Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drajla etykiety
Proste i dlatego bardzo mi się podobają. Obie. Choć prawa bardziej.
Takie jest wykombinować najtrudniej :spoko:
Odpowiedz
mamcar :brawo:
Nic więcej nie trzeba poprawiać.
Odpowiedz
Aleś Waść dał zadanie! ;) Po co Ci pojemność? "Koń ( butelka) jaki jest każdy widzi!" Ja w swojej stosuję "inw"( inwented) i bott ( bottled), bo uważam, że pijącego bardziej interesuje kiedy to "wynalazłem" i kiedy zabutelkowałem, niż to ile ma pojemności.
Przez wrodzoną przekorę próbuję uczynić co innego niż Mamcar - którego dzieło (prawe bardziej) bardzo mi się podoba. Robię to z nadzieją na uwagi lepszych ode mnie - w końcu cała frajda z Forum to możność nauczenia się czegoś nowego. Niebawem cosik wkleję.
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie.

Odpowiedz
Zgodnie z pogróżką ;) ... niestety klops. Czegoś nie doczytałem czy też Forum nie uznaje kopiowania z własnego HD?
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !

Odpowiedz
Rozmiar max 800x600 100kb (600x800 nie przejdzie).
Odpowiedz
Rozmiar 382x425, 80pix/cal, 52KB. W oknie "załącznik" zaczytana lokalizacja na moim HD ...wysyłam!

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie propozycje i proszę o kolejne!!

Każda z nich ma swój urok i wdzięk.

Odpowiedz
A to są etykiety poprawione przez tatę1959:

Ratusz na całej szerokości i wszystkie jego elementy wyraźniejsze. Teraz wygląd całości jest super.

tata1959 bardzo dziękuję, że chciało się Tobie polepszyć jakość moich etykiet. Wielkie dzięki!!

Skocz do: