Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykieta na nalewkę w wordzie
ponieważ nie posiadłem umiętności obsługi programów graficznych do produkcji etykiet spróbowałem użyć worda. skutek w załączniku. proszę o opinie. przyjmę dzielnie wszystko :diabelek:
pozdrawiam,
marcin

Załączone pliki
.doc   test.doc (Rozmiar: 127,5 KB / Pobrań: 11.730)
Odpowiedz
Wygląd - rzecz gustu, dla mnie troche za cięzka.

Z technicznego punktu widzeia przy tworzeniu grafiki wektorowej w Wordzie powinienes w formacie każdego rysunku zaznaczyć układ "ramka" - wtedy możesz układać obrazek na stronie gdzie ci się tylko podoba i Word nie wymysza nic na tobie. Po drugie tekst powinien być wpisany w polu tekstowym - z tych samych względów i po trzecie bardzo ułatwia edycje stosowanie funkcji scal obiekty po wykonaniu pewnego etapu prac.

Powodzenia
Odpowiedz
Prosta, schludna ładna. Ale może jednak jakiś prosty darmowy programik graficzny?? Obsługa programu graficznego może się przydać w przyszłości np do projektowania etykiet na wina :jupi:, ale ta na naleweczkę jest całkiem przyzwoita, może jeszcze dodać do niej zdjęcie rodzimej winnicy, albo krajobrazu miejscowości.
Odpowiedz
wielkie dzięki za uwagi. zdaję sobie sprawę, że biorąc za wzór etykiety na nalewki staropolskie:
http://www.nalewki.pl/oferta.html
nad swoimi muszę jeszcze trochę posiedzieć :big:
pozdrawiam,
kukieł
Odpowiedz
Nic się nie przejmuj, twoja jest niemal identyczna. ;)
Odpowiedz
Mi się podoba w końcu jest tam herb Tarnowa:)
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez carlosok
Mi się podoba w końcu jest tam herb Tarnowa:)

...i Abramowicza, Czapskiego, Chłaskiego, Hłaski, Kukiela, Pacyny, Pacynki, Rekucia, Słotwińskiego, Soplicy, Spicymirskiego, Spytka z Melsztyna, Tarnaua, Tarnowskiego, de Viriona, Żyrawskiego... blisko 500 nazwisk ;) ...jeśli chodzi o miasta to również Mińsk Mazowiecki, Tarnobrzeg... :polewam:

Skocz do: