Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Aukcja noworoczna dla Łukasza nr 1 / 2017r.- obraz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słabo idzie, trzeba rozruszać trochę towarzystwo ...

Jak zapewne wiecie zbieramy środki na zabezpieczenie rehabilitacji Łukasza - naszego forumowego kolegi - szczegóły akcji: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=18759

Więc ja na aukcję dla Łukasza chciałbym wystawić niewielki obraz olejny autorstwa mojej szanownej mamy.
Dane techniczne obrazu ...
Technika: olej na dykcie [Obrazek: 1f642.png]:-)
Tematyka: kwiaty pomarańczowe (nagietki?) - niestety na szybko nic winiarskiego nie znalazłem ... może następny ??
Rozmiary: sam obraz 24 x 20 cm, z ramą 32 x 29 cm
Rama: jest - piękna drewniana złota.
Rok stworzenia: b.d.
Kolory mogą być delikatnie przekłamane - zdjęcia robione przy sztucznym i niezbyt dobrym oświetleniu. W rzeczywistości lepszy ...
Niewielki, ale całkiem gustowny obrazek, w sam raz na prezent dla lepszej połowy może, albo dla poprawy wystroju wnętrza, albo do zakrycia grzyba (niewielkiego) na ścianie (mam nadzieję, że jednak nie - ale cel uświęca środki ... :diabelek: :nie: ), albo dla poprawienia sobie humoru, albo po prostu żeby mieć pretekst do pomocy dla Łukasza...

Ale do rzeczy:
- cena wywoławcza - 50 zł. (1 godzina rehabilitacji)
- koszty przesyłki - pokrywa nadawca (ja)
- czas trwania aukcji - do 15.01.2017 r. do godziny 24.00

[attachment=25067]

Pozdrawiam
MILBAS

Ps. Liczę, że ktoś w sylwestra po pijaku przywali cenę ze 2 tys. zł. i podejdzie do sprawy honorowo ... :rotfl: :rotfl: :rotfl: - mama by się ucieszyła ... Rolleyes