Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Koniec akcji książka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zainteresowanych nabyciem książki informuję,że wykaz nicków wraz z postulowanymi ilościami przesłałem do Wydawcy. Proszę składać zamówienia podając dane adresowe i nick aby wydawca wiedział kto swój, a kto wróg.
W odniesieniu do Koleżanek i Kolegów, którzy chcą autografy to proszę w kopercie wysłać do Autora kartkę podając ewentualną treść wpisu oraz adresata i załączyć znaczek zwrotny aby Autor mógł odesłać.
Wg niesprawdzonych przecieków przynajmniej jeden z Autorów pojawi się w Wysowej więc Ci którym szkoda kasy na znaczek niech liczą na autograf w Wysowej [ nie ręczę czy Autor nie zażyczy sobie zwrotu kosztów dojazdu Jego osoby – miłość jak wszyscy wiedzą kosztuje! ; ) ]. Poniżej wykaz chętnych na godzinę 08 dnia 14 sierpnia.
Ilość Nick
3 alskarus
1 amap
1 brainwreck
1 camelosik
1 dart
1 Dimmy
1 Dziadek2
1 Eldier
1 Fester
2 gzeho
2 Han-ka
1 Jacek
1 jacuś
3 jakub2001
1 Kargulena
2 krzywin
1 lech.kuba
2 lisssek
1 luckyluke
2 Matheo_39
1 piper
1 Piter24
1 Rafple
1 Robert12
2 ryniu
1 seal69
1 Small
6 taśmol
3 von Vinentropp
2 wawaldek11
1 witas
1 Witongo
1 zbynekkk
1 zbyszek_4
2 Zołza

Oto adres internetowy pod którym znajduje się wydawnictwo, które książkę wydało: biuro@spirits.com.pl
Pozdrawiam wszystkich i udanych produktów życzę
Bogdan
Bogdan dzięki za udaną akcję.

Podaj jeszcze dane do wydawcy i zamawiamy.
To ja jeszcze ze swojej strony podziękuję publicznie Bogdanowi i autorom, Andyemu05 i Bogiemu, za całą akcję!
@luglans - podziękowania za perfekcyjnie przeprowadzona akcję.
Wydawca odpowiedział błyskawicznie, i już w poniedziałek książka zostanie wysłana.
Teraz tylko czekam na następne książki z tej serii.

Pozdrawiam
Lech
Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że następna pozycja jest w trakcie pisania;) i będzie to coś naprawdę ciekawego i mocno, że tak powiem, archeologicznego.
@Bogi - piękne dzięki za informacje, sądzę że nie tylko ją czekam z niecierpliwością na cd.:brawo::tuptup:

Pozdrawiam
Lech
Do mnie już dotarła, wielkie dzięki!

[attachment=21078]
Ja też właśnie otrzymałem swoją :D

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w akcję
Po wysłaniu maila dostanę informacje dotyczące formy zapłaty? Dopiero teraz wysłałem maila bo mnie nie było :( oby nie było za późno.
Tak, dostaniesz dane do przelewu.
;)
No i nie zdążyłam. Wczoraj napisałam, że jestem chętna na tę książkę, ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Może jednak znajdzie się jeszcze jeden egzemplarz?
Kurka Wódka też przegapiłem, też byłbym chętny.
Ciepło Lato to nie zaglądałem :o

Dla wszystkich którzy dopiero co wrócili po wakacjach z AlfaStarem lub innych udanych oraz każdego kto z jakichkolwiek powodów nie zdążył podaję adres oraz informuję, że książki u Wydawcy jeszcze są!
Oto adres internetowy pod którym znajduje się wydawnictwo, które książkę wydało: biuro@spirits.com.pl
Pozdrawiam i miłej lektury życzę
Bogdan
Dzięki za info
Pozdrawiam z tropikalnego Lubonia ;)
Dzisiaj dostałem książkę. Będzie super lektura. Teraz muszę znaleźć zielarza co mi te wszystkie składniki nazbiera :) dziękuję i gratuluję udanej akcji!
(16-08-2015, 10:56)lech.kuba napisał(a): [ -> ]@Bogi - piękne dzięki za informacje, sądzę że nie tylko ją czekam z niecierpliwością na cd.:brawo::tuptup:
I tenże ciąg dalszy następuje, bo książka od maja już wchodzi w etap redagowania. Tytuł to "Zapomniane klejnoty sztuki likierniczej" około 15 rozdziałów zaplanowanych. Będę informował na bieżąco jak postępują prace.
I super. :)
Temat wypisz wymaluj pod wytwórnię wódek i rosolisów w Łańcucie. Mają coś z tym wspólnego?
Fajnie, czekam na rezultaty, z góry zapisuję się na tę pozycje. :ksiazka:
Wspólnego mają o tyle, że mam z nimi kontakt i jeden rozdział będzie poświęcony rosolisom (nie tylko łańcuckim), ale znajdą się też tak "egzotyczne" trunki jak likiery wrocławskie i gdańskie, likiery koprowe, Crème de Thé, creme yvette, vespetro, pra-wermuty, krople doktorskie i esencje żołądkowe, Vieille Cure, , Christophelet, Cordial Medoc, likiery specjalne (Republika Helwecka, miłość bez końca, etc), Amer Picon, elixir di china, eliksir Garusa, Usquebaugh czy persico.

Wśród bohaterów i kardynał Richelieu, i Nikodem Dyzma, brat Damian z Paryża, Sulejman Wspaniały, oraz masa innych, nawet kłusownicy, ogrodniczki, najstarsze źródła z roku 1744, najmłodsze z wieku XX-go. Nieoczekiwane zwroty akcji, podróż od małych wysepek aż po potężne Chiny, spiski, morderstwa, oszustwa z odrobiną pikanterii.