Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cena derenia :)
Jaką przewidujecie cene derenia w tym roku jeżeli głupie czereśnie są po 15-20 zl?
Odpowiedz
Pytałeś już o to w innym wątku. Dostałeś też odpowiedź :D

PS Co ma cena czereśni do derenia? To jest forum winiarzy a nie wróżbitów. Owoce, jak na razie, są drogie i złej jakości. Przynajmniej w mojej okolicy.
Odpowiedz
Pytałem i dostałem odpowiedz ze za kilogram moge sobie auto kupic:))) pytam temu ze moje owoce wczesniej dojrzewają i są juz na początku sierpnia dlatego jestem ciekaw jaka cena bedzie mniej wiecej:)
Odpowiedz
Jednym słowem chcesz abyśmy Ci powiedzieli ile bylibyśmy w stanie zapłacić żebyś mógł bez ryzyka prowadzić swój biznes. A jako że pomocni ludzie tutaj bywają i skoro zauważasz relację pomiędzy ceną czereśni a derenia powiem tak - na wrocławskim Targpiaście ładnych czereśni nie mogli ostatnio pogonić po 5PLN ponoć...
Odpowiedz
Po prostu ciekawosc :))) czy jest jakas zaleznosc miedzy takimi owocami a dereniem :) i tak je mroże i sprzedaje w pozniejszym czasie wiec wiekszego znaczenia to nie ma
Odpowiedz
Tą ciekawością zaśmiecasz forum :nie:
Odpowiedz
wydaje mi sie ze zasmieca ten kto pisze mi w innym watku ze za kilogram dostane auto :) po prostu ciekaw jestem waszej opini czy cena bedzie wyzsza niz przed rokiem:P)
Odpowiedz
Będzie wyższa - wszystko (owoce) jest droższe niż przed rokiem.

Skocz do: