Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1stgreen
Z przyjemnością informuję, że decyzją starszyzny Forum z dniem dzisiejszym 1stgreen - Paweł został Moderatorem działu "Miody Pitne".
Gratulacje.

PS. Paweł, posprawdzaj, czy masz wszystkie niezbędne uprawnienia. Tylko nie wycinaj od razu wszystkich postów, bo a nuż się uda ;)
Odpowiedz
Gratulacje.
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Paweł nie pisze dużo postów, nie pisze "na siłę". Jego posty są przeważnie mądre i profesjonalne. Prócz miodów zna się też na ogrodnictwie, w tym uprawie winorośli, winach i nalewkach. 1stgreen to fachowiec w zakresie oceny napojów alkoholowych. Często bywa jurorem podczas konkursów.

Prywatnie to miły kolega, chętny do pomocy podczas różnorakich akcji. Często pojawia się też na zlotach.

KONIEC LAURKI. Do roboty !!!
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje podpisuje się pod laurką Maćka.
Odpowiedz
To chyba tylko przeoczenie, że nim nie był do tej pory ;) Gratulacje!

Paweł
Odpowiedz
I ja bardzo się cieszę, bo Paweł ma kompetencje wszelakie do tej funkcji, przede wszystkim robi rewelacyjne miody i ochoczo dzieli się nimi z bliźnimi, jest koleżeński i uczynny - pomagał mi wydatnie przy zakładaniu winnicy, a poza tym chwali moją kuchnię i buszuje w mojej piwnicy.
Gratuluję!
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez kilis
To chyba tylko przeoczenie, że nim nie był do tej pory ;) Gratulacje!
Paweł
No właśnie - Paweł ma doskonały gust - estetyczny i smakowy, wiedzę również.
Bez niej nie wiedzielibyśmy jak smakują miody kilkuletnie czy kilkunastoletnie..
Gratulacje Pawełku!
Michał.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Frida ...pomagał mi wydatnie przy zakładaniu winnicy...
Danusia, to Ty masz winnicę i nic a nic sie nie chwalisz??!! Gdzie, ile, co masz? Pochwal się, nie daj się prosić.
Odpowiedz
Danusią nie jestem, ale jest to taka mini-winnica, około 30-40 krzaków, głównie Rondo i trochę deserów. Krzaczki tegoroczne i kilka tamtegorocznych. Sadzenie i prowadzenie pod merytorycznym nadzorem 1stgreena.
Odpowiedz
Oj, chyba się zagalopowałam nazywając to coś winnicą - 35 Ronda i 6 deserówek, a rośnie sobie w Ząbkach.
Odpowiedz
Ślicznie, 35 krzaczorów Ronda to za 3 lata jakieś 80 litrów wina. Umawiamy się jakoś na degustację?
Odpowiedz
Pewnie! Już nie mogę sie doczekac pierwszych zbiorów i pierwszego wina. Na 2012 będzie jak znalazł.
Odpowiedz
Gratulacje Pawle ! Właściwy Człowiek na Właściwym Miejscu. Niech Ci będzie zielono !
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Frida
Pewnie! Już nie mogę sie doczekac pierwszych zbiorów i pierwszego wina. Na 2012 będzie jak znalazł.
Będziemy oblewać zabrane Euro? :big:
Paweł, gratulacje i całuski! A w przyszłym roku (mam nadzieję, że już w przyszłym...) czeka Cię prawdziwe wyzwanie. Ząbki to małe miki! Będziesz musiał założyć winniczkę w sosnowym, piaszczystym lesie... :chytry:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez small
[...] Niech Ci będzie zielono !
-Zielonym do góry, brązowym do dołu - jak w starym dowcipie..:big:..
Ps: - Dlaczego z Wszystkimi Pawłami nadaję na tej smej fali..?
Pozdrowionka..
M..
Odpowiedz
W Ząbkach też trochę lasu jest... A poza tym, po uprzedniej certyfikacji piwniczki Megany, Paweł może liczyć na moją pomoc. Przetestowane u Fridy. :)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Megana
Cytat:Wysłane przez Frida
Pewnie! [...] Na 2012 będzie jak znalazł.
Będziemy oblewać zabrane Euro? :big:
Paweł, gratulacje i całuski! [...] :chytry:
- Czego to nie można zrobić z tekstów Innych...:diabelek:
Wprawiaj się ,wprawiaj..:lol:...
M...
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Maciek OiM
W Ząbkach też trochę lasu jest... A poza tym, po uprzedniej certyfikacji piwniczki Megany, Paweł może liczyć na moją pomoc. Przetestowane u Fridy. :)
Taki tam las u Fridy, dwa drzewa :P Ja mówię o prawdziwym lesie sosnowym.
A na dodatek nie mam piwniczki. Będziecie musieli ograniczyć się do buszowania po kuchni. :big:
Tylko musicie pamiętać, że u Fridy w kuchni są wina, miody, nalewki i dużo dobrego jedzenia.
U mnie w kuchni są wina, miody, nalewki i worek z psim żarciem.
Odpowiedz
witam.
Gratuluję.
A za pomyślność, cierpliwość, wyrozumiałość mały toaścik; gdyż jeszcze troszkę w kufelku zostało.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, wisienka.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Megana
Cytat:Wysłane przez Maciek OiM
W Ząbkach też trochę lasu jest...
Taki tam las u Fridy, dwa drzewa :P [...] i worek z psim żarciem.
- To ja z Pawełkiem poproszę o szczeniaka psiego - na IV Zlocie Mazowieckim ewentualnie..:big:..
- Megana - :brawo:
M..
Odpowiedz
Moje gratulacje, Paweł – Miody to jak najbardziej odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Powodzenia oraz cierpliwości i wyrozumiałości dla forumowiczów.
Odpowiedz
Paweł gratulacje.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dołączam się do wypowiedzi Maćka.
Równy chłop z Pawła.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Gandalf
- To ja z Pawełkiem poproszę o szczeniaka psiego - na IV Zlocie Mazowieckim ewentualnie..:big:..
- Megana - :brawo:
M..
Przykro mi, ale uważamy z LP, że w tym kraju jest już dostatecznie dużo bezdomnych zwierząt, więc swoich (przygarniętych byłych bezdomnych właśnie) nie rozmnażamy z zasady.
Raz nie dopilnowaliśmy i od tej pory wszystkie są sterylizowane.
Możecie dostać jakiegoś innego bezdomnego biedaka w potrzebie.
I nie offtopujmy już.
Odpowiedz
Dziękuje, dziękuje .... idę ciąć posty ....
kogo by tu wywalić ... :pytajnik: ... o mam :chytry:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez 1stgreen Dziękuje, dziękuje .... idę ciąć posty...
O widzisz! Też będziesz zły.
Odpowiedz
Gratulejszyn Pawle!:brawo::brawo::brawo:
kiedy:szampan:?
Odpowiedz

Skocz do: