Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO OGLĄDAJĄ WINIARZE ?
mój to "IX kompania"
Odpowiedz
A dzisiaj w jedynce leci w mirę dobry film "Byliśmy żołnierzami" chyba go obejrzę jeszcze raz.
Odpowiedz
Ostatnio stare... Gangsterzy i Filantropi, Siedem Czerwonych Róż
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez lolo
Ostatnio stare... Gangsterzy i Filantropii, Siedem Czerwonych róż

Nie słyszałem o nich czy można je ściągnąć ?
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez markowa piwniczka
Cytat:Wysłane przez lolo
Ostatnio stare... Gangsterzy i Filantropi, Siedem Czerwonych róż

Nie słyszałem o nich czy można je ściągnąć ?

Tak, ale jak TVRip, bo nie wyszły na płytach. Znany polski serwis torrent, nie będę reklamował. :)
Tutaj krótkie opisy...

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/124467

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/122159
Odpowiedz
Hmm... SG, SGA, farscape, battlestar galactika, lost, prison break... co by tu jesio dodac.... no i inne sf..
Odpowiedz
Ja też coś ze "staroci" ;) "Blade Runner"
Odpowiedz
dzisiaj 01.04.2009;) oglądam tylko monitor :hahaha:
Odpowiedz
A ja wczoraj oglądnąłem,po raz kolejny, film pod tytułem.NIC ŚMIESZNEGO.kapitalna rola,Cezarego PAZURY.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Bogi
I jak Ci się podobał ten Death Race? Rozumiem, że chodzi o ten kultowy z 1975?

No właśnie, że nie tego nowego z 2008 roku, chyba lepszy :kwasny:

A wczoraj obejrzałem sobie po raz n-ty Constantina :diabelek:
Odpowiedz
Na niedzielę przygotowałem sobie obydwa VaBanki, "przejdę przez to" jeszcze raz:diabelek:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Jurdziu
No właśnie, że nie tego nowego z 2008 roku, chyba lepszy :kwasny:
Mnie się osobiście bardziej podobał ten pierwszy, ten z 2008 roku nie ma tego uroku i jakiś taki oszczędny.

Ostatnio znowu dużo oglądałem, więc tak:

"The Broken"-genialny psychothriller, zmuszający do wielu refleksji, "Autopsy"-nowy horror, świeże:P spojrzenie na kwestie chirurgii, "Outlaw"-bardzo dobry sensacyjny angielski, "Dead Snow"-przezabawna komedia zombie, norweska, "Let the right one in"-bardzo mądry film, niby horror, ale z zacięciem Bergman'owskim, bo film szwedzki, "Death Sentence"-bardzo mocny powrót na ekran Kevin'a Bacon'a i niegłupie kino, niespodziewana rola John'a Goodman'a, "Elitarni"-wspaniałe kino brazylijskie, o BOPE-specjalnych oddziałach policji, walczących w slums'ach Rio de Janeiro, "Mój Sąsiad Totoro"-wzruszająca anime z 1988 roku, "Piotruś i Wilk"-nasza, perfekcyjna animacja z niepowtarzalną muzyką Prokofiewa, "Dyniogłowy"-taki light'owy fantasy, ale tylko 2 cześci na razie widziałem, "W" Oliver'a Stone'a-lepszej biografii Bush'a chyba już nie będzie:lol: oraz "The Children"-mocny, kontrowersyjny horror angielski, NIEPOLECANY dla Rodziców:diabelek: a aktualnie czekam na "Popiełuszko-wolność jest w nas".
Odpowiedz
To i ja coś polecę z ostatnio widzianych "po raz kolejny" ;) "Misja" ze wspaniałą muzyk a E. Morricone
"I Am Sam" z Sean Pen i zaskakujący "Awake" na którym musiałem zrobić sobie przerwę przy scenie otwierania serca :big:
Odpowiedz
"BABEL" Alejandro Gonzaleza Inarritu- jeden z najdoskonalszych filmów, jakie oglądałem. Po zakończeniu ciężko przez parę chwil ruszyć się z fotela. Doskonałość w każdym calu. Prześlicznie pokazane, jak pozornie różne kultury mogą się przenikać i jak losy ludzkie mogą zależeć od przypadku.
I ta muzyka...
Odpowiedz
Ostatnio obejrzane

- gorąco polecam:
Slumdog. Milioner z ulicy,
Życie jest piękne,
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona,

- gorąco nie polecam:
Labirynt fauna,
Elizabeth: Złoty wiek,
Babel,
pozdr
Odpowiedz
Dzisiaj obejrzymy film pt."Pachnidło"
Odpowiedz
"Nie ma zmiłuj"-tematyka winiarska bo chodzi o fikcyjne przedsiębiorstwo Vin-Net, a tak ogólnie pokazuje jak takie firmy działają; dodatkowy plus-film polski, bardzo demoniczna rola Mariusza Benoit'a. "Zamiana"-zaczyna się dobrze, potem nie za bardzo, choć Gąsowski dość śmieszny momentami, ale to nie dr Basen jednak. "Ładunek 200"-wspaniały, powalający klimatem, doskonałe rosyjskie kino, o tym co było jak rodziła się pierestrojka, bohaterowie: milicjant impotent-sadysta, młodzież dygnitarzy partyjnych, profesor Katedry Ateizmu Naukowego, dużo piją:), "The Uninvited"-remake wspaniałego horroru koreańskiego -"Opowieść o dwóch siostrach", tragiczny, remake'i powinny być zakazane. Z polskich jeszcze dwa mi wpadły w ręce: "Nieruchomy Poruszyciel" i "Bezmiar Sprawiedliwości"-oba godne polecenia i obejrzenia.
Odpowiedz
Bezmiar Sprawiedliwości oglądałem, z polskich polecam "Czerwony Cadilack" (chyba taki jest tytuł), jest to praca magisterska autorów Włatcuw Móch, i oczywiście dla miłośników kolarstwa "Marco Polo i złodziej rowerów",

A z kina światowego to obejrzałem "Ghost Rider" i jestem uraczony, horror lekko przesadzony, ale bomba. A także "Szybko i Wściekle" kicha - nie tego się spodziewałem, nie polecam nawet dla miłośników serii
Odpowiedz
Polecam film z 1981.Dramat obyczajowy.MY,DZIECI Z DWORCA ZOO.jest to film o młodych ludziach,którzy wpadli w szpony narkomanii.......... :nie_powiem: .......sami oglądnijcie.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Czytałem książkę..... Jeśli film oddaje ta ,co zawierał rękopis to godny obejrzenia choć jeśli nie nieprzyjemny to trudny.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Castleman
Ostatnio odcinki:
Shaun The Sheep
boki można zrywać ;) ;) ;) :spoko:

Shaun rządzi
Odpowiedz
"WESELE" Polski film,gatunek komedio-dramat.Trzeba przyznać ten film trzeba obejrzeć......:nie_powiem:

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Wczoraj oglądałem Niedźwiadka
raczej fajny filmik ;)
winiarskie klimaty też się tam przewijają :pijemy:

http://www.filmweb.pl/f383478/Nied%C5%BAwiadek,2007
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=32035
Odpowiedz
"PIŁKARSKI POKER" Znakomita rola Janusza Gajosa,i takich aktorów jak Englert i Opania.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Znakomity film,(dramat obyczajowy) główny bohater jest alkoholikiem.........
Występuję Mickey Rourke.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz

Skocz do: