Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień Admina!
Co prawda wczoraj, ale dopiero dzisiaj wróciłem ze świata żywych inaczej, więc : STO LAT ADMINOM (również i sobie :big: )

Krzysztof

PS Czy ktoś posiada informacje o dacie Dnia Moda oraz Dnia Usera?

Aaaa ten ostatni trwa przez cały rok... :)
Odpowiedz
korci mnie zeby się spytać o Dzień Bana ale się boje wychylać :rotfl:
Odpowiedz
Dopiero teraz sie dowiedzialem, ze taki dzien jest. Zdrowie wszystkich Adminow!:drink:
Odpowiedz
I ja się przyłącze do życzeń, wszystkiego co najlepsze dla Naszych pracowitych Administratorów, oby nic nie umknęło ich wzrokowi, :brawo::spoko::brawo::brawo:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Skrzych
PS Czy ktoś posiada informacje o dacie Dnia Moda oraz Dnia Usera?

Różnie to w świecie bywa. Oto jakże dwa odmienne przykłady :) :) :)
9 pażdziernika - Dzień moda i admina
1 pażdziernika - Dzień wspólnoty moderatorów i moderatorek
Odpowiedz
No i co? Czekam, czekam - 9 października mija, a tu żadnego tortu, życzeń, łapówki - nic, jednym słowem.
Odpowiedz
Macieju oraz wszyscy admini, moderatorzy, konsultanci i inni: stu lat na naszym wspaniałym Forum.:polewam: Na dobre ciacho zapraszam na Warsztaty w listopadzie - zawsze uda nam się upiec coś nietrującego:chytry: Łapówki raczej nie dostaniesz, bo takie to czasy nastały(osobiście też walczę z ustawą antykorupcyjną:nie_powiem: Zdrowia i cierpliwości, a także pogody ducha:tancze:

pozdrawiam bardzo serdecznie
Ela
Odpowiedz
:diabelek:hehe zastanawia mnie czy moderator lub admin może sam sobie dać bana :diabelek: to taki mały offtop
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez cfietok ...zastanawia mnie czy moderator lub admin może sam sobie dać bana...
Nie wiem, ale każdemu innemu - tak :lol:
Myśl dalej, myśl... :big:
Odpowiedz
Najlepsze Zyczenia! Mozecie sobie na toast kropnac sete. Ja teraz nie moge, bo wybieram sie autem w droge. Ale wroce z towarem a planuje ze trzy skrzynki.:helo:
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego:)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez cfietok
:diabelek:hehe zastanawia mnie czy moderator lub admin może sam sobie dać bana :diabelek: to taki mały offtop

Chyba może, bo natknąłem się ostatnio na prośbę zdesperowanego gościa, który założył forum. Forum zaczęło działać, zebrał sporo użytkowników i coś go naszło - chciał spróbować czy może dać sobie bana. Okazało się, że może i wysyłał w sieci rozpaczliwe wołania z prośbą o pomoc.:)

Pozdrawiam
Misio
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez cfietok

Może :lol:

Krzysztof
Odpowiedz
Witam.
Przyłączam się do życzeń dla adminów.
Przepraszam, że dopiero dzisiaj ale wczoraj z racji jazdy samochodem miałem "dzień prohibicji". Tak że dopiero dzisiaj mogę wznieść toast za zdrowie, cierpliwość, wyrozumiałość i poczucie humoru adminów, co czynię z nieukrywana radością i przyjemnością.
Pozdrawiam, wisienka.

Skocz do: