Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykiety - Goger
Goger,
najbardziej uniwersalnym formatem jest PDF, w sektorze profesjonalnym (druk w drukarni lub w warunkach domowych: wychodzi na kazdej drukarce tak samo, bez np. przeklamywania kolorow). Jesli chcesz te etykiety upowszechnic to moim zdaniem najlepiej w PDF.
Wiem o tym ale tutaj nie wrzuce ich w PDF.
Obierz P.W.
Odczytałem i odpisałem wczoraj, to Ty odbierz :P
Cześć
Super etykiety, jedną na wino wiśniowe wykorzystałem (pasuje wszystko do mojego :) ) Ale mam pytanie jaki papier wykorzystujecie do robienia etykiet? Ja myślałem o fotograficznym......? Nie mam zielonego pojecia na czym drukować? Byłem w media-markt ale nic nie znalazłem. Był jakiś papier taki naklejkowy i jeszcze było narysowane że to chyba na wino, ale te naklejki były za małe chyba 5na 8cm a ja bym chciał zrobić takie 9na 12cm chociaż. Co myślicie o tym fotograficznym, nadaje sie na dłuższe przechowywanie w piwnicy?
Pozdrawiam Darek
Ja drukuje na zwyklym papierze do kopiowania, naklejam tez zwyklym klejem: trzyma bardzo dobrze i nie sprawia absolutnie zadnego klopotu przy odzysku butelek.
Ja drukuje w drukarniach tylko pytam o papier samoprzylepny, przeważnie koszt kartki a4 to 2zł.
Powstała nowa etykieta, chciałem aby były na niej same istotne informacje, bez świrowania z grafikami  ;)

[Obrazek: onECh3h.jpg]

[Obrazek: Z3RDRKm.jpg]
Tolerancja jest cechą głupców.
Ciekawa propozycja :ksiazka: ,gratuluję pomysłu :) .

Skocz do: