Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etykiety Skipiora
Witajcie, przeglądam tę część forum od jakiegoś czasu i chciałbym podzielić się z Wami swoim sposobem na etykiety. 
Tworzę od dłuższego czasu własną markę i do tej pory nie odczułem potrzeby zmiany etykiet. Są specyficzne. Ciągle jednak słyszę tylko pozytywne opinie. Uważam, więc że nie ma co cudować, bo się przekombinuje. A trzeba mieć naprawdę łeb na karku by zrobić coś idealnego. A znam taką jedną osobę... Ciągle zazdroszczę talentu. 

Wracając do moich etykiet, prostota, ujęcie swojej marki, swojego przekazu. Różnica polega na kilu słowach i kolorze. 

Załączam zdjęcia.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Fajne, masz swój styl..
Odpowiedz
Wyglądają zacnie :)

Sam sobie je zaprojektowałeś czy masz jakiś szablon wykupiony ??
Odpowiedz
A czy obrazek coś konkretnie znaczy, czy wzięty bo ładny.
Lech
Odpowiedz
Dziękuję za miłe słowa. Etykiety projektuję sam. Do tej pory byłem bardzo zamknięty na jakieś pomysły i brakowało mi weny twórczej. Od jakiegoś czasu udaje mi się tworzyć coś sensowniejszego. Więc nic nie mam wykupionego itp. Projektuję to w Paint oraz GIMP. A zdjęcie przedstawia pewne ujęcie mojego miasta sprzed wielu lat. Tak sentymentalnie ;) No i pod spodem też symbol nie bez znaczenia. Ważne dla mnie jest moje pochodzenie, więc nie robię nic na siłę po "zagramanicznemu" itd.  ;)

Odpowiedz
Trzeba przyznać że fajne, wiem do kogo się zwrócę jak będę w potrzebie. :D ;)
Lech
Odpowiedz
Gratuluję koledze weny twórczej i nawiązania  w tej konwencji do miejsca swoich korzeni co jest tak ważne w naszej szarej rzeczywistości i nijakości.
Gratuluję i pozdrawiam.
Odpowiedz
Bardzo udane etykiety.
Nie ranią oka... :)

Ogląda się je z prawdziwą przyjemnością.

Skocz do: