Już dzisiaj szykujcie się na bezprecedensową w Łodzi degustację: I ŁÓDZKI FESTIWAL WIN POLsKICH!

Znacie je, próbowaliście? Ile razy się sparzyliście i nie chcecie już więcej próbować? Próbowaliście więc nie tych win co trzeba. Jest mnóstwo średnich i słabych win polskich, ale jest kilkanaście winnic na baaaaaaardzo wysokim poziomie. Zdziwicie się, jak ich spróbujecie, że są robione w Polsce, przez polskich winiarzy. Jest cały przekrój: wina białe, czerwone, różowe, wytrawne, słodkie, a nawet musujące!

Zapraszamy w SOBOTĘ 16.05.2015 w godzinach 13.00-19.00 na główną część Festiwalu:
Przyjadą do nas osobiście właściciele 10-12 najlepszych polskich winnic i zaprezentują Wam swoje wina. Będziecie więc mieli niepowtarzalną okazję do spróbowania win i porozmawiania z samymi producentami! Każdy z nich będzie miał swoje osobne stanowisko, na którym będzie prezentował swoje trunki. Wy na wstępie dostaniecie swój kieliszek i książeczkę degustacyjną z opisami winnic i ich win i będziecie mogli dowolnie się między nimi przemieszczać. Impreza zaplanowana jest na naszym podwórku przy ul. Piotrkowskiej 217 (parking od al. Kościuszki 132), przed lokalem Klubu Wino. Koszt udziału w Festiwalu to tylko 15 zł i 5 zł zwrotnej kaucji za kieliszki.

Będziecie też mogli głosować na najlepsze wina Festiwalu, a wszystkie wystawiane przez winiarzy pozycje będą do kupienia u nas, tego dnia w promocyjnych cenach (część jest w naszej ofercie cały czas).

Podczas dnia Festiwalu zaplanowane są także dwie dodatkowe (także dodatkowo płatne) degustacje komentowane, które poprowadzą przedstawiciele patronów medialnych Festiwalu:
ze strony Winicjatywy będzie to Maciek Nowicki
ze strony Magazynu Wino – Tomasz Prange-Baczyński
Każde ze spotkań kosztuje 50 zł/os. Pierwsze odbędzie się o godz. 14.00 i poprowadzi je Magazyn Wino, drugie o 16.00 Winicjatywa..

Nasz wine bar i ogródek będzie tego dnia normalnie funkcjonował, a wieczorem kontynuujemy zabawę z polskimi winami: od godz. 20.00 planujemy AFTER PARTY z polskimi winami na kieliszki i koncertem na żywo, który umili nam, ten ciepły, miejmy nadzieję, wieczór. Już wiemy, że wystąpi duet jazzowy Live Session w składzie:
Kamila Jaskrowska – wokal
Michał Makulski – piano
Podczas koncertu muzycy zaprezentują utwory gigantów muzyki rozrywkowej: Nirvana, Michael Jackson, Sting, Ray Charles, Adele, Annie Lenox, Rihanna – wszyscy Oni zabrzmią tego wieczoru lekko jazzowo z nutą orientu.

Potwierdzamy jeszcze ostatnie winnice, które wezmą udział w imprezie, listę będziemy na bieżąco aktualizować. Na dziś będą z nami:
Winnica Srebrna Góra
Winnica DOM Bliskowice
Winnica Nad Jarem
Winnica Rodziny Steców
Winnica Miłosz w Łazie
Winnica Jakubów
Winnica Dziedzic 44
Winnice Wzgórz Trzebnickich
Winnica Płochockich
Winnica Zadora
Winnica Saint Vincent
Winnica Male Dobre Winnica