Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Wasze piwniczki i zasoby!!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Witam
Mam nadzieje że jeszcze nie było takiego tematu!!

Chciałbym zaproponowac i zachęcić wszystkich zaawansowanych winiarzy i forumowiczów ,którzy posiadają ciekawe zasoby swoich win albo fascynujące piwniczki z winami żeby umieszczali tu ich zdjęcia.
Na dobry początek chciałbym umieścić tu zdjęcie swojej piwniczki niestety jeszcze się jej nie dorobiłem bo jestem to dopiero od niedawna i zrobiłem dopiero 4 winka .A i piwniczka jeszcze nie urządzona.
Dobrze bybyło zobaczyć jak sobie radzicie i jak magazynujecie swoje winka.Może podpatrze coś co pomoże mi urządzić swoja piwniczke.
Pozdrawiam
Bardzo dobry pomysł. Niestety sam piwniczki nie posiadam, a winka trzymam w szafce, ale z przyjemnością bym sobie popatrzył na dobrze wypełnione piwniczki......
Pozdrawiam....i czekam na jakieś fotki. Przecież chyba każdy lubi pochwalić się swoim winiarskim dorobkiem?
Witam
Juz było kilka razy np:http://wino.org.pl/forum/viewthread.php?action=attachment&tid=2647&pid=20129

Wacek
Jeśli było to czy ktoś może podać link do tego tematu bo ten powyżej to tylko jedno zdjęcie (imponujące,Gratuluje mi jeszcze troche brakuje do takiego zbioru)
można też pooglądać tu .... :big: ... tylko zabierzcie rzeczy sprzed siebie, bo kto ma już winiarskiego fioła ten pewnikiem zacznie sie slinić. :o :slinka: :tuptup:
Najlepsze byłyby nasze rodzime zdjęcia od forumowiczów. Mają inny klimat niż np. piwniczki francuskich winiarzy... Takie jak Wacek podesłał, O to jest prawdziwa piwniczka domowego winiarza.
Szukaj tematów:
- Byłem w piwnicy i zdjęcia piwniczek , zdjęcia jeszcze są,
Wacek
Ale obawiam, że koledze Skubiemu nie chodziło o obejrzenie zdjęć (tylko!), ale dał on pomysł stworzenia galerii - a wy go odsyłacie gdzieś.... tak przynajmniej go zrozumiałem
Też mi się tak wydawało - galeria pieknych piwniczek w jednym miejscu - to jest to!!
Ależ ja pomysł popieram i to po raz trzeci i umieściłem adres zdjecia mojej piwniczki bo po raz pierwszy były w temacie "Byłem w piwniczce" a po raz drugi w temacie "Zdjęcia piwniczek" że o tematach korkowania i leżakowania wina nie wspomnę. Wiwat nasze (moja:niewiem:) piwniczki:szampan:
Wacek
Już też wiele razy pokoazywałe, ale u mnie wygląda to mniej więcej tak:
piwniczka Wesołego
Tak , widziałem Twoją piwniczke, WSPANIAŁA To jest pewnie marzenie niejedego z nas...Gratuluje WSPANIAŁEGO dorobku.
Tak tak tak - zgadzam się z Tobą całkowicie. Na mnie szczególne wrażenie zrobiły same balony z winem, a zwłaszcza to zdjęcie http://krypton.pl/wino/piwnica/DR2003.JPG. Wygląda trochę jak fotomontaż. Kolory poprostu przecudne... No i miałem okazję zobaczyć kolejne rozwiązanie półki na wina (w butelkach) (temat, który mnie interesuje). Chcę więcej!!!!!!
Zakładając ten temat miałem nadzieje że znajdą się tu zdjęcia właśnie takie jak piwnica wesołego (to mi imponuje )
Zachęcam do wklejania tu właśnie takich zdjęć .I tak jak pisał Cayose dobrze bybyło gdybyśmy zebrali to w jednym miejscu!
Pozdrawiam
No i co?????

Jakoś nikt nic nie nadsyła! Wstydzicie się czy co?
może być?

r[Obrazek: ankeny-fermenting-250p.jpg]

:D ;) ;)
:brawo:
I TO WSZYSTKO TWOJE?????? To ja idę się schować pod kamień...

PS. A dlaczego rurki nie zatkane???? Much u Ciebie nie ma?:rotfl:
Nie wierze, to pewnie fotomontarz. NIKT nie ma takiej wielkiej piwniczki.;)
jaja se robicie? ;) Wystarczy najechać kursorem na obrazek.... :jezor:
Cytat:Wysłane przez moonjava
jaja se robicie? ;) Wystarczy najechać kursorem na obrazek.... :jezor:
Zapomniales dodac "najechac pod IE na obrazek" :glowa_w_mur: :diabelek:
no racja. :jezor: Ale poto dałem AŻ dwa mrugnięcia pod obrazkiem. :lol:
Ok temat świetny.
Ale może wejscie chronione chasłem :diabelek: ( a moze raczej haslem, ha? - wredny moderator)
bo po chwili przeglądania wszyscy mało wparawieni amatorzy mogli by zostac skutecznie wystraszeni:D
Nie sądzę? To co pokazał np. ostatnio moonjava to wybitny przypadek. Wydaje mi się, że roczna produkcja większości z nas nie przekracza 100 l. Więc nie ma się czego lękać czy dołować. Trzeba pracować aby dorównać mistrzom...:spoko:
Cytat:Wysłane przez cayose
Nie sądzę? To co pokazał np. ostatnio moonjava to wybitny przypadek.
Nie wiem czy dotarło to do Ciebie, ale moonjava sobie z nas zażartował, umieścił jakieś zdjecie z netu jako swoją piwniczkę.
Fakt, nie zajażyłem od razu... z reszta napisałem "np." więc chodziło mi też o Wesołego czy Wacka. Po drugie, nie ważne czy to jego zdjęcie czy nie - WYSTRASZYĆ kogoś może!!! A po trzecie nie używam tego ścierwa IE...:glowa_w_mur: Quattro: głupi jestem i naiwny...:ysz::niewiem:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26