Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Martinazzi ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam :)
Wie ktoś może coś na temat tego Martinazzi ? dość długo szukam w internecie niestety nic nie mogę znaleźć :(
proszę o pomoc pozdrawiam

[attachment=13706]
Martinazzi powstał w 1864 roku w Turynie. W 1928 został kupiony przez Ernst'a Luginbuehl'a Boegli w formie receptury. Nazywał się wtedy Will Tell i zdobył wszystkie nagrody w swojej kategorii na wystawie w Chicago w 1934 roku. Reklamowany pod hasłem "słodki i gorzki, tak jak życie" jest sprzedawany (głównie w Szwajcarii) w litrowych butelkach o mocy 22%. Pije się go tak jak Campari, więc z wodą, sokami cytrusowymi, z gin'em lub białym winem. Smakuje podobnie do Campari, ale jest mniej gorzki.

Poniżej stara reklama: [attachment=19741]

Jeśli planujesz go otworzyć, chętnie skosztuję i porównam z wersją dostępną współcześnie.
(28-10-2014, 12:59)Bogi napisał(a): [ -> ]Jeśli planujesz go otworzyć, chętnie skosztuję i porównam z wersją dostępną współcześnie.
No nie wiem Bogusiu, czy doczekasz się zaproszenia na degustację.
Bobek199 zarejestrował się 2-go maja, napisał tego posta ( ten post) i ślad po nim zaginął... To był jedyny przejaw Jego aktywności.
Złota łopata Ci się nie należy, ale drewniana...
Post z 2014, więc jest nadzieja:D, bo szczerze powiedziawszy obecny Martinazzi średnio mi przypadł na gustu.