Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F - malina.
Zrobiłem dwie małe próbki - z kwaskiem i z mocną herbatą.
Po tygodniu próbka z herbatą była prawie idealnie wyklarowana. Czyli tanina zrobiła swoje.

Dziś do "naparstka" dolałem 100ml mocnego naparu z czarnej herbaty.
Odpowiedz
Witej- drajla.
Ale mnie zaskoczyłeś, nawet się nie spodziewałem. Dzwonek myślałem że miód przyszedł, otwieram drzwi listonosz i wręcza mi Twoje nalewki. Tylko podpisać musiałem. Stoją honorowo, jakie piękne są prześliczne nalewki
F- malina i Poranna Rosa. Jutro opiszę w Twoim dziale muszę skosztować. Serdeczne dzięki.
Pozdrawiam/Gliwice + 4 km

Eug.
Odpowiedz
Musisz mi wybaczyć, że F- malina nie jest jeszcze klarowna.

Obie potrzebują jeszcze czasu, ale wysłałem , bo byłeś ciekawy tego owocu. :spoko:
Odpowiedz
Witej. Jeszcze jak byłem ciekawy, jaki kolor dostała ładny F - malina, fajny zapach ma zresztą obie mają. F malina jaśniejsza jest od porannej rosy i ma 35%, ani ja takich czystych nie mam.. Ile ty razy filtrował nalewki. Genał na Barbórkę dostałem, to mnie cieszy.

Pozdr.
Eug.
Odpowiedz
F- malina, po oddzieleniu owoców była zlewana znad osadu dwa razy.

Teraz stoi i pomału się klaruje - zobaczymy jak długo to potrwa.
Odpowiedz

Wygląda coraz lepiej.
Odpowiedz
Witaj
Oby dwie naleweczki stoją na półce jeszcze ich nie ruszałem, zaglądam czy osad jest.
Absolutnie zero osadu. Do świąt będą stać. Zapach elegancki jest, i kolor.
F- malina rzeczywiście się klaruje ,lekki dymek chodzi w niej, tak jak pisałeś.- to prawda.
Poranna rosa krystaliczna jest.

Pozdrawiam/Gliwice
Eug..
Odpowiedz
Tak mi smaka narobiliście, że muszę sam spróbować :d
Odpowiedz
Jasne, działaj.
Odpowiedz
Witam
Dla chcącego nic trudnego zrobić fajną, dobrą naleweczkę. Tylko fajne owoce musisz mieć. najlepsze świeże prosto z krzaka.

Pozdrawiam/Gliwice

Eugeniusz

Skocz do: