Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykieta na nalewkę w wordzie
#1
ponieważ nie posiadłem umiętności obsługi programów graficznych do produkcji etykiet spróbowałem użyć worda. skutek w załączniku. proszę o opinie. przyjmę dzielnie wszystko :diabelek:
pozdrawiam,
marcin


Załączone pliki
.doc   test.doc (Rozmiar: 127,5 KB / Pobrań: 11.767)
Odpowiedz
#2
Wygląd - rzecz gustu, dla mnie troche za cięzka.

Z technicznego punktu widzeia przy tworzeniu grafiki wektorowej w Wordzie powinienes w formacie każdego rysunku zaznaczyć układ "ramka" - wtedy możesz układać obrazek na stronie gdzie ci się tylko podoba i Word nie wymysza nic na tobie. Po drugie tekst powinien być wpisany w polu tekstowym - z tych samych względów i po trzecie bardzo ułatwia edycje stosowanie funkcji scal obiekty po wykonaniu pewnego etapu prac.

Powodzenia
Odpowiedz
#3
Prosta, schludna ładna. Ale może jednak jakiś prosty darmowy programik graficzny?? Obsługa programu graficznego może się przydać w przyszłości np do projektowania etykiet na wina :jupi:, ale ta na naleweczkę jest całkiem przyzwoita, może jeszcze dodać do niej zdjęcie rodzimej winnicy, albo krajobrazu miejscowości.
Odpowiedz
#4
wielkie dzięki za uwagi. zdaję sobie sprawę, że biorąc za wzór etykiety na nalewki staropolskie:
http://www.nalewki.pl/oferta.html
nad swoimi muszę jeszcze trochę posiedzieć :big:
pozdrawiam,
kukieł
Odpowiedz
#5
Nic się nie przejmuj, twoja jest niemal identyczna. ;)
Odpowiedz
#6
Mi się podoba w końcu jest tam herb Tarnowa:)
Odpowiedz
#7
Cytat:Wysłane przez carlosok
Mi się podoba w końcu jest tam herb Tarnowa:)


...i Abramowicza, Czapskiego, Chłaskiego, Hłaski, Kukiela, Pacyny, Pacynki, Rekucia, Słotwińskiego, Soplicy, Spicymirskiego, Spytka z Melsztyna, Tarnaua, Tarnowskiego, de Viriona, Żyrawskiego... blisko 500 nazwisk ;) ...jeśli chodzi o miasta to również Mińsk Mazowiecki, Tarnobrzeg... :polewam:Skocz do: