Ankieta: Etykieta na wino pieczarkowe [SONDA]
Ankieta jest zamknięta.
1. Etykieta Piwkota
57.14%
12 57.14%
2. Etykieta FOCU
19.05%
4 19.05%
3. Etykieta Obserwatora
4.76%
1 4.76%
4. Etykieta Servatora
4.76%
1 4.76%
5. Etykieta Obserwatora
14.29%
3 14.29%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykieta na wino pieczarkowe [SONDA]
Pora na grand finale:) Z zaszczytnym gronie dokonalismy wyboru kilku prac ktore zasluzyly na uwage :1miejsce:
Teraz prosba do uzytkownikow forum o zadecydowanie ktora etykieta jest najladniejsza / najciekawsza / najlepsza itd:) Glosowanie potrwa do konca niedzieli 1 lutego. Pamietajcie, ze to od Was zalezy kto dostanie butelke jakze zacnego (mam nadzieje) trunku. Wszystkim bioracym udzial w konkursie juz z tego miejsca chcialbym podziekowac:)

1. Etykieta Piwkota

[Obrazek: viewthreadxn8.jpg]

2. Etykieta FOCU

[Obrazek: beznazwy23bu0xg1.jpg]

3. Etykieta Obserwatora

[Obrazek: viewthread.php?action=attachment&tid=20324&pid=273826]

4. Etykieta Servatora

[Obrazek: viewthreadfi9.jpg]

5. Etykieta Obserwatora

[Obrazek: viewthread.php?action=attachment&tid=20324&pid=275955]
Odpowiedz
Jak to miło być jednym z pierwszych. Od razu widać rezultaty swojego głosowania. Muszę przyznać, że wybór naprawdę nie był łatwy, bo prace na wysokim poziomie.
Odpowiedz
Patrzę i widzę że nie widzę etykiet cuś myśle nie działa:niewiem: a w tym nie działaniu mym oczom uwidzoczniła się jedynie etykieta nr. 2 FOCU reszty brak jeno jakie trefne linki z nich widać które tyż ni jak nie działają:ysz:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez ...Tomasz...
Patrzę i widzę że nie widzę etykiet cuś myśle nie działa:niewiem: a w tym nie działaniu mym oczom uwidzoczniła się jedynie etykieta nr. 2 FOCU reszty brak jeno jakie trefne linki z nich widać które tyż ni jak nie działają:ysz:

Sonda sondą :diabelek: ale "Faworyt" (widoczny) :diabelek: musi wygrać :big:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
@TEQUILA - jaki tam ze mnie faworyt ;). Zobacz na wyniki, ludzie głosują na linki, tak się im moja etykieta nie podoba :chytry:

Radek
Odpowiedz
Wyedytowalem te etykiety ktore byly w pierwszym watku, niestety nie wiem dlaczego nie ma tam ani jednego postu obserwatora. Obserwator proszony o podeslanie linkow do swoich etykiet bo nie mam zadnych kopii. :/
Odpowiedz
Ja się powtórzę bo to gdzieś wcięło....
Z tym wstawieniem mojej żartobliwej propozycji do sondy to jeszcze lepszy żart :diabelek:
Odpowiedz
To ja sie tez powtorze.. dobrze mnie rozbawila wiec miejsce jej sie nalezy:)
Odpowiedz
Pozdrawiam

Wszystkie etykiety mieszczą się konwencji przyjętej od czasu jej powstania i zasadniczą zadaniem jest danie informacji i zachęcenie klienta do kupna.

Marzy mi się "etykietka " unikatowa wykonana z srebra z kamieniami (kiedyś byłem złotnikiem) lub wykonana z tworzyw w formie reliefu. Można też zrobić z modeliny i przykleić.
Ale taka "etykieta" to tylko na pojedyncze sztuki , ale warto spróbować.
Może jak się "odrobię" to pobawię się .

Maciej
Odpowiedz
Jako ze termin minal czas zakonczyc sonde. Niestety Obserwator nie odezwal sie do mnie, ani nie podeslal etykiet ponownie przez co tylko 3 etykiety byly widoczne. Na chwile obecna wyniki ksztaltuja sie nastepujaco:
1. Etykieta Piwkota --- 10 (58.82%)
2. Etykieta FOCU --- 3 (17.65%)
3. Etykieta Obserwatora --- 1 (5.88%)
4. Etykieta Servatora --- 1 (5.88%)
5. Etykieta Obserwatora --- 2 (11.76%)

Co oznacza ze wygral PIWKOT. :1miejsce: W sprawie nagrody skontaktuje sie na PW. Jeszcze raz dziekuje wszystkim za udzial i zabawe:)
Odpowiedz
:jupi: Dzięki. Szczerze to ta etykieta nie jest the best, ale sam wybierałeś do sondy :big:
Mam nadzieje, że wino będzie lepsze :diabelek:

Skocz do: