Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz 2015.
#1
Wiem, że akcja kalendarzy w tym roku zdecydowanie odbiega od wzorcowej i po raz kolejny za to przepraszam w imieniu własnym i Zarządu.
A teraz konkrety. Na to, że do tej pory nie ma jeszcze kalendarzy złożyło się kilka niefortunnych decyzji i zbiegów okoliczności.
Jedynym rozsądnym rozwiązaniem, jakie przyjęliśmy ostatecznie do realizacji, jest wydanie dwóch wersji kalendarza (według 2 zwycięskich projektów) oraz uhonorowanie obu laureatów.
Niestety, żadna drukarnia (przynajmniej ani sponsorowi wino-domowe.pl ani nikomu z nas nie udało się takiej znaleźć) nie jest w stanie od ręki wydrukować dwóch kalendarzy w rozsądnej cenie bez zagwarantowanej ilości sprzedaży 100 sztuk. Uwzględniając czas potrzebny na zebranie zamówień i pieniędzy oraz następne ich rozesłanie, wróciliśmy do rozwiązania sprzed dwóch lat. Prześlemy projekty do drukarni, która umieści oba kalendarze w formie oferty na Allegro i każdy będzie mógł zakupić wybrany przez siebie projekt (1 lub 3) w dowolnej ilości.

Kwestia „sponsora” - wino-domowe.pl, którego logo widnieje na kalendarzu - Zgodnie z pierwotnymi uzgodnieniami, przewidywaliśmy, że sponsor „dorzuci” po ok. 3- pln do każdego egzemplarza, oraz zajmie się zamówieniami i wysyłką kalendarzy. Ponieważ w ostatecznie przyjętym rozwiązaniu nie ma takiej możliwości, wino-domowe.pl przeznacza kwotę 300,- zł w formie bonów, które zostaną przeznaczone – wg. naszej decyzji - jako nagrody w konkursach organizowanych przez SWiMP.

Jeżeli uda nam się szybko otrzymać pliki ze zwycięskimi projektami kalendarzy, to kalendarze będzie można zamówić jeszcze przed Świętami.

EDYCJA

Kalendarze są gotowe i można zamawiać.

A oto link do aukcji. Mamy do wyboru tam dwa projekty.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4926024315


Dalszy ciąg akcji

http://allegro.pl/show_item.php?item=4974365319
#2
Temat ten ma być tylko i wyłącznie jako informacja jak zamawiać kalendarz.

Wszelkie komentarze wyczyściłem i wątek zamykam.Skocz do: