Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO OGLĄDAJĄ WINIARZE ?
Pozwoliłem sobie otworzyć nowy temat odnośnie oglądanych filmów w telewizji lub kinie przez winiarzy;) A oto moje ulubione.ŻÓŁTY SZALIK,występuje Janusz Gajos

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jest to również film - WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI występują Marek Kondrat,Andrzej Chyra

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
I film legenda - PULP FICTION i cała kolekcja TARANTINO

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Ostatnio odcinki:
Shaun The Sheep
boki można zrywać ;) ;) ;) :spoko:
Odpowiedz
"a good year" z "gladiatorem" w roli głównej
klik klik

oraz

"bottle shock"
klik klik
Odpowiedz
Enty raz Potop i parę seriali.
Odpowiedz
Star Wars oczywiście. Tam są odpowiedzi na wszystkie pytania.

Odpowiedz
Proponuję przenieść wątek do, już dawno istniejącego, tematu
Marek
Odpowiedz
Jasne.
Odpowiedz
Kawał mocnego prawdziwego kina "GOMORRA" :tak: Polecam wszystkim którzy lubią mocne kino :diabelek:

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
ostatnio męczymy filmy o tematyce Gdańskiej ("Weiser", "Blaszany Bębenek"), poza tym filmy Jarmusha, Stone'a, Tarantino, Almodovar, i kino niezależne.
Odpowiedz
Ja tam lubi ostatnio oglądać ranczo Wilkowyje... a szczególnie tych trzech... co zawsze pod sklepem siedza... hehe
Odpowiedz
Ostatnio to tak: "Machine Girl" (krwawy komediohorror), "10 Dead Men" (taki off sensacyjny angielski), "Death at the Funeral" (najlepsza angielska komedia jak na razie-połączenie HotFuzz, the Cottage i Monty Python'a), "Czarny rynek"/"Koko"/"Tatuaż" (wszystkie 3 z Louis'em de Funes'em doskonałe francuskie komedie), "Włatcy Móch" (ten pełnometrażowy-da się obejrzeć, ale nie rewelacja), "Kill Theory" (amerykański thriller, fabuła ciekawa-końcówka denna)"Shaun of the Dead" (ten słynny "Wysyp żywych trupów"), "Fido" (lekka komedia o zombich), "Jo" (znów LdF ;)), "1612", "Volkodav-ostatni z rodu Szarych Psów" (naprawdę dobre kino fantasy), "Friday the 13th" (ten najnowszy-oryginał lepszy), "Zamiana" (zaczął się nieźle, potem się rozmył), "To nie tak jak myślisz kotku" (godne polecenia), "88 minut" (z Al'em Pacino, przyznam, że niezły).
Odpowiedz
... jeszcze chciałbym obejrzeć rekomendowany jako "winiarski" film "Bezdroża", niestety w wypożyczalniach brak, może ktoś ma/ może podać link, to przynajmniej w komputerku zobaczę co to; z góry dzięki.

Odpowiedz
TEN FILM,TO FILM DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW !!!

Odpowiedz
Dzisiaj wyświetliłem sobie "Prawdziwy koniec wielkiej wojny" - piękny film.

Ostatnio również "Żółty szalik" oraz "Pętla"; "Pociąg"

A z 18% filmów to "Zły porucznik" - bije wszystko.

Na wesoło "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" :big: - gdzieś na YouTubie można obejrzeć z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Dzis "Tygrys i Śnieg" bardzo goraco polecam:)
Odpowiedz
Kolejne odcinki Łysonia-abstrakcyjny humorek.
Odpowiedz
- Witam..
Panowie, przeniosłem tam, gdzie należy.
Proszę o mniej grafiki - obciąża serwer, wszak wystarczą tytuły.
Pozdrowienia, M.
edit: - Ten "Star Wars" przywalił mnie kompletnie - a gdzie gąsior[y] z winem?..:diabelek:
Odpowiedz
Robię sobie przegląd filmów z Markiem Kondratem.Trzeci ,Dzień Świra,# Pieniądze to nie wszystko oraz Haker na pierwszy ogień,potem starsze.
Odpowiedz
Dzisiaj Bobule, jak dla mnie rewelacyjny. Czesi potrafia robic filmy. Do zdobycia tutaj ;)
Odpowiedz
Więc tak 2 dni temu "Bolt", wczoraj "Death Race 2000", a dzisiaj "Młode Wino" miało być, ale poprzestałem na 2 odcinkach "dr House"

Jak seriale to polecam :diabelek:Californication :diabelek: 2 sezon, uparłem się i obejrzałem jednym ciągiem (BOMBA)
Odpowiedz
I jak Ci się podobał ten Death Race? Rozumiem, że chodzi o ten kultowy z 1975?
Odpowiedz
"ZOSTAWIĆ LAS VEGAS" - Dramat obyczajowy.Główny bohater,jest alkoholikiem,przyjeżdża do Las Vegas zapić się na śmierć........ Znakomita rola Nicolasa Cage.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
A ja lubię często wracać do tego filmu.

Odpowiedz

Skocz do: