdrawiam Grażyna
(16-08-2014, 17:34)drajla napisał(a): [ -> ]Miło mi poinformować Was, że Manufaktura Pisz w dniu dzisiejszym zdobyła I miejsce w Piszu w Konkursie Nalewek podczas Myśliwskich Smaków 2014 r.
Zaczyna być nudno :D Gratulacje!
Wypijam za Cię, Drajla! :pijemy:
Gratuluję:brawo:
Pawełku, w następnym roku odpuść. Daj innym szansę bo się zniechęcą.
Oczywiście żartuję.
Najszczersze gratulacje.
Jeszcze dwa "roki" wygrywasz i zakładasz w Piszu Mazurską Akademię Nalewkarską. Dlaczego jakiegoś biznesiku przy okazji nie ukręcić?
Zasługujesz na to swoim zaangażowaniem w rozwój nalewkarstwa oraz wiedzą w tym zakresie.
Wiwat Drajla!!!
Paweł gratulacje :brawo:

A że rzucam palenie to jestem nerwowy i uszczypliwy :diabelek:
Na stronie jeszcze nie ma oficjalnych wyników a już 17.08 :jezor:
Gratuluję Pawle!!!!! Powiem tak: Że jakoś mnie to nie dziwi :D
Gratulacje :1miejsce:
faktycznie konkurencja to może się nawet z rozpaczy obwiesić ;)
Pięknie Wam dziękuję!

Tak, jak podejrzewała Zołza, wygrała dereniówka, a dokładniej duet dereniowy z 2011 roku. :cool:

Wśród różności z serami, wędlinami i rękodziełem były dwa stragany z miodówkami i nalewkami, reklamowane jako kurpiowskie destylaty. Cena 0,5l czystego bimbru to 20 zł, a 0,5 l nalewki oferowano za 25 zł. Nochal wsadziłem do kieliszka z miodówką na miodzie wielkokwiatowym. Niestety z kieliszka "waliło" bimbrem, że aż miodu nie czułem Fuuujjjj! Etykiety z nazwą zawartości, bez jakichkolwiek innych oznaczeń, niechlujnie naklejone na wcześniejsze etykiety wódek.
Paweł, gratulacje :fajka:
Dzięki, dzięki :spoko:
Gratulacje.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku się pojawisz w Gostomi i będę mógł spróbować Twoich trunków...
Wiwat !!!!

Jacek
:polewam:
Gratulacje!
Dzięki Boguś.
(17-08-2014, 08:34)tasmol napisał(a): [ -> ]A że rzucam palenie to jestem nerwowy i uszczypliwy :diabelek:
Na stronie jeszcze nie ma oficjalnych wyników a już 17.08 :jezor:
Ponieważ też bywam "uszczypliwy" i bardzo mnie ugryzła ta uwaga, odpowiem Ci tak, w stylu SWiMP:
cytat: Trzeba było być na ogłoszeniu wyników.

Tak na marginesie, to wyniki opublikowali na stronie już we wtorek 19-08-2014r - czyli bardzo szybko w porównaniu do podawania wyników przez SWiMP.

Przyłączam się doi gratulacji.
Czy przepis jest gdzieś dostępny na forum? Nie mogę go znaleźć :(
Miło mi poinformować Was, że Manufaktura Pisz w dniu dzisiejszym

zdobyła I miejsce w Piszu w Konkursie Nalewek podczas Myśliwskich Smaków 2015 r.

[attachment=21079]
Na zdjęci jestem w pomarańczowej koszuli i w kapeluszu.

Wygrała Nalewka z Derenia na Piołunie z 25-08-2013 roku.
:brawo::brawo:
Pawełku przyjmij serdeczne gratulacje. :szampan:
Dlaczego Twój sukces mnie nie zaskoczył???
Kiedy książka pt. "Nalewki eksperymentalne z Manufaktury Piskiej" ?????
Gratulacje i dodatkowo, że takie połączenie, coś nowatorskiego :pijemy:

Jesteś z Pisza, więc Heniu ma rację, a ja już mówiłem wcześniej, pisz, pisz, pisz najlepiej o F-kach, bo to też coś bardzo nowatorskiego i Ty jesteś ekspertem:)
Wypada po raz kolejny pogratulować pięknej passy :pijemy:
Gratulacje Pawełku:brawo:
Brawo :brawo:
Stron: 1 2 3 4