Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sadzicie o tym
Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem, niedawno wymyslilem swoja wlasna etykiete na wino, i chcialbym sie dowiedziec co Wy o tym myslicie, czekam na wszelkie sugestie i pomysly, pozdrawiam

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Hmm pomysł ok, ale ja bym zrobił większy ten dworek i obramowanie na całość, do tego wywal koniecznie te linie bo przeszkadzają w oglądaniu !
Pozdrawiam Piorun
Odpowiedz
hmm, obramowanie, pobawie sie jutro, natomiast linie sa w rzeczywistosci po wydrukowaniu praktycznie niewidoczne, wygladaja ja "znak wodny", zostawie je
Odpowiedz
PreMo: a mozesz mi wyjasnic tajemnice rocznika :glupek:
BTW: etykietka bardzo ciekawa.. :)
Odpowiedz
Shron: nie bardzo rozumiem o co pytasz z tym rocznikiem,
wydawalo mi sie ze na butelce powinien byc oznakowany rok podukcji
Odpowiedz
chyba juz wiem, wlasnie dokonuje zmian
Odpowiedz
po malej przerobce:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Hehe. Chodzilo mi o to ze juz teraz wiesz ze bedziesz mial w 2005 roku wino 13% slodkie. Przewaznie robi sie etykietki do tylu...
PS. Bez slowa rocznik wyglada moim zdaniem ciekawiej...
Edycja po chwili: Mea culpa. Nie zauwazylem ze jest tam 18%, a nie 13%, no i napis Porthe, zostal jakos przezemnie pominiety :glupek:
Odpowiedz
:cool: to wrsja robocza z wstawionymi przykladowymi danymi, okarze sie na jesien co bedzie, a bedzie duzo:slinka::chytry:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez PreMo
okarze sie na jesien
Ło matko, a za co chcesz je karać:pytajnik:

Krzysztof
Odpowiedz
no no bardzo ciekawa jednak ja bym jakos ten dworek obramował lub cosik :) sam nie wiem co bym zrobił ale bym zrobił tak że bym zrobił aż bym zrobił :uczen: :fajka:
Odpowiedz
BTW: jakiej czcionki uzyles?
Odpowiedz
ShRon: czcionka to :English111 VivaceBT, jak chcesz to podaj maila to Ci przesle
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez AramiS
no no bardzo ciekawa jednak ja bym jakos ten dworek obramował lub cosik :) sam nie wiem co bym zrobił ale bym zrobił tak że bym zrobił aż bym zrobił :uczen: :fajka:

Prubowalem obramowac, ale kiepsko to wyszlo, caly pic polega na tym ze lepiej wyglada bez ramki, te linie sa tak malo widoczne ze nie przeszkadzaja, a jednoczesnie daja fajny delikatny efekt.
Odpowiedz
ponieważ wiadomo, że port jest winem słodkim, to poza nazwą i % nie dawałabym dodatkowych informacji, że gronowe, że słodkie ...

bardzo mi sie podoba :big:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Skrzych
okarze sie na jesien
Ło matko, a za co chcesz je karać:pytajnik:

Krzysztof

Skaranie boskie ztom gramatykom.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez AramiS

Prubowalem obramowac, ale kiepsko to wyszlo, caly pic polega na tym ze lepiej wyglada bez ramki, te linie sa tak malo widoczne ze nie przeszkadzaja, a jednoczesnie daja fajny delikatny efekt.

Pruba mikrofonu, pruba mikrofonu, pruba mikrofonu...
Odpowiedz
a sie czepiacie:):rotfl:
Odpowiedz
Tacy juz jestesmy. Regulamin mowi, zeby zwracac uwage na czystosc jezyka. To nie jest czepianie sie, tylko zwracanie uwagi na bledy i na ogol z humorem. Trzeba troche popracowac nad soba, a bledy najczesciej wynikaja z pospiechu. Take it easy. Pozdr.
Odpowiedz
Dobra, sorki, postaram się poprawić...:):ksiazka:
Odpowiedz
a według mnie jeśli ktoś jest tak wyczulony na pisownie to powinien używać także polskich znaków no bo w końcu to też się źle czyta, np. zżź a w wydaniu Pigwy to by było zzz, no i jak by nie było to zwykły błąd nie używać kresek ani kropek

"dziwnie brzmi ten wyraz co: zwracajmy uwage na cystosc jezyka"

i nie tłumaczcie się że to spowodowane tym że w wielu programach poprostu nie wolno używać polskich znaków i tak jesteście przywyczajeni.
bo jak macie sami zamiar pisać źle to nie zwracajcie innym uwagi
Odpowiedz
Aramis, kochanie moje, weź poprawkę na to, że Wielce Szanowny A W Sprawach Winnych Nieomylny (w skrócie WSAWSWN :big: ) Pigwa nadaje zza wielkiej wody, więc pewnikiem ogonków u nich brak... :(
Dyskusje o tym były - konkluzja jest taka, że brak ogonków tolerujemy, zaś błędy orto potępiamy (ale łagodnie...)

Krzysztof
Odpowiedz
Dzieki ci Krzysztof za obrone. Istotnie nie mam tu kreseczek i ogonkow. I do tego musicie sie przyzwyczaic. Ja tez dostaje od was strasznie nieczytelne E-maile wlasnie dlatego, ze uzywacie tych ogonkow, a moj komputer przetwarza je na nieczytelne bohomazy. Z trudem, ale jakos radze sobie z odczytywaniem, to mysle, ze i wy sobie poradzicie. Forma tego, co pisze nie wynika z nieznajomosci, badz lekcewazenia jezyka polskiego tylko z przyczyn technicznych. Moglbym wprawdzie pisac po angielsku, ale jak wielu moglo by zrozumiec? To chyba bez sensu. Pozdrawiam
Odpowiedz
w takim razie przyznaje się do błedu gdyż całkiem o tym zapomniałem i przepraszam jednak są tacy co mieszkają w polsce i owych ogonków nie używają
Odpowiedz
AramiS: Temat ten byl juz walkowany...
Nie jestesmy wyczuleni na pisownie - jak piszessz, tylko dbamy o zachowanie chociaz minimum czytelnosci. Pisanie postow z bledami, wprowadza u czesci osob wsteczny analfabetyzm (np. u mnie), szczegolnie u tych, ktorzy sa wzrokowcami...
Co do ogonkow, to czesto ich uzywanie moze spowodowac wieksza nieczytelnosc postow, nic ich czytelnosc. Jezeli uzywamy ciagle tego samego kompa to ok, ale jezeli piszemy z roznych komputerow, a w dodatku czesto z zupelnie roznych systemow operacyjnych, czy przegladarek, to niejednokrotnie wyslemy posta ze zlym kodowaniem...
Tak przynajmniej jest uniwersalnie...
Jednakze, jezeli komus bardzo to przeszkadza to moge zaczac uzywac ogonkow...
Odpowiedz

Skocz do: