Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwnie tanie butelki z patentem
Czy ktoś może coś więcej powiedzieć nt. tych butelek? Pisałem do sprzedawcy - mówią, że butle ciągną z Włoch. Ale ta cena strasznie niska...
Odpowiedz
Ja mam kilka takich butelek. Z Włoch, dostaję w nich oliwę w pierwszego tłoczenia. Butelki są dobre. Ja się do nich nie mogę doczepić. Z czasem mogą gumki od zamknięcia sparcieć i wymagać zmiany. Trzymałem w nich, poza pierwotną zawartością, piwo, cydr, nalewki, wino (do bieżącego spożycia) i chemikalia.
Jeśli to te same butelki to kupuj.
A do czego potrzebujesz?
Odpowiedz
Myślałem o piwie, może jakiś sok dla dziecka etc. Nic przesadnie agresywnego ni niestabilnego, aczkolwiek jednak zawsze mi się kontrolka zapala, jak coś jest zbyt tanie. Poza tym chodzi mi o tego konkretnie sprzedawcę i towar - czy ktoś już może miał styczność, bo tylko jeden negatyw, cztery neutralne (z czego jeden dotyczy szczelności butelek, więc może tu jest pies pogrzebany) i masa pozytywów...
Odpowiedz
Strasznie niska???
Właśnie wróciłem z Włoch, gdzie kupowaliśmy winko z beczki, uprzednio nabywszy w tym samym sklepie buteleczkę 2-litrową za jedyne 1,5 EUR, z takim samym zamknięciem.
Odpowiedz
Potwierdzam, buteleczki ok, jeno gumki warto od razu wymienić na silikonowe.
U mnie kilka "sparciało" z zanieczyściło nalewki, zapaszek gumowy też do przyjemnych nie należy.
Odpowiedz
jarekk Z piwem warto się zastanowić jak grube jest szkło w tej butelce. Nie na darmo szampanów nie robi się w butelkach od zwykłego wina - Grubość szkła i ciśnienie.
Odpowiedz
Sorry, nie doczytałem, że to cena za 3 butelki.. :)
Porównując do ceny mojego zakupu, wydaje się niezbyt niska.
Odpowiedz
Do piwa to może być problem ze szczelnością. Ja ich jednak nie obserwowałem. Piwo i cydry jednak były przechowywane krótko. Max 2 miesiące od butelkowania. Takie piwo i cydr do testowania. Piwo i cydr były nagazowane w 100%.
Butelki z wyglądu to to samo ale może sprzedawca upierdliwy. A tego to ja już nie wiem. :)

PS Przed chwilą sprawdziłem, gumki pasują od piwa koncernowego Fisher i Grolsch.
Odpowiedz
(30-01-2012, 16:44)TomaszB napisał(a): jarekk Z piwem warto się zastanowić jak grube jest szkło w tej butelce. Nie na darmo szampanów nie robi się w butelkach od zwykłego wina - Grubość szkła i ciśnienie.
Piszą w treści aukcji, że do piwa też.
(30-01-2012, 16:45)aviatik napisał(a): Sorry, nie doczytałem, że to cena za 3 butelki.. :)
Porównując do ceny mojego zakupu, wydaje się niezbyt niska.
Porównując do cen w na-szybko-przegooglowanym-polskim-internecie to jest rewelacja.
Odpowiedz
Ale patrząc na rynek włoski to niezbyt niska.
Kupiłem dokładnie taką: http://allegro.pl/butelka-2l-kolor-oliwk...36703.html jak wspomniałem wcześniej za 1,5 EUR czyli ok. 6,6 PLN. Na aukcji wychodzi 4,8 za sztukę, z tym, że ja kupowałem w sklepie, nie od hurtownika, więc cena wydaje się ok.
Odpowiedz
(30-01-2012, 16:50)aviatik napisał(a): Ale patrząc na rynek włoski to niezbyt niska.
Kupiłem dokładnie taką: http://allegro.pl/butelka-2l-kolor-oliwk...36703.html jak wspomniałem wcześniej za 1,5 EUR czyli ok. 6,6 PLN. Na aukcji wychodzi 4,8 za sztukę, z tym, że ja kupowałem w sklepie, nie od hurtownika, więc cena wydaje się ok.
Heh - przejrzałem całą ich ofertę i nie widziałem tych butelek :glupek:
Odpowiedz
Czytając dokładnie opis na aukcji widzę, że uszczelkę ma WPRASOWANĄ na stałe. Może dlatego ta cena jest niższa?
Odpowiedz
Widziałem - pewnie dlatego, że gonią też same zamknięcia. Chociaż z drugiej strony cena taka, że fortuny nie zbiją.
Odpowiedz
Czy cena niska ? Z przesyłką wychodzi po 9 zł za sztukę a po tyle to w Almie z lemoniadą w środku kupisz :D
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Na jednym komplecie raczej by się nie skończyło. :fajka:

Cytat:Wysyłka:

17,00 zł. - przesyłka kurierska - przedpłata,

(możliwość łączenia przedmiotów z innych aukcji)

Poza tym ja do nich mam daleko, ale może ktoś mieszka w okolicy to mu odpadają koszty wysyłki.
Odpowiedz
Ceny mają dobre

ja planuje od nich kupić te butelki

http://allegro.pl/butelka-0-5l-liryca-wi...75100.html

bez korka w większej ilości będą za około 3.20 (200 sztuk)

może ktoś będzie zainteresowany wspólnym zakupem tych bądź innych butelek

Pozdrawiam
Smirnof

Odpowiedz
Ja byłbym bardziej zainteresowany tymi a najlepiej tymi buteleczkami z uwagi na mniejszą pojemność do nalewek w celach prezentowych :)
Odpowiedz
(30-01-2012, 16:41)Fester napisał(a): Potwierdzam, buteleczki ok, jeno gumki warto od razu wymienić na silikonowe.
U mnie kilka "sparciało" z zanieczyściło nalewki, zapaszek gumowy też do przyjemnych nie należy.

(30-01-2012, 17:05)aviatik napisał(a): Czytając dokładnie opis na aukcji widzę, że uszczelkę ma WPRASOWANĄ na stałe. Może dlatego ta cena jest niższa?

No to chyba nie są to te same buteleczki.
Odpowiedz

Cytat: No to chyba nie są to te same buteleczki.

Obejrzałem moje butelki i chyba jednak są takie same ;)
Odpowiedz
(31-01-2012, 15:00)Kargulena napisał(a): Ja byłbym bardziej zainteresowany tymi a najlepiej tymi buteleczkami z uwagi na mniejszą pojemność do nalewek w celach prezentowych :)

Ja w tych samych celach tylko w większej ilości :diabelek:
Odpowiedz
W większej ilości sztuk czy większej pojemności?
Odpowiedz

Jak dla mnie butelkowanie nalewek w butelkach mniejszych niż 0.5l trochę nie ma sensu :) bo bardzo szybko potem brakuje cennego płynu ;) także chcę zamówić koło 200 sztuk 0,5l

Skocz do: