Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy są tutaj sportowcy?
widzę Gieniu, że mimo przepaści wiekowej mamy coraz więcej wspólnych tematów. W winiarstwie i nlaewkarstwie może Ci nie dorównam, ale na rowerku mógłbym Ci pokazać parę fajnych rzeczy
Odpowiedz
Niestety kontuzja kolana wysadziła mnie z nart, ale trekking, dogtrekking, nordic walking a czasami trzy w jednym:-) :-) w zasięgu :-)
Odpowiedz
Aktualnie grywam z komputerem w szachy. Jestem w stanie wygrać z draniem przy średnim poziomie zaawansowania oraz przy pięciu, cofnięciach...
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Maćku należy ci się szacun..:uczen:
Odpowiedz
maciek19660714 nie przezywaj przeciwnika :-)
"Miarą zwycięstwa jest poziom naszych wrogów ":-)
Odpowiedz
Przebiegłem Cracovia Maraton.
(Jeszcze dwa i pół roku temu przebiegnięcie kilometra kończyło się u mnie niemal reanimacją. Jestem więc z siebie naprawdę dumny!)
Odpowiedz
Witam

piper- ty młody jesteś to możesz biegać a w dodatku góral. Mam tam rodzinę nie daleko twojej miejscowości , też urodziłem się nie daleko Krakowa. Pól wieku mieszkam już na Śląsku. Biegać to nie dla mnie ale na rowerku to lubię jazdę i, to prawie dziennie po kilkanaście km.. 15 lat do pracy jeździłem rowerkiem, świątek, piątek czy w niedziele . W obie strony 8 km. ;)

Pozdrawiam gynek Gliwice
Odpowiedz
A liczą sie byli sportowcy? Kiedyś trenowałem piłkę nożną ale teraz jedynym sportem dla mnie jest projektowanie zieleni, bo z czegos trzeba żyć.:)
Odpowiedz
U mnie głównie siłownia i mma, od czas do czasu piłka nożna :) Pasjonuje sie również wyprawami rowerowymi, zaliczyłem dwie trasy Wrocław- Kołobrzeg. Powrót już jednak pociągiem :)
Sport to pierwsza i największa pasja, od jakiegoś roku wciągnąłem się w nalewki a teraz coraz więcej w winna. I oczywiście ogród, pasja i zawód, a i czasem dość wyczerpujące zajęcie :D
Odpowiedz
Ja chodzę na basen, pływam zazwyczaj 2x w tygodniu. Jeżdżę rowerem, każdego dnia jeżdżę do pracy 7km w jedną stronę. Staram się w miarę możliwości i czasu ruszać, bo to zdrowe podobno.
Często grywam w bilard, może to nie sport jakoś specjalnie ruchowy, ale nadal sport. Pozdrawiam ;)
Odpowiedz
:) a gram w dolnośląskiej A-klasie, dość regularnie, chyba że jestem zawieszony za kartki  :slinka: akurat teraz mam kontuzję i mogę jedynie delikatnie biegać - musiałem więc kupić nowe buty - z fajną, miękką podeszwą i w dobrym rozmiarze znalazłem w sklepie ....................... :) no i w weekend po wygranym meczu zawsze jest okazja do "degustacji" domowych nalewek i wina  :P

Skocz do: