Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs Win Domowych Łódź 2011
Nic trudnego - wyślij je dziś, a na karcie zgłoszeniowej zmień 3 na 4 konkurs... Łódź 2012. Tym samym masz pewność, że za rok nie zaśpisz.
Odpowiedz
:D jest to jakiś sposób :)
Tymczasem jak już z lochu wydobyłem to je po prostu spożyję :)
Odpowiedz
Lub wsiadaj w sobotę rano w samochód i przyjedź na Konkurs, każdego gościa przyjmujemy z radością. :)

A konkurs już jutro.
Odpowiedz
I już po konkursie.:)
Na stronie głównej ( http://www.klubwiniarzy.pl ) podałem wstępne wyniki konkursu.
Gratulacje dla zwycięzców !!:1miejsce::1miejsce:
Odpowiedz
Chwaląc się powiem, że wywalczyłem 2 brązowe medale w jaskini lwów (łódzkich)! :cool: :tancze:
Odpowiedz
no i bez pudła :/ ale czekam na pełne wyniki (mam nadzieję, że nie jestem w ogonie) :pijemy:
Odpowiedz
Pniewy rządzą :jupi:
Brawo Edek :brawo: - odwet za Radgoszcz :D
Odpowiedz
To ja też się pochwalę!:) To mój pierwszy start w Łodzi i od razu srebro:) a zarazem drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji :) Hurra:)
A do tego jedyna kobieta wśród laureatów:)
Odpowiedz
Brawo!!!!
Odpowiedz
Brawo Agata! Szkoda ze nie dostałaś moich win w swoje rączki(do przewiezienia)może były by szczęśliwe? :diabelek:
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich biorących udział, szczególne gratulacje dla medalistów :)
Nasz skromny udział zajął 3 miejsce w kategorii - wina białe i różowe wytrawne/półwytrawne :)

YUHUUU!! :lol::lol:

:pijemy::pijemy::pijemy:
Odpowiedz
Nie powiem,że się nie cieszę:jupi:. Gratulacje dla wszystkich uczestników, organizatorów i jurorów. Szczególne podziękowania dla Generała.

Pozdrawiam Edek:pijemy:
Odpowiedz
(05-11-2011, 21:29)Kargulena napisał(a): Brawo Agata! Szkoda ze nie dostałaś moich win w swoje rączki(do przewiezienia)może były by szczęśliwe? :diabelek:

No widzisz:) Trzeba było poczekać:)
Dzięki!
Odpowiedz
(05-11-2011, 21:48)edez napisał(a): Szczególne podziękowania dla Generała.

Pozdrawiam Edek:pijemy:

Właśnie... czuję się współojcem zwycięstwa. Coś w tym musi być... do Radgoszczy zawiozłem 3 wina i zajęły 1-3. Do Łodzi przytargałem 3 wina i zajęły dwa pierwsze miejsca... A może u mnie w domu przechodzą jakieś procesy uszlachetniające?
Odpowiedz
Coś chyba w tym jest :) podaj swój adres to może w przyszłym roku wyśle do Ciebie :P
Odpowiedz
Gratulacje dla zwycięzców :1miejsce:

Świstak 64 przyjechał do nas i wyjechał dosłownie z tarczą, bo dwoma medalami.Super
Kolega z Pniew też w pięknym stylu wywalczył podium w dwóch kategoriach.
A było ciężko bo konkurencja b. silna.
dziękuję wszystkim i pozdrawiam :)
Odpowiedz
Są już pełne wyniki Konkursu zapraszam do lektury http://www.klubwiniarzy.pl/imprezy-konku...ch-od-2011

Edit: Poprawiłem link teraz wyniki możne oglądać każdy.
Odpowiedz
"Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu" ???
Odpowiedz
O faktycznie, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem:D

ale tu też możecie zobaczyć pełne wyniki http://www.klubwiniarzy.pl są na dole strony.:)
Odpowiedz
Gratulacje dla medalistów :1miejsce:
Odpowiedz
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców. Doceniamy kunszt wykonania win, gdyż poziom konkursu był bardzo wysoki a większość uczestników wystawiła znakomite wina.

Zachęcam również pozostałych kolegów do wzięcia udziału w przyszłorocznym konkursie.
Odpowiedz
W arkuszu ocen białych wytrawnych brak mojego rabarbaru. Było aż tak kiepskie? :P
Odpowiedz
Gratulacje dla zwycięzców !!!!!!
Odpowiedz
Jak na pierwszy konkurs to nawet jestem zadowolony :) środek stawki to dla mnie niezłe osiągnięcie przy takiej konkurencji

Gratuluję zwycięzcom!!
Odpowiedz
(06-11-2011, 18:07)Phill napisał(a): Jak na pierwszy konkurs to nawet jestem zadowolony :) środek stawki to dla mnie niezłe osiągnięcie przy takiej konkurencji

To prawda ;)

pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do: