Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winogrona.org - problemy techniczne?
W którym miejscu, w tym notatniku? Dopisuję na końcu z tabulatorem, ...ze spacją, uruchamiam ponownie i nie działa.
Odpowiedz
Ja już dałem spokój. To mnie też przerasta. Wpisuję ten hostings.pl. Nie mam innego wyjścia.
Odpowiedz
Bo to chyba trzeba edytować z uprawnieniami konta administratora i przy zapisywaniu wybrać wszystkie pliki a nie tylko txt, bo tak to nam utworzy inny plik hosts.txt a nie nadpisze plik hosts bez rozszerzenia. Jako że mi się nie chce przelogowywać na administratora to też daję spokój, poczekam aż zacznie działać normalnie. A może lepiej będzie hosta zmienić na stabilniejszy? Tylko czy obecny pozwala zrobić backup całego portalu.
Odpowiedz
W 2011 parę razy tak było. Potem na jakiś czas się uspokoiło, teraz znowu. Nie wiem czy coś da się zrobić w sprawie zmiany. To powinny się wypowiedzieć osoby kompetentne.
Odpowiedz
Czy na tym forum jest właściciel tego projektu? Albo ktoś, kto się tym zajmuje? Prawdopodobnie mógłbym pomóc, znam się trochę na serwerach i domenach.

Prawdopodobnie zmiana serwerów DNS by pomogła.
Odpowiedz
ma to wyglądać tak jak w linku
http://www.mm.pl/~jurekz/hosts
można sobie nawet pobrać ten plik i zapisać w katalogu docelowym
komputera nie trzeba restartować, zaczyna działać natychmiast

_Brutus - tak to problem DNS który jest utrzymywany przez ZTCP Politechnikę (możesz to sprawdzić w delegacji domeny) i nie ma nic wspólnego z hostingiem.
Odpowiedz
@Canin, właśnie zauważyłem, dlatego mówię, że zmiana serwerów DNS prawdopodobnie by pomogła.
Odpowiedz
(05-01-2013, 10:00)Castleman napisał(a): Albo ręcznie w linku zamiast .org trzeba wpisać .hostings.pl i można się dostać do forum ale wymarłe jakieś :mad:
To .org kaszani.

np działa:
http://www.winogrona.hostings.pl/forum/?...f8e4856c69

zamiast
http://www.winogrona.org/forum/?sid=1a21...f8e4856c69

:brawo: Dzięki Twojej podpowiedzi Castleman forum działa jak talala:spoko:

Pozdrawiam ROMEK
Odpowiedz
Chyba juz działa normalnie :)
Odpowiedz
Niestety nie
Odpowiedz
To dziwne bo nic nie zmieniałem w ustawieniach, a udało mi się zalogować i umieścić post testowy. Ważne aby wróciło możliwie szybko do normy.

edit
faktycznie przy poprzedniej awarii zmieniłem zawartość pliku hosts jak pisał powyżej Canin -nawet nie zauważyłem awarii.
Odpowiedz
(06-01-2013, 14:40)vanKlomp napisał(a): Niestety nie

U mnie też nie działa już długo:pomocy:
Może dlatego,że za mało płaciłem na serwer:glupek:
A maile do władz jak grochem o ścianę:glowa_w_mur:
Odpowiedz
Widocznie nie ma już takich adminów, którzy uwierzą w Twoją resocjalizację. Ostatni, po przygodzie z Tobą, zrezygnował z adminowania :D
Odpowiedz
U mnie już działa :).
Odpowiedz
(06-01-2013, 23:09)Canin napisał(a): Widocznie nie ma już takich adminów, którzy uwierzą w Twoją resocjalizację. Ostatni, po przygodzie z Tobą, zrezygnował z adminowania :D

Nie żartuj!!!!
Nie chciałem nikomu zaszkodzić:niewiem:
Odpowiedz
Dlaczego interweniuje znowu cenzura???:niewiem:
Odpowiedz
Bo to forum to nie gorzkie żale na adminów z winogrona.org tylko winiarskie.
Odpowiedz
Nie rozumiem takiego podejścia!!!!
Trochę krytyki i już ktoś ciśnienie nie wytrzymuje!!

Przecież gdzieś trzeba o takich sprawach rozmawiać i nie ma co się puszyć!!!
Odpowiedz
Rozmawiać tak, ale nie robić tu śmietnika.
Będę karczował takie posty jak obrzydliwe labruchy.
Odpowiedz
Znowu nie ma strony winogrona.org
Odpowiedz
DNSy nie działają poprawnie. Piątek 13. U mnie też parę rzeczy padło dziś.
Pod tym adresem www.winogrona.hostings.pl/forum widać forum.
Odpowiedz
(13-09-2013, 15:43)vanKlomp napisał(a): Znowu nie ma strony winogrona.org

U mnie też nie ma!!!!!! Już z rok będzie:placze:
Odpowiedz
(13-09-2013, 16:21)kilis napisał(a): DNSy nie działają poprawnie. Piątek 13. U mnie też parę rzeczy padło dziś.
...ale podstrony nie chcą się ładować :(

...a ja właśnie zaprosiłam Leona z Marszałkiem do współpracy i chciałam rzucić okiem do tematu o winach z ripariowatych, bo nie pamiętam, czy krótka maceracja, czy fermentacja na miazdze będzie lepsza.
Nic to, spróbuję jutro.
Odpowiedz
(13-09-2013, 16:21)kilis napisał(a): DNSy nie działają poprawnie. Piątek 13. U mnie też parę rzeczy padło dziś.

Wina leży nie po stronie hostingu tylko serwera DNS.
Prosta edycja pliku hosts pod systemami Windows wystarcza (91.219.209.101 -> www.winogrona.org).
Dziwi mnie, że takie poważne forum korzysta z tak niestabilnych usług.
Odpowiedz
Najdziwniejsze jest to, że ta niestabilność objawia się prawie zawsze w piątek wieczorem. I przez cały weekend nikt się tym nie interesuje.
Odpowiedz

Skocz do: