Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykiety- Luckyluke
Mam kilka gotowych do wycięcia etykiet :)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ładne te etykietki
Drukowałeś na jakimś lepszym papierze ? czym będziesz przyklejał ?
Odpowiedz
Witam, dzięki :) Papier zwykły. Klej do papieru wystarczy.
Próbowałem drukować miniaturki na papierze samoprzylepnym ale musze trafić idealnie w wymiary. Naklejki na tych kartkach są już wycięte...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(14-12-2014, 10:49)luckyluke napisał(a): Próbowałem drukować miniaturki na papierze samoprzylepnym ale musze trafić idealnie w wymiary. Naklejki na tych kartkach są już wycięte...
Kup po prostu papier samoprzylepny bez wyciętych formatów...
Odpowiedz
Etykiety na pierwszym zdjęciu są zakupione w firmie, która kiedyś się na naszym forum reklamowała i obiecywała powiększyć asortyment etykiet winiarskich,jakoś im nie wyszło:(
Fajnie bo można je edytować online, są doskonałej jakości,naprawdę robią wrażenie niestety papier na którym są drukowane albo jest zbyt gruby alb ma za słaby klej,ponieważ po jakimś czasie same się odklejają co całkowicie je dyskwalifikuje.

Podpowiem,że jest coś takiego jak papier samoprzylepny łatwoodklejalny z tego na co się go przykleiło (druk laser i atrament) niestety jeszcze go nie zakupiłem.

Pozdrawiam Maciej
Odpowiedz
Etykiety na 1 zdjeciu nie byly kupione z tej strony tylko pożyczone ;) sam robie etykiety na tablecie. Używam 2 aplikacje i wuala :diabelek:
Odpowiedz
Ja niestety do etykiet mam dwie lewe ręce:( i muszę bazować na twórczości innych,możesz napisać jakie to aplikacje?

Pozdrawiam Maciej
Odpowiedz
Witam.
Jestem zainteresowany wykonaniem dla mnie etykiet do wina z dzikiej róży i głogu.

Skocz do: