Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"NALEWKI ponad 200 przepisów"
a praktycznie 208 przepisów - w tym 11 różnych na nalewkę wiśniową i wiele innych. Kiepskie wydanie ale w taniej książce kosztuje 8 złotych!
W Warszawie do kupienia np. w Geant Puławska, Jubilerska (pawilon przed parkingiem od strony Grochowskiej) i Leclerc Ursynów.
Pił ktoś nalewkę Daniela Olbrychskiego?...
Za taką kasę warto kupić. Polecam.
Grzegorz
Odpowiedz
Trochę szczegółów pliiiiiiiz.
autor???
wydawnictwo??
rok wydania??

Pozdrawiam
Fester
Odpowiedz
Przepisy zebrała Elżbieta Adamska, wydawnictwo De Facto, Warszawa 2004. Więcej informacji nie ma.
Pozdr
Grzegorz
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
Rowniez, dzieki.
Odpowiedz
Dzieki za informacje, wiedzy nigdy nie za duzo.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Kupiłem tą książeczkę za 5,30. Mnóstwo fajnych przepisów chyba zbieranych od ludzi, a nie zrzynanych z innych książek, niektóre bardzo ciekawe np nalewka na kwiatach koniczyny. Szkoda, że brak komentarza co charakteru opisywanych nalewek - vide koniczynka jw. Prawdopodobnie autorka tylko zbierała przepisy.Jeśli ktoś zrobi jakąkolwiek nalewkę, lepszą czy gorszą, to przynajmniej na Forum, nie może nie skomentować jej smaku itd. Mnie zafascynował przepis 10 ze strony 15 - arcydziengielówka zrobiona z korzenia arcydzięgiela. Po zaledwie 2 tygodniach maceracji i taka zmiana!
Odpowiedz
Kupowałem rok temu w Realu . Koszt 4.99zł.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Baca, niestety nie są oryginalne (porównywałem różnych autorów) sporo identycznych znalazłem u Sarwy, Rogali i innych autorów. :o
Odpowiedz
Sawer - w nalewkach Twoje zdanie liczy się. Kto od kogo zerżnął Adamska od Rogali czy Rogala od Adamskiej?
Odpowiedz
Zawieszam ponownie jako załacznik spis treści którego bardzo brakuje. Proszę go nie kasować. Jeśli nawet jest, z niewiadomych mi przyczyn, niepożądany na Forum to zapraszam do wymiany zdań.

Załączone pliki
.doc   Adamska spis .doc (Rozmiar: 38 KB / Pobrań: 1.568)

Skocz do: