Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biowin se robi jaja.
Zamowilem w biowine trzy termometry. Przyszly po 10 dniach. Dwa byly inne niz zamowilem a drugi po wyjeciu z paczki wskazywal juz 50 C. :mad:
Odpowiedz
złóż reklamację
Odpowiedz
do mnie cukromierz dojechał pobity, niestety zorientowałem sie dopiero w domciu, ale sadze ze to mogla byc wina poczty, lecz z drugiej strony moga produkty szklane tak pakowac aby sie nie uszkodziy przy transporcie.
Odpowiedz
Moja rada na przyszłosc.

Najlepiej zadzwonic do Biowinu i zapytac się do jakiego sklepu w waszym miescie dostarczają swój towar, a potem tam pójsc i kupic co potrzeba, albo zamówic bezposrednio w sklepie.
Kiedys zastanawiałem się czy czasem nie zamówic balonu w Biowinie, bo taniej wyjdzie. Jednak wycofałem się z tego, bo to jw końcu szkło i nie wiadomo jak przetrwa podróż. no i też nie wiadomo co si przyslą (czy nie będzie krzywa, czy jakis pęcherzy powietrza nie będzie w szkle, itp). A w sklepie wybierzesz co ci potrzeba. A ponadto jeżeli doliczyc koszty przesyłki to w sklepie taniej wyjdzie.

Gorzej jak w waszym miescie Biowin nie dostarcza towaru...
Odpowiedz
A wogóle to Biowin nieźle się zabezpiecza przed potłuczeniem szklanych artykułów - w zamówieniu trzeba zaznaczyc opcję, że zgadzam się aby ktos, lub cos zbiło specjalnie zamówiony egzemplarz - więc im bez różnicy co wysyłają - w mysł zasady "...i tak w całosci nie dojdzie do zamawiającego....." najważniejsza przecież jest kasa a nie klient - oj, cos mi tu smierdzi zasadami z czasów komuny - a może mały strajk?;) tok modny ostatnio - niech se kiszą to szkło! WSZYSCY DO ŁODZI NA NAWROTA 87.:nie_powiem:
Odpowiedz
Byłem ostatnio w Łodzi na delegacji i postanowiłem wybrac się do Biowinu. Byłem w szoku, jak wygląda siedziba producenta. Ledwie znalazłem sklep. Znajduje się w jakims podwórzu. Na ulicy nie ma nawet szyldu. Sam sklep ma rozmiary 3m na 2m i jest w baardzo starej kamienicy. Jestem w szoku, że tak mała organizacja może zaopatrywac całą Polskę w asortymenty winiarskie. Może większosc produkcji mają w innych punktach.
Odpowiedz
To sie nazywa "polski biznes":spoko:
Odpowiedz
Swoją dorogą Didi ma rację. Ja także zapytałem w Biowinie o miejsca dostaw w Toruniu. Rozpłakałem się jak znalazłem sklep wskazany przez nich. W zapomnianej częsci miasta istnieje cudowne miejsce z całym asortymentem. Rurki balony, korki, korkownice ... Do tego dnia panowało przekonanie, że w naszym miescie nie ma dobrych sklepów ze sprzętem. A tutaj niespodzianka. Można podotykac korkownice trójramienne, termometry, pogłaskac gigantyczne balony.... ehhehe
Odpowiedz
Sory - nie DIDI tylko DIDO
Jeszcze raz przepraszam
Odpowiedz
mozesz podac adres? piszmy konkretnie.
Pozdr,
M
Odpowiedz
Podaję zatem adresik

PLAST-MIX
hurtownia AGD
Chłopickiego 4
Odpowiedz
jeszcze jakbys mial telefon, to wogole bylby miód... :)
Anyway dzieki i pozdrowienia dla starego Torunia!!! :)
Odpowiedz
Zatem w pełni uzupełniam dane.

"Plast-Mix" Firma Handlowa M. Szatkowski
87-100 Toruń, ul. Chłopickiego 4
woj. kujawsko-pomorskie
tel. (056) 655-37-36 fax. (056) 655-37-36

Polecam - gorąco polecam
Odpowiedz
Trzeba pamiętac o kilku rzeczach:
1. Biowin na dobrą sprawę jest monopolistą na rynku Polskim i robi co chce
2. Poczta do tych najlepszych tez nie należy
3. Oni ( Biowin ) mają chyba 3 punkty w Łodzi
4. Chyba jednak wygląd sklepu nie swiadczy o firmie tym bardziej w takiej profesji. To jest nieco ograniczony/zamknięty krąg ludzi i kto będzie chciał trafic to trafi, a jak będzie chciał kupic to kupi nawet w sklepie 2x3m
5. Nie ma co się oszukiwac! Po zniesieniu kartek i obecnosci ogólnodostępnego alkoholu w sklepach ilosc "winiarzy" się mocno zmniejszyła. A ci prawdziwi winiarze i tak wiedzą co gdzie jest i nie potrzebna jest reklama. To nie proszek do prania, to trzeba załapac bakcyla u czyjegos boku, albo na naszej stronie:lol:
Odpowiedz
Witam.
Myslałem, że tylko przesyłka do mnie dotarła z uszczerbkiem, jak okazuje się jest wielu zawiedzinych usługami Biowinu.
Mam nadzieję, że niniejsze forum jest odwiedzane również przez przedstawiciela/i lub jeszcze lepiej decydenta/ów tegoż monopolisty, który winien mocno zastanowic się nad jakoscią swoich usług.
Odpowiedz
majchal napisal:
" To nie proszek do prania, to trzeba załapac bakcyla u czyjegos boku, albo na naszej stronie"
a zabys wiedzial! ja najpierw znalazlem balon (15l) mojego taty i nastawilem winko z wisni. Jak zaczalem czytac forum to nastawilem kolejne i obecnie mam 9 nastawionych balonow a 2 wlasnie czekaja :D
Reasumujac DZIEKI WMA FORUMOWICZE
:spoko:
Odpowiedz
podsumowując+

-to nie jaja sobie ktos tu robi - tylko jednak balony!/ *z nas tu

*w domysle
------------------------------------------------------
normalnie: *gore!

*(nie martin)
Odpowiedz
Irek - możesz założyc sklepik z asortymentem winiarskim w swoim miescie. Jak wspominano na forum nie trzeba dużych nakładów. Wystarczy mała powierzchnia i nawet w reklamę nie musisz inwestowac.
Odpowiedz
Witam.
Przepraszam Ciebie Cezare i wszystkich, któych mój post zdenerwował. Oczywiscie nie chodzi o jakakolwiek reklamę, chodzi o fakt. Czuję się ( jak wielu z Was konsumentem ) bo cóż innego mi zostało.Albo Biowin albo nic.Czy zna ktos inna firmę z tym asortynenyem?
Chetnie skorzystam.
Odpowiedz
O tym sklepie poważnie mówiłem. To może byc dobry pomysł.
Odpowiedz
Ja czekam 3 tygodnie na zamowiony towar... najgorsze, ze zamowilem troche butelek i boje sie czy nie przyjda do mnie w kawalkach :glupek:
Odpowiedz
Miałem zamiar zamawiac butelki, ale wpadłem na prostszy pomysł. Zadzwoniłem do winiarni (pijalni wina) i poprosiłam własciciela, żeby odłożył mi trochę buteleczek. Nawet goscia nie znałem. Okazał się bardzo miły i po tygodniu odebrałem jakies 30 butelek.
Odpowiedz
No i znowu nam się oberwało.
Na wstępie dziękuję Darkowi Rzosińskiemu za dzisiejszą emalię z informacją o tej dyskusji.
Postaram się wszystkim po kolei odpowiedziec:
Kolbi:
Reklamuj. Pisz na adres biowin@biowin.pl z adnotacją, że emalia jest dla Pani Izy. Opisz całą sytuację i podaj nr faktury zakupu. Jakby był jakis problem to pisz do mnie - tomasz.kwapisz@biowin.pl
Adacho:
Z tym szkłem to jest wiecznie problem. Zarówno poczta jak i spedycja tłuką nam produkty mimo dodatkowych opłat za tzw. "Ostrożnie szkło". Pracujemy nad tym by pozmieniac opakowania jednostkowe najdelikatniejszych wyrobów. Tylko, że tu z kolei pojawia się kwestia ceny wyrobu.
Dido:
To jest najlepsze rozwiązanie. Zawsze chętnie podajemy adresy sklepów.
Ekoton:
Tutaj powiem szczerze, że nie rozumiem. Nic mi nie wiadomo o rzekomym zabezpieczaniu się przed odpowiedzialnoscią i opcji, o której piszesz. Nigdy też nie stawialismy "kasy" ponad zadowolenie klienta. Zresztą moim zdaniem jedno równa się drugiemu, bo nie wyobrażam sobie jak można prowadzic dochodową działalnosc nie mając zadowolonych klientów.
A na strajk zapraszam. Zrobimy grzańca, bo to już listopad.
Cezare:
To prawda. Może w przyszłym roku uda się goscic was w lepszej lokalizacji.
Ekoton:
Nikt nie obiecywał, że będzie lekko. Ale walczymy.
Majchal:
1. Nigdy nie traktowalismy siebie jak monopolistów. Wszak nie robimy chleba. Nasze artykuły można kupic lub nie i da się bez nich życ. Tak czy inaczej wszystkie wpadki są jedynie wynikiem niezamierzonych niedoróbek a nie złej woli i braku szacunku do klientów.
2-5. -----------
Irek:
Odpowiedź dla Ciebie zawarta już jest w zasadzie powyżej.
Jest też druga strona medalu. Bardzo często zdarza się również, że klienci zamawiają cos u nas i nie odbierają przesyłki. Np. wysyłamy prasę spedycją. Klient nie odbiera. Dlaczego? Bo nie. Prasa wraca a my płacimy ok. 60 zł za drogę w tą i z powrotem.
Nie chciałbym byc źle zrozumiany. Ja się nie skarżę i w żadnym wypadku nie obwiniam Ciebie za innych. Chcę tylko pokazac, że zdarzają się wpadki po jednej jak i po drugiej stronie.
JohooVFR:
Ostatnio zabrakło nam butelek. W tym tygodniu przyszły i przesyłka powinna lada dzień do Ciebie dotrzec. Na wszelki wypadek wyslij zapytanie o swoje zamówienie do Pani Izy na biowin@biowin.pl. Przy odbiorze przesyłki potrząsnij nią. Jesli cos będzie chrupało to zażądaj komisyjnego otworzenia paczki i spisania protokółu. Na podstawie tego protokółu możesz dochodzic roszczeń od spedycji lub od nas.

Pozdrawiam
Tomasz Kwapisz
Odpowiedz
Panie Tomaszu jak juz mamy przyjemnosc widziec Pana na forum to mam pare pytanek odnosnie porduktow biowinu:
ktory ze sklepow na kujawsko-pomorskim (najlepiej bydgoszcz i okolice) jest najlepiej wyposazony jezeli chodzi o praski i korkownice?
no i druga sprawa: czy maja Panstwo termometry lub jakis male stacje pomiaraowe, z mozliwoscia podlaczenia do komputera przez np COM'a?
Odpowiedz
Szanowny Przedstawicielu firmy Biowin!
W odpowiedzi na twoja odpowiedź :) na moje zarzuty:big: odnosnie uwagi o niedocieraniu do zamawiajacych szklanych produktów oferowanych w sprzedaży wysyłkowej cytuję KLAUZULĘ Z WASZEJ STRONY Z ZAMÓWIENIAMI "Wyroby szklane wysyłamy pocztą na odpowiedzialnosc zamawiającego" - i tu cisnie się pytanie - co według ciebie takie zdanie oznacza? Pozwól że odpowiem bo nie moge wytrzymac...........................a zresztą!
Oczywiscie - nie posądzam tak szacownej i dochodowej instytucji jaką jest rodzinny Biowin o matactwa, ale przyznasz, że stwarza to możliwosc różnorodnych kombinacji alpejskich na szarym P.T.Kliencie. A skoro zamawiający skarżą się że przesyłki przychodzą potłuczone to zarząd firmy powinien to przyjąc do wiadomosci i cos z tym zrobic (nie wspominam tu o rekompensacie)a nie wypisywac że trzeba zrobic reklamację u pani Zuzi. Jesli tak szanujecie klientów to podczas gdy pojawi się konkurencja - dotychczasowi klienci dla zasady odejdą od was. I proszę tego listu nie traktowac jako zemsta klienta, tylko dobra radę z terenu.
Zycze powodzenia w interesach!
Jerzy Stecki
Odpowiedz

Skocz do: