Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kto kupił nowego i chciałby sie pochwalić
(18-06-2020, 12:12)Bogi napisał(a): Udało mi się już zdobyć (i wypić) .......

Przyznaję jedynie brązowy medal i 3 miejsce na pudle.
Złoty jak byś zdobył i nie wypił.
Srebrny za wypicie z nami :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Jakbyś mówił, tobym Ci odlał. Na razie dam Ci namiary-w Delikatesach Centrum, tam gdzie Alma, jest Smirnoff zielony lime and mint, była taka wersja w 2013 roku, potem zniknęła, teraz jest chyba tylko Smirnoff lime, o ile w ogóle. Na świecie mało promowana i dostępna-w składzie żyto, jęczmień i pszenica, głównie w Europie naszej, 54zł za 700ml (jak jeszcze gdzieś można znaleźć, to w internecie 80zł spokojnie)-w każdym razie takiej wódki już nie ma. W Delikatesach Premium po drugiej stronie, na Rejtana, jest trochę starych Sobieskich, chyba 2009 oraz pod marką Żołądkowa Gorzka, Jęczmienna (była to wtedy, 2012 rok, druga i ostatnia wódka jęczmienna w Polsce)-też już nieprodukowana. W sklepie Naszym-też na Rejtana, ale dalej, koło Policji, są jeszcze czerwone smirnoff'y, i takie same smirnoff'y są za 35zł na stacji paliw BP-nie sprawdzałem czy też z Józefowa. W każdym razie można zrobić zapasy i ciekawy przegląd. Wczoraj dokupiłem ostatnią Cracovię i tego Smirnoff'a zielonego wziąłem.

Odpowiedz
Jeszcze raz spróbuję uprawy piołunu z Alp  - kupiłem nasiona artemisia glacjalis  . ;)

Załączone pliki Miniatury

Skocz do: