Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FRIDO-SOBÓTKI 2010: 2-3 lipca
Jurdziu! Wybadaj, o której bedziesz w Kozłowie, to taka węzłowa stacja. Stamtąd cię odbierzemy.
Odpowiedz
Szczesliwie troche mi sie wyjazd z pracy opoznil, dlatego chcialbym prosic o rezerwacje miejsca dla mnie i mojej +1 Kasi.
Odpowiedz
Ja w Kozłowie będę o 19:10 01.07 przepraszam, że tak wcześnie, ale pomogę w przygotowaniach. We Warszawie będę miał tylko 18 minut na przesiadkę i w sumie to pojadę dość krótko, bo tylko 7:40. Ale nie uprzedzajmy faktów. Może ktoś z Wawki by się chciał dosiąść do mnie to by mi było raźniej. Z Warszawy Zachodniej odjeżdża pociąg do Kozłowa o 14:50. Gorąco zapraszam

Pozdrawiam
Maciej
Odpowiedz
Jurdziu!
Może ktoś z naszej grupki będzie jechał przez Wa-wę samochodem 1 lipca ?
Może można poczekać z biletem?:)

Pozdr, Alltid
Odpowiedz
(13-06-2010, 15:38)Jurdziu napisał(a): Ja w Kozłowie będę o 19:10 01.07 przepraszam, że tak wcześnie, ale pomogę w przygotowaniach. We Warszawie będę miał tylko 18 minut na przesiadkę i w sumie to pojadę dość krótko, bo tylko 7:40. Ale nie uprzedzajmy faktów. Może ktoś z Wawki by się chciał dosiąść do mnie to by mi było raźniej. Z Warszawy Zachodniej odjeżdża pociąg do Kozłowa o 14:50. Gorąco zapraszam

Pozdrawiam
Maciej

Maciek, ja bym Cię chętnie odebrał z W-wy, ale plany Nam się pokrzyżowały i niestety nie jedziemy do Zdzislawy.
Pozdrawiam Piotr
Odpowiedz
Fajnie, że jest jakiś odzew, czekam jeszcze na propozycje bo czasu, a czasu, a się kończy.

Mam pytanko co do ilości na konkurs nalewki w bombce czy w małpce, a wina 0,7 czy 0,5. Wolałbym jak najmniejsze ilości wtedy mogę zabrać więcej różnorodnych trunków. Czekam na odpowiedź organizatorów.

Pozdrawiam Maciej
Odpowiedz
Postaram się i ja przybyć, jeśli można. Miło wspominam moje poprzednie. Muszę tylko klepnąć urlop.
Odpowiedz
Jurdziu!
Jeżeli Ci odpowida, to Paweł odbierze Cię z Dworca Centralnego w Warszawie!:)

:pijemy::P:P:cool:
Odpowiedz
Super. Temat mojej podróży uważam za wstępnie zamknięty. Wstępnie, bo jakby ktoś leciał przez Poznań, lub z Poznania i miał miejsce wolne to zajął bym to miejsce z chęcią.
Więc jadę z Pawłem. Dogadamy się jeszcze na PW.

Dzięki serdeczne.
Maciej
Odpowiedz
Co do ilości, to wolimy mniej, a różnorodnie. Doświadczenie pokazuje, że naleweczki zawsze dopisują, a goście sączą je ostrożnie.

Trzeba powoli przymierzyć się do menu, żeby znów nie naprodukować kotłów strawy.
Odpowiedz
Ze swojej strony wstępnie proponuję chlebek i babkę. No chyba, że masz piekarnik elektryczny to mogę upiec kilka chlebów na poczekaniu ;) Jeśli oczywiście będziecie chcieli. Mistrzem piekarniczym nie jestem, ale póki co wypieki smakują mnie i moim najbliższym. Słowem nikt nie narzeka ;) Nie warzy się nawet :diabelek:
Odpowiedz
a babka z czego?
Odpowiedz
(17-06-2010, 21:56)Zdzisława napisał(a): a babka z czego?
Zdzisia - no co ty - przeca widać, że z Poznania :D

Krzysztof
Odpowiedz

Jak to z czego? Z pieca :chytry:
Odpowiedz
ja dowiozę paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami+ barszczyk czerwony, krokiey naleśnikowe z mięskiem/pieczarkami, sernikojabłecznik...

składka na mięsko na grila będzie z rzeźni k.zlotowej.

białko jest, węglowodany są, picie będzie, zlotowicze dojadą......

FRIDO-SOBÓTKI 2010 !!:):1miejsce:
Odpowiedz
My planujemy przywiezc salatke z kuskusu (taka jaka byla na ostatnim krakowskim zlocie), tarte z brzoskwiniami, salatke owocowa.
Odpowiedz
Jest już foto do zajawki zlotowej. :)

Odpowiedz
Jedzie ktoś przez Kraków autem? Bo można by na zlocie zrobić pokaz warzenia piwa, ale busem się nie zabiorę ze szpejami.
Odpowiedz
(17-06-2010, 22:39)Jurdziu napisał(a):
Jak to z czego? Z pieca :chytry:
.......bo może z ziemniaków..... :slinka:
Odpowiedz
UWAGA! Zabierzcie kartki na głosowanie 4 lipca. W Moczydle jest urocza Komisja Wyborcza, zwiększycie frekwencję.
Proszę też o deklarację, kto kiedy zjeżdża. I jak długo zostaje.
Czy będą konkursy?
Odpowiedz
witam, chyba będę niestety zmuszony po raz pierwszy opuścić zlot :-( mam właśnie 3 lipca egzamin i to w stolicy i prawdopodobnie nie wyrobie w czasie.
Ale gdzieś tam mam plan że jakby może w drodze powrotnej kierowca jechał przez kielce to może by mnie wysadzili w moczydle.....??
Ale to dopiero się dowiem 3 lipca... :-) jakby co to uprzedzę czy dotrę ... pozdrawiam wszystkich....
Odpowiedz
(22-06-2010, 19:42)Zdzisława napisał(a): Proszę też o deklarację, kto kiedy zjeżdża. I jak długo zostaje.

Ja się powinnam z Lubym pojawić koło południa w piątek, zabierzemy się pewnie w niedzielę rano (po głosowaniu oczywiście :D) - w poniedziałek muszę już być w szpitalu :)
Będzie ktoś wracał rano przez Krk/Katowice/Jaworzno/Mysłowice/Gliwice i będzie wolne miejsce w aucie? Pociąg do domu mi tamtędy jeździ.
Odpowiedz
Powinienem się pojawić 1.07, a zjadę najprawdopodobniej kolo 9.07 może 12.07. Zobaczymy jak to tam będzie na miejscu. Może gospodarze sobie nie życzą żebym tak długo bumelował u nich.
Odpowiedz
(23-06-2010, 12:34)Jurdziu napisał(a): Może gospodarze sobie nie życzą żebym tak długo bumelował u nich.
Jakaś robota w polu zawsze się znajdzie :diabelek:
Ja rozważam przyjazd tam do was :)
Ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie - praca itp.
Odpowiedz
Zapomniałam: kto może, niech przywiezie wielkie firanki - może tym sposobem uda nam się ograniczyć inwazję komarów w altanie. Nie ma ich znowu tak wiele, ale wieczorami troszkę dają w kość. Wymyśliłam, że jak te firany damy podwójnie, to gady się nie przedostaną...
Jurdziu, ty sobie nawet nie wyobrażasz, ile tu roboty! A Grześ to sprawdzony ekonom.
Odpowiedz

Skocz do: