Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anomalie pogodowe 2017
(04-09-2015, 05:51)tata1959 napisał(a): Nie miałem pojęcia, że kiedyś polubię deszcz. Tak pięknie pada...... no pięknie......

Jak te słowa mają się na chwilę obecną? W dalszym ciągu lubisz deszcz?
Bo ja nie!!! U mnie w nocy był armagedon. 3 burze i huragan. Dziesiątki drzew powyrywało z korzeniami. Nawet stuletnie dęby. Pozrywało linie energetyczne. Obawiam się o winnicę.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Współczuję. Obawiam się ze trzeba będzie mur stawiać dookoła winnicy bo w przeciwnym razie to będzie loteria, komu winogrona przetrwają.
Wasze zdrowie!
Odpowiedz
(10-08-2017, 11:26)ykp0261 napisał(a): Współczuję. Obawiam się ze trzeba będzie mur stawiać dookoła winnicy bo w przeciwnym razie to będzie loteria, komu winogrona przetrwają.

Ja też współczuję, niestety wiem co to znaczy, przeżyłem coś takiego.
W tym roku raczej u mnie jestem obojętny - przymrozki wiosenne większość skosiły, tylko zielone zostało :P
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
W tym roku chyba wszędzie dużo pada. W mojej okolicy rolnicy mają duże problemy ze żniwami, bo zwyczajnie na pola nie da się wjechać, woda stoi.
Odpowiedz
To ja nie wiem, u mnie koło Jarosławia tylko przymrozki wiosenne a tak to od dawna grzeje i grzeje ponad 30 stopni, dzisiaj 35 jutro podobno jeszcze cieplej.
Odpowiedz
Dziś pod Krakowem rekordowe 39C w cieniu. Podkreślam w cieniu. Oprócz tego żadnych anomalii pogodowych nie zarejestrowałam;) ostatnie 2 tygodnie idealne zero deszczu;)
Zdrowy rozsądek przede wszystkim :)

Pozdrawiam
Wiktor
Odpowiedz
(10-08-2017, 19:55)lukihah napisał(a): W tym roku chyba wszędzie dużo pada. W mojej okolicy rolnicy mają duże problemy ze żniwami, bo zwyczajnie na pola nie da się wjechać, woda stoi.

Nie wszędzie, u mnie ziemia sucha na popiół, non stop około 35c.
Odpowiedz
U mnie też dzisiaj +35 ale pada co noc. Dzisiejsza noc już spokojniejsza. Tylko padało.
Odpowiedz
Idę podlać derenia żeby nie było jak 2 lata temu - skórka na pestce.
36, jutro 30 i nareszcie jakiś spadek w niedzielę ma nastąpić.
Z tym latem to jak z małżeństwem. Człowiek nie może się doczekać a potem często go wq.....a
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Koniecznie podlewaj.

U mnie też gorąco i parno. Teraz w cieniu jest 30 stopni.
Odpowiedz
Hmm, u mnie w dzień max 25*, teraz późno w nocy grzmotnęło dwa razy (wystraszyło psy), troszkę popadało i temperatura 17*:).
Lech
Odpowiedz
18,5* na zewnątrz. Pada deszcz i ładnie grzmi. Dobrze jest się nawdychać powietrza w trakcie burzy.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Skocz do: