Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Grupowy zakup miodu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć;

Kilka lat temu (będzie ze 3) kupowałem wraz z innymi Forumowiczami miód w 20kg pojemnikach. Niestety, obecnie nie mogę znaleźć informacji, czy np. w tym roku także odbędzie się podobna akcja.

Czy grupowy zakup miodu przestał być kultywowany na forum winiarzy?

Potrzebowałbym zakupić ze 150-200kg, najlepiej gryczanego, ma ktoś ewentualnie ciekawy namiar?

Z góry dziękuję za informację ;)

Pozdrawiam
Na przełomie roku jest tzw. 'AKCJA MIODOWA PLECIONKI'
(19-07-2016, 11:17)bzium1986 napisał(a): [ -> ]Potrzebowałbym zakupić ze 150-200kg, najlepiej gryczanego, ma ktoś ewentualnie ciekawy namiar?

Przy takiej ilości każdy pszczelarz znacząco obniży swoją cenę nawet dla jednego klienta.
Czy w tym roku będzie organizowana jakaś "akcja miodowa"?
Jakieś info o aukcji może? Będzie, nie będzie?
Hej,

Wszystkim zainteresowanych mogę podać numer telefonu do Polskiego Pszczelarza (proszę o info na PW - nie czuję się upoważniania do udostępniania jego numeru na forum). Kupuję od niego miody od paru lat - nigdy nie miałam problemów ani z jakością ani terminowością dostaw. Przez jakiś czas był on forumowym sponsorem. Potem ktoś zaczął o nim źle pisać, do końca nie wiem, o co chodziło. W każdym razie zniknął z forum (czego bardzo mi żal).

W tym roku zamówiłam u niego miód rzepakowy i lipowy - oba bardzo dobre. Przesyłkę też otrzymałam bardzo szybko. Na podstawie moich osobistych doświadczeń mogę go z czystym sumieniem polecić.

Ceny oczywiście hurtowe (wiaderka bodajże 10kg).

Pozdrawiam
Hanka
Miody jak najbardziej ma dobre, ale komunikacja i dbałość o klienta (w mojej ocenie) pozostawiają do życzenia :(
Chciałem kupić lipowy u niego latem po tym jak przysłał mi ofertę SMS-em.
Niestety jeszcze nie dostałem odpowiedzi ... ale jestem dobrej myśli :)
Jurek, dzwoniłeś? Pisałeś? Zrobiłeś zamówienie? Zrobiłeś wpłatę i podałeś adres do wysyłki?

Hanka ma rację, teraz zaczyna brakować Polskiego Pszczelarza na forum, myślę, że zbyt pochopnie "odsunięto jego usługi"

Ja też byłem zadowolony i mogę go z czystym sumieniem polecić. W razie potrzeby i tak nadal  będę jak Hanka u niego zamawiał.
Jaki miód polecacie teraz na niesyconego naturalnego trójniaka? Na co zwrócić uwagę zamawiając miód telefonicznie, jeśli nie można go obejrzeć ani spróbować?
(13-10-2016, 13:22)Han_ka napisał(a): [ -> ]...Wszystkim zainteresowanych mogę podać numer telefonu do Polskiego Pszczelarza (proszę o info na PW - nie czuję się upoważniania do udostępniania jego numeru na forum). Kupuję od niego miody od paru lat - nigdy nie miałam problemów ani z jakością ani terminowością dostaw. Przez jakiś czas był on forumowym sponsorem. Potem ktoś zaczął o nim źle pisać, do końca nie wiem, o co chodziło. W każdym razie zniknął z forum (czego bardzo mi żal)...
Mnie także żal z tego powodu i innych, np. nie lubię monopolu.
Jeśli więc poproszę na pw kontakt do "Polskiego Pszczelarza".
(13-10-2016, 15:08)Dziadek2 napisał(a): [ -> ]Jurek, dzwoniłeś? Pisałeś? Zrobiłeś zamówienie? Zrobiłeś wpłatę i podałeś adres do wysyłki?

Hanka ma rację, teraz zaczyna brakować Polskiego Pszczelarza na forum, myślę, że zbyt pochopnie "odsunięto jego usługi"

Ja też byłem zadowolony i mogę go z czystym sumieniem polecić. W razie potrzeby i tak nadal  będę jak Hanka u niego zamawiał.

Roman,
Odpowiedziałem na jego ofertę, że jestem zainteresowany, licząc na wymianę zdań i w efekcie kupno wspomnianego lipowego.
Sorry, ale tak właśnie buduje się relacje z klientem, a to u PP kuleje.
Szkoda, bo miód ma dobry no i stanowił dobre uzupełnienie dla oferty Plecionki, a zdrowa konkurencja zawsze jest mile widziana :)
(13-10-2016, 21:30)alskarus napisał(a): [ -> ]...licząc na wymianę zdań ...
Być może tu tkwi problem.
Może koledze nie chce się już gadać (wymieniać zdań). Woli sprzedać temu kto chce kupić, a nie filozofować.
Bardzo być może, nie przeczę
Ale na pytanie 'Czy oferta aktualna?' elegancko jest odpowiedzieć.
W ogóle elegancko jest odpowiadać jak pytają. Kiedyś to się nazywało 'netykieta'
Mądry Polak po szkodzie... A zaczęło się od tego, że jednemu z "młodych forumowiczów" Mariusz opóźnił się chyba tydzień, jak mnie pamięć nie myli, w dostawie zamówionego miodu.
Jurek - Mariusz nie ma czasu na dyskusje. Przedkłada ofertę i jeżeli nie zamawiasz, to nie oczekuj, że będzie Cię prosił, abyś złożył zamówienie.

Pozdrawiam Janusz.
Po jednej wpadce nikt nikogo nie wyrzuca ... chociaż?
W moim odczuciu PP jest mało poważny, bo jeśli przesyła mi w ciągu roku dwie oferty sms-em z opisem miodu i ceną oraz zaprasza do kontaktu telefonicznego a następnie nie odpisuje na smsy ani nie odbiera telefonów to coś jest nie tak.
To nie działa w ten sposób, że wpłacam pieniądze a potem czekam w nieskończoność aż łaskawie miód zostanie wysłany.
Dla mnie dostawca spalony-tyle w temacie.

Pozdrawiam Maciej
Oj Macieju
Nie czytałeś?
Pan nie ma czasu na dysputy, Pan kreuje i zarabia ;)
:hahaha: no tak,poczekamy na Plecionkową akcję.
Pozdrawiam Maciej
Aby nie zakładać nowego, czy chce ktoś zakupić miód albo ma kontakt od kogo? Ja chcę kupić.
(09-12-2016, 17:46)mustang0018 napisał(a): [ -> ]Aby nie zakładać nowego, czy chce ktoś zakupić miód albo ma kontakt od kogo? Ja chcę kupić.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem miodu, zerknij tutaj, zakup miodu.
Akcja w toku.