Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbatka z prądem? A jednak - i to w torebkach ;)
Dziś z ranka kolega poczęstował mnie Takim oto cudem
Zawiera ponoć 0,5% alkoholu ??
Ciekawe jak reaguje na zalanie wrzątkiem...
No nic , pije to sobie w spokoju...słodkie , korzenne, ciekawe.

I można pić w pracy :big:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Cytat:

"...Włosi serwują zmęczonym narciorzom 'bombardino'. Czesi popijają 'czaj z rumem'. My lubimy tzw. herbatkę z prądem. Propozycja herbatki wzmocnionej korzennymi przyprawami, nutą aromatu wina i dodatkiem prawdziwego alkoholu zamkniętego w mikrokapsułkach. Prawdziwy rarytas..."

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Niechybnie już niedługo doczekamy się i wina w proszku. :)
Głównym skałdnikiem będą tam niewątpliwie owe tajemnicze mikrokapsułki.
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Mordimer
Niechybnie już niedługo doczekamy się i wina w proszku. :)
Głównym skałdnikiem będą tam niewątpliwie owe tajemnicze mikrokapsułki.

Wino z proszku już JEST :big:
Odpowiedz
ano to sie doczekaliśmy :big:
Odpowiedz
Może Witek - Cześnik dokona "wymiany barterowej"...
Skończą się pytania :" nie bulka","ile cukru", itp...
Odpowiedź będzie brzmiała" odkręcić zakrętkę/odbić korek/ wsypać do gąsiora/ szklanki/dodać wody/wypić/wylać/wysypać jako nawóz/.."- Niepotrzebne skreślić.
Pozdrawiam,::diabelek::hahaha:
Odpowiedz
Szczególnie skończą się pytania typu "ile cukru?" bo cukru już nie trzeba będzie - słodziki go zastąpią :diabelek:
Odpowiedz
Pilem ta herbatke:D tez sie zastanawialem jak to mozliwe:) i mialem wkleic na forum:D I zastanawia mnie tez jedno, jak ktos kupi z zagranicy to co z tego zrozumie bo tlumaczenie "z pradem" jako "with voltage" pewnie nie wiele powie:D
Odpowiedz
Wszystko wszystkim, ale alkohol instant ???
Znaczy się alkohol w proszku ??? :niewiem:
Co to takiego?
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Jarek
Wszystko wszystkim, ale alkohol instant ???
Znaczy się alkohol w proszku ??? :niewiem:
Co to takiego?

Po przeczytaniu tego postu przypomniał mi się któryś z odcinków Kiepskich, w którym Ferdek popijał piwo z proszku przygotowane przez troskliwą Halinkę.
Odpowiedz
Tia, a dla kierowców ma być wódka w czopkach.
Osobiście unikam Takich wynalazków, to są szczyty chemii spożywczej prawie jak czekolada z trocin i chałwa z papy:diabelek::diabelek::diabelek::rotfl:
Odpowiedz
Osobiście piłem i bardzo mi smakowało i z czystym sumieniem mogę polecić - chociażby spróbować Reynevan :)

Całe opakowanie praktycznie znikło przeze mnie w zimie :slinka:
Odpowiedz
Ja też kupiłem z ciekawości i musze przyznać ze całkiem smaczne, chociaż, na co dzień nie przepadam za takimi wynalazkami...

Co do alkoholu to nie jest w proszku, z tego co piszą w składzie (o ile dobrze pamiętam) jest go 2% w każdej torebce
Odpowiedz
Też piłem taką herbatkę, całkiem smaczny aromat korzenny. A jeśli chodzi o alkohol w proszku to podczas II Wojny Światowej, to Amerykanie mieli już coś takiego.

Skocz do: