Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO OGLĄDAJĄ WINIARZE ?
"Avatara" jeszcze nie oglądałam, ale za to czytałam, że w USA pojawiło się coś takiego, jak "Avatar blues" - ludzie wpadają w depresję z tego powodu, że świat z filmu nie istnieje, dobija ich kontrast między Pandorą a naszym światem, na forach zwierzają się z tego, że oglądają film po kilkanaście razy, żeby znów na chwilę uciec od rzeczywistości, niektórzy mają myśli samobójcze. Ciekawe zjawisko.
Odpowiedz
Oglądałem w 3D. Efekty niesamowite. Film całkiem niezły.
Świetnie oddaje jaka 'bestia " siedzi w człowieku jeśli chodzi o zyski.
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
PĘTLA (1957r) w roli głównej - Gustaw Holoubek.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Pętla - wspaniały film, i jeszcze Holoubek.
Polecam "Kobiela na plaży" - pierwszy polski film kręcony ukrytą kamerą, bardzo przyjemnie i śmiesznie się ogląda.
Odpowiedz
KOMORNIK,w roli głównej Andrzej Chyra.

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
dla ludzi lubiących filmy akcji :)
--->Blood.and.Bone.2009<---
Odpowiedz
Igrzyska Olimpijskie :)
Odpowiedz
Teraz? Pewnie jak większość Polaków - Małysz! Trzeci po pierwszej serii ;) Lata lecą, a facet ciągle trzyma poziom
Odpowiedz
no i masz - znowu srebro :) szacunek :)
Odpowiedz
Wielki szacunek.
Odpowiedz
Duży szacunek dla Justysi za srebro w sprincie.

przeczytajcie bo warto

a z innej beczki, to postawa Petry Majdic w tej konkurencji była hardkorowa, duży szacunek dla Niej
Odpowiedz
"Barwy ochronne" reż. Zanussi
Odpowiedz
Funboys z 2008
Underworld, bunt Laykonów 2009
Bibliotekarz, klątwa kielicha Judasza 2009
Odpowiedz
Dziś z całą rodziną "KATYŃ" Wajdy-TVP 1.
Odpowiedz
Katyń.
Odpowiedz
Właśnie na Discovery Science leci program o produkcji wina z winogron
Odpowiedz
"Polowanie na czerwony październik" :)
Odpowiedz
FURIA w roli głównej Mel Gibson oraz fajna komedia Stare Wygi w rol. gł. Robin Williams, John Travolta polecam
Odpowiedz
"Bobule" , zeby odswiezyc sobie przed "2Bobule".
Odpowiedz
GrindHouse-PlanetTerror,reż - Robert Rodriquez (2007) mocno porąbany filmik........!!!!!!!

Odpowiedz
Wyspa tajemnic ten film jest jeszcze gorzej porąbany:P
Odpowiedz
Do porabanych filmow dołączam "Rrrrrrrrr" wczoraj na tvn jakos po południu. Heh pamietam kiedy pierwszy raz go obejrzałem, był na dvd z normalnej wypożyczalni, a lektor taki "zniewieściały" że bardziej z niego mielismy polewke;)
Odpowiedz
@Dexter: Czemu zaraz porąbany, IMHO całkiem ciekawie zrobiony. No i dzięki niemu DiCaprio przestał kojarzyć mi się z lalusiowatym panem z Titanica :) (Taaak, zdaję sobie sprawę z tego, że muszę obejrzeć jeszcze Gangi Nowego Jorku :D)
Odpowiedz
Przed obejrzeniem filmu nie czytałem o nim. Gdy oglądałem myślałem, że DiCaprio naprawdę chce udowodnić, że w tym szpitalu robią doświadczenia na ludziach, te jego przygody na wyspie. Pod koniec mnie rozwalił nawet nie przypuszczałem, że DiCaprio okaże się jednym ze świrów i dlatego napisałem "porąbany". Tobie mógł się podobać, mnie takie filmy nie kręcą. Ogólnie lubię filmy z DiCaprio ale ten nie. Odnośnie Titanica oglądałem dziesiątki razy ten film bardzo mi się podoba, a gangów chyba nie oglądałem.
Odpowiedz
Ostatnio obejrzałem sporo starych filmów i te które bym wszystkim polecił to Cell 211, Lebanon, Hurt Locker, Gomorra, Nordwand.
Z seriali to Pacyfik i Breaking bad (obecnie idzie trzeci sezon ale warto sobie obejrzeć od 1).
Odpowiedz

Skocz do: