Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Propolis - TEGOROCZNY - kupię!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zima idzie, trzeba mieć czym się leczyć. Poszukuję TEGOROCZNEGO propolisu 100-150 g. Ma ktoś z Kolegów coś na zbyciu?
Nie wierzę!!! Nikt nie ma tegorocznego propolisu??? Trochę choruję, potrzebuję PILNIE!!!
Gdybyś dalej poszukiwał, daj znać na PW. Będę brał niebawem od zaprzyjaźnionego pszczelarza. Na chwilę obecną posiadam nalew zeszłoroczny.
Posiadam nalew z tego roku (litr) i również mogę się nim podzielić :pijemy:
(18-09-2014, 21:56)NOTOS napisał(a): [ -> ]Nie wierzę!!! Nikt nie ma tegorocznego propolisu??? Trochę choruję, potrzebuję PILNIE!!!

Jesli lek jest na ratunek, to sluze pomoca.
Chcialbym sie jednak upewnic czy masz na mysli propolis Alias kit pszczeli, czy tez roztwor propolisowy z zawatroscia alkoholu lub bez ?.
Posiadam propolis[spirytus okłady] pw
Jak ktoś chce propolis to proszę na PW może coś nadrapię :)

EDIT: Trochę się zapomniałem pisząc ten post ostatnio propolisu nie będę sprzedawać do wiosny, nie mam go za wiele pozyskanego wcześniej a gdybym teraz drapał to po prostu było by nie fer wobec klienta bo przecież pszczoły u mnie dostawały 3tyg temu leki i teraz musi minąć okres karencji. Więc przepraszam wszystkich którym narobiłem apetytu na propolis ale muszę być fer wobec klientów i po prostu nie mogę sprzedać propolisu w którym mogą być pozostałości po lekach dla pszczołą. Zainteresowanych zapraszam na wiosnę, ewentualnie teraz popytam kolegów pszczelarzy czy ktoś wcześniej nie narobił zapasów propolisu i ma ochotę sprzedać :)
Mam propolis w opakowaniach 50g (do zalania nie roztwór) - cena 15zł + wysyłka lub odbiór osobisty. Najlepiej dzwonić 668-476-766. Adres - beskidzkabarc.pl zakładka kontakt.
Będę miał propolis pod koniec czerwca lub na początku lipca, między 100 a 200g z mojej mini pasieki. Nieoczyszczony, naturalny. Chętnie wyśle w zamian za jakieś próbki waszych wyrobów lub ewentualnie sprzedam. Jak ktoś chętny proszę na priv.