Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aroniowa etykieta Theviona
Witajcie! Właśnie kończy się produkcja mojego pierwszego w tym roku wina aroniowo-jabłkowego. Ponieważ moja receptura produkcji win opiera się głównie na wiadomościach przekazywanych z pokolenia na pokolenie nie jest to w 100% zgodne wino ze sztuką. W każdym razie smak jest ciekawy :). Na tyle ciekawy, że nazwa robocza wina to "Krew trola". Troszkę bawiłem się przy tworzeniu etykiety i wyszło mi coś takiego: http://imageshack.us/photo/my-images/16/trollmv.jpg/
Nie jest to oczywiście ostateczna wersja, na pewno zmienię czcionkę dzięki @Psik31 :)
Zapraszam do komentowania
Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale nie pasuje mi wizerunek trolika, reszta może być. Nie mogę tylko przeczytać jakie to jest wino, aroniowo-? Gdybyś nie napisał wyżej w poście to trzeba by było się domyślać. Zmiana czcionki powinna pomóc. Ale jeżeli Tobie się podoba, to zostaw tak jak jest ;)

Pozdrawiam
Odpowiedz
Jak dla mnie zbyt paradoksalna... Jak Krew to krew, jak troll to trochę mroczniej. A ta mi wygląda trochę jak okładka książki dla dzieci o przygodach Fója Trolla
Z tego co widziałem na forum SziszMisz ma dobre poczucie tematu :D Zagadaj może Ci coś doradzi :)
Odpowiedz
Bajkowego trolla to w Harrym Potterze można zobaczyć ;) Może opracuję jakiś jeden temat przewodni - mam do zrobienia etykiety do trzech win tego roku ;) Na razie to takie rysowanki-kolorowanki :)
Odpowiedz
Jeśli można coś zasugerować, to ja bym trola wbił w taką ramkę :

jeśli chodzi o krew trola to ten motyw mi się podoba :

a najbardziej to podobaja mi się te trole :

ALE TWOJE ETYKIETY MAJĄ PODOBAĆ SIĘ TOBIE I TO JEST PODSTAWOWE KRYTERIUM.
Odpowiedz
Sorki ale jak się uczepię tematu to nie mogę sie powstrzymać :D
ale ten trol jest fajny.

Załączone pliki Obrazki

Skocz do: