Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halo, halo POZNAŃ - zlot 24-25/02/18?
Planuję wyjazd do Poznania na Targi Gardenia, od 22-24 lutego, ale 24 i 25 wolne. Może jakieś spotkanko towarzyskie? Są chętni?
Odpowiedz
Dla takiego gościa warto coś zorganizować .
Pomyślę o tym.
Odpowiedz
Tasmol... jestem wzruszona. Gotowam przywieźć mojej dereniówki (dyplom na zlocie poznańskim, niezapomnianym!) znacznie więcej niż planowałam. Zwykle planuję malutko.
Odpowiedz
(20-11-2017, 21:36)tasmol napisał(a): Dla takiego gościa warto coś zorganizować .  
Pomyślę o tym.

Z Poznania nie jestem, ale jakby się jaki mały zlocik w tej okolicy zorganizował, to może bym wreszcie miała motywację odwiedzenia miejsca gdzie bardzo dawno temu przez rok chodziłam do liceum (Pobiedziska k/Poznania). Angel
Odpowiedz
Zorganizowanie zlotu to nie problem. Mamy idealną miejscówkę tylko liczba chętnych musi być odpowiednia.
Odpowiedz
A co to jest liczba odpowiednia? Jak się nie uzbiera liczba odpowiednia, to spotkamy się w jakiejś knajpce. Będę rezydować, jak przystało na osobę oszczędną, z Krakowa, w hostelu! Oczywiście pokój wielołóżkowy... Tym sposobem oszczędzam na nasze spotkanie!
Odpowiedz
Coś się ruszyło w temacie zlotu?

Odpowiedz
No właśnie, dobrze ze ktoś przypomniał. Jakbym miała jechać do Poznania (tylko w weekend 24-25), to powinnam już zacząć myśleć o tym.
Odpowiedz
Jurdziu a może sam się ruszysz z organizacją ;)

Cieszę się, że są chętni na wspólne spotkanie. Pamiętam zloty gdy sala w Koperniku pękała w szwach.
Kopernik super miejsce jednak pod warunkiem odpowiedniej ilości osób. Każde miejsce komercyjne liczy na zysk. No chyba , że spotykamy się u takiego Marmura w Grabach.
Poznaniaków coraz mniej na zlotach a o gości trzeba zadbać. Zorganizować nocleg , dojazd na miejsce zlotu.

Dobra koniec narzekań. Mam znajomego z salą i zobaczymy co da się zorganizować.

A jak nie to z Zdzisią pójdziemy do knajpki tuż za rogiem ;)

Skocz do: