Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny owoców 2011
Aronia.
Wołomin, targ po 5 zł/kg
Odpowiedz
Trend wzrostowy cen śliwek węgierek. 3 zł/kg i wyżej. Radzę poczekać jeszcze dwa tygodnie.
Odpowiedz
Dzisiaj kupiłem węgierki po 3.80, a jeszcze tydzień temu po 3.00. Rok dobry, bo owoce bardzo słodkie.
Odpowiedz
drogo ta węgierka. Miałem swojej ze 100 kg ale w Kielcach widziałem tak z tydzień temu po 1,50 zł za kg więc całkiem przyjemnie
Odpowiedz
Potwierdzam węgierki są w tym roku wyjątkowe, ale i ceny lokalnie bardzo wysokie. Tydzień temu była po 3-3,6 zł/kg dzis już w okolicach 4 zł/kg.
Węgierka zwykła w tym roku miała bajeczne warunki dojrzewania, że można nawet dostać takie podmarszczone.
Szkoda tylko, że w naszej okolicy zimni ogrodnicy zebrali żniwo i teraz takie ceny.
Odpowiedz
Maliny tanieją (5) a ich jakość winiarska wzrasta...
Odpowiedz
Wysoki kurs śliwek nadal się utrzymuje. Spadek zapowiadany jest przez producentów na przyszły tydzień.
Odpowiedz
W Łodzi spora, ładna żurawina za 25zł/kg. Cena utrzymuje się już jakiś czas. Coś mi się zdaję, że to mocno za drogo.
Odpowiedz
Ulęgałki na zieleniaku po 1 zł kilogram.
Kupiłem, będzie Gruszniak!

Jacek
Odpowiedz
Jacku,
to może zrobisz fotorelację od A do Z ?
Odpowiedz
Fotorelacji nie będzie.
Sceny zbyt drastyczne i mogły by się komu źle kojarzyć.
Sokowirówka to nie jest dobry wynalazek do ulęgałek.:diabelek:

Jacek
Odpowiedz
Co prawda rok nam się zmienił,ale nie chciałem zakładać nowego wątku a cena i wygląd tej DR jest interesująca? :)
Odpowiedz
Ja bym kupił od winnegogrzemka. Sprawdzone:)
Odpowiedz
(25-01-2012, 19:40)Kargulena napisał(a): Co prawda rok nam się zmienił,ale nie chciałem zakładać nowego wątku a cena i wygląd tej DR jest interesująca? :)

Ciekawe gdzie rosła sobie ta DR? Jak przy jakiejś ruchliwej drodze to ja dziękuję:)
Odpowiedz
Ja tez kupiłem od naszego kolegi forumowego.Podaję tylko jako ciekawostkę.

Skocz do: