Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykieta
Witam!
Jako że końcową fazą dobrze zrobionego wina (oczywiście to troche daleka opcja przede mną;)) jest etykieta próbuje właśnie stworzyć sobie jakąś fajną. Na razie wszystko raczkuje bo nie znam sie dobrze na obróbce grafiki, ale coś nie coś wykrzesałem z siebie i chciałbym rzebyście ocenili, co byście może dodali, poprawili itp :)

Ps. Oczywiście w % wpisałem taką sobie liczbę i pomyliłem rok :jezor: ale to poprawie później :podstep:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Szczerze?

Nie mam nic do zarzucenia, a elementy humorystyczne bardzo mi się podobają. Kolory też dobrane. Teraz niech to wino będzie tak fajne jak ten etykietaż:D
Odpowiedz
Dzięki postaram się zrobić jak najlepsze winko :D
Ale czy mogłbyś rozwinąć myśl "elementy humorystyczne"?
Odpowiedz
To wszystko po francusku, bo raz że poprawnie, a dwa, że się ładnie łączy i Carpatia i Babica, takie moje resentymenty galicyjskie. Lepiej napisać w stylizacji francuskiej niż po polsku zrobić masę błędów.

A jakie to będzie winko?
Odpowiedz
Aha no to miło mi że Ci przypadła do gustu:big:
Celuje w półsłodkie słodkie:) a jak wyjdzie to zobaczymy na końcu ;)
Odpowiedz
Podoba mi sie :)
Odpowiedz
Naprawdę bardzo ładna etykieta. Jedna z lepszych jakie widziałem. Gratuluję koledze :1miejsce:
Odpowiedz
Dziekuje za wsze pochwały musze się przyznać że troche się obawiałem waszych wypowiedzi... ale po tym co napisaliście aż się zarumieniłem;)
Jeszcze raz bardzo wam dziekuje za słowa uznania :big:

Pomyślalem że jak się bawić to się bawić i zrobiłem jeszcze etykiete na tył butelki :) Tylko nie wiem czy temp. na slodkie wino podałem prawidlowo. Czy nie powinno być bardziej schłodzone?

Odpowiedz
Wszystko ok. ale ja mam takie zboczenie co do tzw" światła" . Chodzi o to żeby napisy nie wchodziły tak bardzo w ramki. Tak jak jest teraz mam wrażenie, że się strasznie rozpychają . A tak to bardzo fajna :)
Odpowiedz
Myślę, że z tym rozpychaniem to tak na granicy i może być, ale popraw literówkę która Ci się tam wkradła, a skoro zacytowałeś czyjeś słowa to przydałoby się podać autora...
Poza tym to bardzo fajnie to zrobiłeś...
Odpowiedz
Dzięki za wypowiedź :) Postaram się te niedociągnięcia poprawić ;)

A co z tą temp.? Jest poprawna?
Odpowiedz
I dobrze, że dałeś znaczek, że do produkcji Twojego wina nie używa się ciężarnych:D
Odpowiedz
Hehehehe :lol: No za dużo czasu zajmuje łapanie :D
Odpowiedz
Popraw słowo "czerowne" na kontretykiecie.
Etykieta przyzwoita ale zupełnie nie mój klimat.
Odpowiedz
Mam pytanie: czy te swoje wino z Cascady będziesz eksportował do Francji? :D
W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
Lubię taką kolorystykę, stonowaną i spokojną. Tylko dlaczego na zdjęciu są dwa domy a w zasadzie półtora? Nie wiadomo, na który zwracać uwagę, a tak naprawdę, żaden nie jest zbyt urodziwy jak na dizajn etykietowy.
Odpowiedz
Janusz - Nie przewiduje żadnego eksportu :D

Megana - Wiem że te domy (w zasadzie to jeden dom i budynek gospodarczy:P) nie są urodziwe ale to moja pierwsza etykieta i to co mi przyszlo do głowy to umieszczenie zdjęcia miejsca w którym jest winko wyrabiane. I chyba tak na ten sezon zostanie może w następnym wymyśle jakiś inny motyw ;)
Odpowiedz
byc moze stare zdjecia ratusza, rynek, jakas ladna panorama, sad itd.. lub bez widoczków, etykieta to w koncu nie widokówka.
Odpowiedz
A mi się podoba to zdjęcie domu. Fajnie, że jest to dom producenta wina. Przyjemny, prywatny motyw - gdziekolwiek wino trafi (np. do znajomych w innych krańcach kraju bądź nawet świata) to zawsze będzie na etykiecie kawałek miejsca, skąd pochodzi :)
Odpowiedz
Troche minęło czasu ale w końcu poprawiłem etykiety (tzn rok, %, i tą literówke co mi się wkradła ;)) I tak ogółem wyglada efekt końcowy moich starań :big:

Odpowiedz
na butelkach prezentuje się wyśmienicie. Trochę tylko nie lubię obcojęzycznych wyrazów w polskich wyrobach, a poza tym zdjęcie domu bardzo efektowne. Trzeba się przyjrzeć że to dom z polskiej dzielnicy..
Odpowiedz
Przepraszam, że jestem upierdliwy ale te boby z laku jakoś nie pasują do tych pięknych etykiet.
Ja bym założył na szyjki butelek koszulki termokurczliwe.

PS Ale to ja tak sądzę.
Odpowiedz
Olaf też sie właśnie zastanawiałem czy nie zmienić nazwy na polską ale to wpadło mi do głowy jako pierwsze i postanowiłem doprowadzić sprawe do końca ;) Następna edycja bedzie po polsku :)
(05-03-2011, 20:39)olaf23 napisał(a): Trzeba się przyjrzeć że to dom z polskiej dzielnicy..
:lol: No jakby jeszcze u mnie w wiosce były dzielnice ;)

Krzysztof myślałem o kapturkach ale pod ręką miałem tylko lak to chciałem go wykorzystać do końca.
Odpowiedz
Bardzo fajne. I napisy i lak, i całokształt. Jest na półce, bym się skusił.
Odpowiedz
Nie wiem czy moje wino jest godne być degustowane przez tak zacną brać winiarską ale jeśli bedzie w okolicach Rzeszowa jakiś zlot to obiecuje przynieść butelczyne w porywach do 3 :big:;)
Odpowiedz

Skocz do: