Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I STRZAŁKOWSKIE WARSZTATY WINIARSKIE
Cześć!

I ja dziękuję, spotkanie wyszło wspaniale. Dobre towarzystwo, dobre wino, winnica wkoło :-)

Piotr, gratulację za wspaniałą organizację. No i za wspaniałe potrawy - wędzone pstrągi, wędliny i przekąski.

Było super! :-)

No i po naocznych oględzinach VV u Piotra, chyba coś u siebie wykopie.... Może zamiast Regenta był Pinota białego dosadził...

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Cieszę się, że Wszyskim Uczestnikom forma warsztatów się podobała. Osobiście wnioski również wyciągnąłem, a za wszelkie uwagi, szczególnie byłbym wdzięczny :)

Zbyszku, do Białego Pinota mam słabość; znajduję w nim wszystko, czego oczekuję od białego wina.
Osobiście polecam, a z mojego, po raz pierwszy zamierzam wytworzyć odmianowe - może uda mi się Ciebie przekonać przed decyzją w lutym...

Pozdrawiam 
Piotr
Odpowiedz
Piotrek,

Miło było się spotkać w tak doborowym gronie. Chęć udziału w spotkaniu w Strzałkowie spowodowała, że wreszcie zarejestrowałem się na forum i będę mógł czerpać cenną wiedzę od ciebie i pozostałych doświadczonych kolegów winiarzy…

Podziękowania za zaproszenie i wspaniałą gościnę oraz pyszności przygotowane przez twoją małżonkę.
Pozdrawiam
Feliks

Skocz do: