Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do administratorów
A jaką datę masz na komputerze w prawym dolnym rogu?
Odpowiedz
Data i godzina na dole, po prawej, są aktualne.
Niestety, dziś na górze dalej > Ostatnio aktywny: 1-1-1970 o godz. 01:00<.
Edit- to wina komputera, bo na lapku mam aktualny czas i datę.
Odpowiedz
Witam. Chciałbym się podłączyć do tematu. Mianowicie, brakuje tutaj czegoś takiego, jak poradniki , gdzie szukający mogą wejść i poczytać, zanim napisza wiadomość ,, ratunku, pomocy, nie bulka``. W dziale dla początkujących powinny się takowe znaleść, pisane prostym językiem. Oczywiście wiem, że forum to skarbnica wiedzy, że trzeba chęci i użycia wyszukiwarki, ale większoś nie potrafi dobrze sformułować nawet o co im naprawdę chodzi. Moje propozycje tematów too np. ,,Nie bulka? Zajrzyj" i w tym poscie wyjasnic o użyciu cukromierza, bo większość właśnie o to pyta. Zawsze potem odpisujecie ,,szukaj, było" albo znajdzie sie ktoś uprzejmy i odpisze po raz setny to samo ,, a cukromierz użyłeś? Podaj więcej informacji". Takie tematy jak obliczyć nastaw, napisane od deski, do deski powinny znaleść się właśnie tam. Gdyby nie to, że bardzo dużo czytam forum, po kilka godzin dziennie, dzięki mojemu zapałowi do wina - jako poczatkujący pytałbym o wszystko. I tak już zapytałem, o tyle za dużo moim zdaniem.

W zasadzie, prowadziłem różne fora tematyczne, więc na przenoszeniu, zamykaniu tematów się znam :p Jeśli potrzebna była by wam młoda krew do pomocy, służę. :)
Odpowiedz
Poradniki poniekąd są, powstają też nowe.

http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=9150
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=7204
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=5615

Pumek, dziękujemy za chęć pomocy ,ale oczywistym jest że zanim przyznamy komuś uprawnienia moderatorskie chcemy tego kogoś poznać. Pisz ,bądź pomocny, przyjeżdżaj na zloty, chętnie przyjmujemy do swojego grona nowych znanych i zaufanych userów.
Odpowiedz
Plecionka
Jako że sam jestem nowy, nie mam szans kandydować na to stanowisko nawet. Sam chce czerpać wiedzę najpierw, cobym komuś głupot nie prawił. Zloty, bardzo chętnie - samochód posiadam. Ino (mało używane słowo, ale naprawdę je lubię) jestem za granicą, dopiero znalazłem pracę, co za tym idzie zjadę do polski, po przelewam moje pierwsze wypociny i wrócę z powrotem. Nie mam co równać moich pierwszych nastawów, do waszych tworów. Ne mniej jednak, poradniki są, owszem, chociaż chciałbym zauważyć, by takowe znalazły się w dziale do tego odpowiednim, czyli dla nowych pierwsze co zobaczą - dla początkujących. Jako że jestem owym początkującym, piszę o swoich doznaniach z forum. Niekiedy, muszę się nieźle oszukać, aczkolwiek sprawia mi to przyjemność zdobywania wiedzy, pod względem ciekawości.
Odpowiedz
Wkrótce przesiadamy się na nowy silnik i tam szukanie będzie łatwiejsze.
Odpowiedz
Zatem nie zaśmiecam wątku więcej, dziękuje za rozmowę. Do zobaczenia w akcji miodowej 2016r, podejżewam, że jestem pierwszą osobą, która zgłasza chęć. A chcę nastawić duuuuużo miodków. Offtopic mode off. :)

Ps. Czytam często Twoje posty, jesteś bardzo pomocny :)
Odpowiedz
A ja jeszcze wrócę do tej daty i godziny. Od zmiany czasu mam ciągle godzinę do przodu tj. np 17 godz. a ja mam na tel albo kompie aktywny o 18 Jak to zmienić żeby czas był realny?

Z góry dzięki
Odpowiedz
Panel sterowania - edytuj profil - ustawienia godziny
Odpowiedz
ok zrobiłem ale co to za dziwny czas mam teraz (GMT) Casablanca,Dublin,Edinburgh,Lisbon.... zamiast Amsterdam Berlin Brussels Paris:nie:
Odpowiedz
Na nowym silniku forum nie będzie tego problemu
Odpowiedz
Tak się zastanawiam czemu pomimo wylogowania jestem czasem widoczny jako zalogowany?
Odpowiedz
Może jesteś gdzieś zalogowany na innym urządzeniu?
Odpowiedz
Dzięki, już OK
Odpowiedz
Witam.

Mam pytanie. Czy ma ktoś możliwość ustawienia forumowe zegarka na czas rzeczywisty?

Trochę się spieszy ;)
Odpowiedz
Możesz to zrobić sam w panelu sterowania - edytuj profil - ustawienia czasu
Odpowiedz
Zrobione, dztięki za wskazówki :spoko:
Odpowiedz
Nie mam możliwości edytowania własnych postów w wątku zlotowym. Nie mogę zatem dopisać uczestników do listy w I-ym poście.

Edit: A ten post mogę edytować. Co jest?
Odpowiedz
Tak działa nowy silnik aby w myśl regulaminu nie można było edytować postów, na które ktoś już odpowiedział.

Listę uzupełniłem. Jeśli ktoś sie jeszcze zgłosi będę uzupełniał a gdybym"zaspał" to proszę o PW.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(23-06-2016, 19:16)Boullii napisał(a): Tak działa nowy silnik aby w myśl regulaminu nie można było edytować postów, na które ktoś już odpowiedział.
No to jakim cudem powstała lista uczestników edytowana przeze mnie w miarę napływania zgłoszeń?
Więc "tak działa nowy silnik", ale nie od początku...
Odpowiedz
Sami się uczymy jego obsługi.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(23-06-2016, 19:42)Boullii napisał(a): Sami się uczymy jego obsługi.

Poniekąd szkoda, ze Wam ta wiedza wchodzi tak skokowo...
Czasem lepsze jest wrogiem dobrego...
Odpowiedz
Dzień Dobry

2 tygodnie temu zarejestrowałam się na waszym forum i widziałam, że byłam zalogowana aż do paru dni temu. Dzisiaj zauważyłam, ze mój login znikł i jak próbowałam odzyskać hasło, to dostawałam wiadomość ze powinnam używać właściwy email. Koniec końcem zarejestrowałam się jeszcze raz ale nie rozumiem dlaczego mój profil znikł. Z obu rejestracji mam emaile z linkiem aktywacyjnym, który za każdym razem użyłam. Czy ktoś jest mi stanie powiedzieć, dlaczego mój profil znikł z tego portalu?
Odpowiedz
Witaj!
A ile postów napisałaś od dnia rejestracji?
Odpowiedz
(01-07-2016, 18:50)drajla napisał(a): A ile postów napisałaś od dnia rejestracji?
Na razie żadnych, bo ledwo mam czasu  na czytanie. Czy warunkiem posiadania profilu jest pisanie własnych postów?
Odpowiedz

Skocz do: