Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FRIDO-SOBÓTKI 2010: 2-3 lipca
Wstępna data ustalona. Można już rezerwować termina.

/Po edycji:

Lista obecności:
1. Frida +1
2. Jurdziu
3. Alltid+2(3)
4. Firewarrior +1
5. E-prezes
6. Assembler +1
7. ZZ + 2
8. moonjava +1
9. ...

Razem: 16 - 17
Odpowiedz
A trochę więcej i jaśniej można prosić?
Odpowiedz
oj trza będzie pomyśleć!
Odpowiedz
(15-03-2010, 14:06)Biotit napisał(a): A trochę więcej i jaśniej można prosić?
Zlot winiarzy, miodosytników, nalewkarzy, piwowarów, serowarów, wędliniarzy, piekarzy, winogrodników, grzybiarzy, etc. w Moczydle (gmina Książ Wielki).

Bardziej szczegółowe informacje - w przygotowaniu.
Odpowiedz
ok, w takim razie czekamy na szczegóły
Odpowiedz
Łał, ale kto i z kim ustalił ten termin????.
Przy całej mojej determinacji, żeby się z Wami u Zdzisławy spotkać, nic z tego. Dlaczego nie wcześniej????
Odpowiedz
Wcześniej są podobno jakieś Radogoszcze i inne cuda. Taki termin został zaproponowany w czasie burzy mózgów na ostatnich Gregorianach.
Odpowiedz
Trudno, w takiej sytuacji poddaję się.
Odpowiedz
(15-03-2010, 15:18)moonjava napisał(a): Bardziej szczegółowe informacje - w przygotowaniu.

Gotują się i gotują... Żeby się nie rozgotowały !

A tak nawiasem, są wątki ze zlotów w Moczydle z lat ubiegłych. Tam jest o wszystkim...

Na przykład tu: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=9691
Odpowiedz
Kochani! Ten termin jakoś tak wpasowuje się zgrabnie między wszelakie imieniny, ale koliduje dla odmiany z ostatnim koncertem na Festiwalu Kultury Żydowskiej w Kr.. Zapytowywuję się zatem uprzejmie, czy nam to nie wadzi.
Co do szczegółów to są oczywiste. Trza mieć ze sobą trunki, dobry humor, czas. Jedzonko do ustalenia, jak się zaczniecie ewidencjonować.
Odpowiedz
Ja i Marian obecni jak zwykle, już nam tęskno za Moczydłem.
Odpowiedz
Frideńko! Na allegrze już nie ma wzmiankowanego dzieła. Czy jest realne, żebyś do Mokradeł ze 20 egz. skombinowała? Odpłatnie.
Oczywiście czeka na was salonik, jak zwykle!
Aaaa, zapomniałam: trzy kóżki się urodziły w ostatni czwartek.
Odpowiedz
Jest realne.
Gratuluję przychówku! Z saloniku chętnie skorzystamy.
Pozdrawiamy oboje, D.
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu; sesja mi się kończy 30 czerwca, no cóż mam nadzieję, że będzie co oblewać :chytry: Najprawdopodobniej chyba możliwe że się pojawię. A jak by ktoś się wybierał a-utem to szanse na moje pojawienie się by nieco wzrosły ;)
Odpowiedz
Witam!
Już Paweł piwo warzy!
Ja nalewki wybieram....:sloik:
Wika miody nidzickie magazynuje!
Paszteciki "pieką" się!

Alltid+2(3)
Odpowiedz
Dla niewtajemniczonych: te paszteciki Alltid są rewelacyjne! Dla nich samych warto zjechać.
Odpowiedz
(27-05-2010, 16:42)Zdzisława napisał(a): Dla niewtajemniczonych: te paszteciki Alltid są rewelacyjne! Dla nich samych warto zjechać.

Tak ?

(25-05-2010, 13:38)Alltid napisał(a): Paszteciki "pieką" się!

2-3 lipca będą miały ponad ponad miesiąc ....................piękne , zieloniutkie, całe otulone puszystą i miłą w dotyku pleśnią .....................:chytry::diabelek:
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(28-05-2010, 10:39)TEQUILA napisał(a): 2-3 lipca będą miały ponad ponad miesiąc ....................piękne , zieloniutkie, całe otulone puszystą i miłą w dotyku pleśnią .....................:chytry::diabelek:

Aaaaa bo to są specjalne paszteciki brie :D

Krzysztof
Odpowiedz
Można zaklepać miejsce dla siebie i +1? :) +1 niewiniarski (jeszcze!), ale robi pyszną tartę i naleśniki ;)
Odpowiedz
Ja też się piszę z LP, czy pies nie będzie źle widziany (chuligan-seter)?
Odpowiedz
Jak pamiętam to ostatnio było głośno: Marco polo
Odpowiedz
Biotit! Pies może być, ale musisz mieć oczy wszedzie, bo my mamy 5 psów (dwie baby i trzej chłopcy). Jest możliwośc rozdzielenia ich, ale i tak trzeba pilnować, bo się mogą gryźć, co już przerabialiśmy. Aaaaa, zapomniałam, będzie też pewnie Zośka, sunia urocza. Jako gość.
Odpowiedz
Fajerko droga! Oczywiście zapraszamy, bo lubimy tartę. A naleśniki, mamy nadzieję, przybedą już upieczone. Czy będzie nietaktem dopytać, co będzie w ich smacznym wnętrzu?
Odpowiedz
Cytuję: "tarta będzie w wersji sosik pomidorowy + kurczak + kukurydza + dwa sery, a nad nalesnikami pokombinuję jeszcze..."
Po chwili intensywnego wspólnego kombinowania:
1. "pewnie jakas wariacja na temat serka z bakaliami" (czytaj: wkład sernikopodobny)
2. "z takim kremem serowym jak zawsze [dopisek Fajerki: bardzo dobrym] + kurczak, czerwona fasola, papryka, kukurydza, cebulka... ostateczna wersja moze roznic sie nieco, ale uznajmy to za wstępne zobowiązanie"
Odpowiedz
Szczerze to nie przywykłem do naleśników z czym innym niż dżemikiem, a w tym roku sporządziłem dżemik z rabarbaru, który zapewne przytaskam. A same naleśniki to najbardziej lubię z ciemnym piwem dodawanym zamiast wody/ mleka do ciasta naleśnikowego.

Ludzie... kto mnie podrzuci na Moczydło? Tak ogólnie zapytam, bo jak mam jechać pkp; to udźwig specjałów będę musiał uszczuplić. A nie będę nawet pisać czego to ja nie zabiorę, bo pół polski będzie się ślinić przed kompami.

Pozdrawiam i czekam na jakieś info na PW
Maciej
Odpowiedz

Skocz do: