Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykieta na słodkie wino ryżowe

Witajcie!

Chciałbym Wam przedstawić moje dzieło :) Etykieta jest o tyle uniwersalna, że rocznik można dodać w dowolnym momencie. Jeśli chodzi o pojemność butelki oraz zawartość alkoholu, to uważam, że nie jest konieczne dodawanie tych informacji na etykiecie wina domowego. Moim zdaniem wyglądało by to brzydko :)

Odpowiedz
Etykietka fajna, jednak drażnią trochę widoczne piksele na grafice - chińskim "krzaczku". Pewnie przez zbyt małą rozdzielczość w porównaniu do reszty.
Odpowiedz
Łukasz czepiasz się. Pisane indyczym piórem na kacu po winku z ryżu i tak wyszło.
Mnie drażni napis Huangjiu. Nie pasuje mi też kolor tła niebieski(?) fioletowy(?) do ryżowca. Też się czepiam jak widać.
Odpowiedz
Czepiacie się :P Nie może być fioletu na ryżowcu bo ryż jest biały? To w takim razie etykiety na wina z ciemnych winogron tylko w odcieniach fioletu?:P Moim zdaniem to etykieta na swoje WŁASNE domowe wino, nie musi się trzymać żadnych reguł - przecież jest MOJA:P
Mnie tu denerwuje tylko to przepalenie po lewej na przeciw tego kółeczka i za ciemne, złote tło przy H w napisie :P Rocznik będziesz umieszczał po środku rozumiem? A co oznacza ta litera ?
Odpowiedz
Fakt, trochę nawaliłem z tymi pikselami :kwasny: Trzeba zastosować wygładzanie :). "Przepalenie", na które zwrócił uwagę mundass, miało być efektem postarzenia etykiety, ale najwidoczniej przedobrzyłem. :)

Cytat:Nie pasuje mi też kolor tła niebieski(?) fioletowy(?) do ryżowca.

Są gusta i guściki :) Wino jest słodkie i ten kolor jako pierwszy skojarzył mi się ze słodyczą. Może dlatego, że uwielbiam czekoladę "Milka" :lol: Złoty kolor jest nawiązaniem do białego, ryżowego winka :). Poza tym, zamierzam użyć złotych kapturków na butelki. Na przeźroczystej butelce, według mnie, wygląda to bardzo ładnie, tym bardziej, że wino dzięki kurkumie ma piękną, złocistą barwę. Tak czy owak, o gustach się ponoć nie dyskutuje :)

Cytat:Rocznik będziesz umieszczał po środku rozumiem? A co oznacza ta litera ?

Tak, między kółkiem a paskiem. To dobre miejsce.
Litera oznacza "wieczny", "wieczność". To suma kilku skojarzeń związanych z winem :)

EDIT

Wprowadziłem kilka zmian i jest chyba znacznie lepiej :big:

Odpowiedz
Hehe czyli jak wypijesz to się stajesz nieśmiertelny:D

Druga wersja bardziej estetyczna.
Odpowiedz
Będzie ładnie:)

Załączone pliki Miniatury

Skocz do: