W imieniu wszystkich Organizatorów, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji Międzynarodowych Dni Wina Jasło 2015 w dniach 29 i 30 sierpnia.

Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle to jedna z największych imprez winiarskich w Polce. Co roku w ostatni weekend wakacji gromadzi tysiące pasjonatów i amatorów winiarstwa z Polski i zagranicy. Tegoroczna edycja będzie szczególna w związku z obchodami 650-lecia nadania praw miejskich Jasłu. Dodatkowo, w dniach 28-29 sierpnia w Jaśle odbędzie się, również jubileuszowy, X Konwent Polskich Winiarzy. To wszystko, mamy nadzieję, przełoży się na wyjątkowość wydarzenia.

Tegoroczna impreza będzie miała ponownie miejsce na głównej płycie jasielskiego rynku. Rezygnujemy też z biletów wstępu dla odwiedzających. Chcemy, aby Dni Wina były wielkim świętem otwartym dla wszystkich w atmosferze wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, na liczne przybycie winiarzy, importerów, cydrowników, sprzedawców akcesoriów winiarskich i innych, tak by przedstawiona odwiedzającym oferta była jak najpełniejsza.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i warunkami uczestnictwa. Zachęcamy do szybkiego zgłoszenia, gdyż dysponujemy ograniczoną ilością miejsc.