Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cieślak "Bonito"
#1
Dla kolegów i koleżanek, chcących się "docieślakować" lub zafundować prezent znajomemu:

http://allegro.pl/domowy-wyrob-win-jan-c...49323.html

Polecam te firmę, "Bonito" ma bogatą ofertę wydawniczą, przystępne ceny i przyjazną formę zamawiania i dystrybucji zamówionych książek.
Sporo pozycji winiarskich.
Odpowiedz
#2
Najlepiej zamawiać od nich przez alledrogo. Ceny i dostawa te same, ale są punkty payback.
Matras jest taki sam jak bonito. Już kilka wydawnictw sprawdziłem. Kupuję tam, gdzie jest taniej. Często najtaniej można kupić w mniej znanych księgarniach, albo u jakiegoś sprzedawcy, który po prostu ma książki w ofercie.


PS. swojego Cieślaka kupiłem z bonito

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
#3
Orwell, dzięki za informację o książce. Bardzo przyjaźnie i prosto opisane jest jak wykonywać i obliczać wino. Przystępnie opisane jest jak wykonać nalewki, likiery, oraz opisano podstawowe zwroty  używane przez winiarzy. Po przeczytaniu książki zdobywa się połowę wiedzy potrzebnej do samodzielnego wyrobu wina. Drugą połowę zdobywamy sami w praktyce.
Pozdrawiam Mirek.
Odpowiedz
#4
Cieszę się. :)


Edit:

O, widzę że kolega też z Krakowa. :)

Bonito ma kilka punktów firmowych w Krakowie, co jest o tyle dogodne, ze w razie rezygnacji z egzemplarza zamówionego "na próbę" odpada pakowanie książki oraz ew koszty wysyłki związane ze zwrotem.

Jest propozycja, żeby czasem przy jakiejś okazji spotkać się w gronie Krakusów - przy lampce czegoś słabszego lub silniejszego.

Jakiś lokal, jeśli ktoś miałby wypróbowaną miejscówkę - albo w plenerze, np Przylasek Rusiecki i tam jakaś kiełbasa na kiju, ew inna szperka pod tę zasadniczą lampkę.Skocz do: