Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Mazowiecki Konkurs Nalewek Domowych
III Mazowiecki Konkurs Nalewek Domowych

Zapraszam na:

III Mazowiecki Konkurs Nalewek Domowych Warszawa 2009

Zarząd Oddziału Mazowiecko-Podlaskiego Stowarzyszenia Winiarzy i Miodosytników Polskich oraz Klub Ona ogłaszają, że dnia 17 stycznia 2009 organizują III Mazowiecki Konkurs Nalewek Domowych. Konkurs będzie odbywał sie równolegle z
Wieczorem Sztuki i Smaku.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto spełnia warunki Regulaminu .
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i dyplomów nastąpi 17 stycznia w Klubie Ona podczas Wieczoru Sztuki i Smaku , na który organizatorzy serdecznie zapraszają. Początek spotkania o godz. 16.00, ogłoszenie wyników spodziewane jest o godz.18.00.

Wyślij swój trunek na konkurs pocztą
lub dostarcz osobiście pod adres !

Odział Mazowiecko-Podlaski SWiMP
Danuta Bartosz-Czuba
ul: Kolejowa 31 M/1
05-091 Ząbki

Klub Ona
ul: Fajansowa 4
02-1-217 Warszawa

Dodatkowe informacje można uzyskać:

Przewodniczący komisji
Paweł Pawluczuk 604 60 60 60 lub 1stgreen@wp.pl

Klub Ona
Zbigniew Krawczyk 510 20 69 92 lub ona@klubona.pl

Oddział Mazowiecko Podlaski
Stowarzyszenia Winiarzy
i Miodosytników Polskich
/-/ Paweł Pawluczuk

NAGRODY

Nagrody Główne funduje Klub Ona.
1. Atrakcyjne butelki/buteleczki na płyny wszelakie - za 1,2 i 3 miejsca.

Odział Mazowiecko - Podlaski SWiMP będzie przyznawał nagrody w dwóch dodatkowych kategoriach:
2. Karafka - za najciekawszą i/lub za 'najdziwniejszą', najbardziej 'twórczą' nalewkę.
3. Zestaw kieliszków 'artystycznych' - za najlepszą nalewkę wystawioną przez forumowicza http://wino.org.pl/forum

Druga kategoria została utworzona z myślą o twórcach nie bojących się wyzwań i w sposób niecodzienny podchodzą do sprawy nalewek. Będzie to ocena niezależna i nie wiązała się z punktacją kategorii głównej.

Trzecia kategoria obejmuje tych forumowiczów którzy są zarejestrowani przed dniem 08.01.2009..

Tak więc każdy ma szansę na wygraną w tych trzech kategoriach.

Przypominam że będą przyznawane medale:

Wielki Złoty Medal – Nalewka Doskonała Przy ocenie 95,00 – 100 SA

Medal Złoty Przy ocenie 90,00 – 94,99 SA

Medal Srebrny Przy ocenie 85,00 – 89,99 SA

Medal Brązowy Przy ocenie 80,00 – 84,99 SA

Medale otrzyma się automatycznie w zależności od uzyskanych punktów. Twórcy będą mieli prawo cechować nimi każdą butelkę wygranej nalewki z danej partii produktu.
Medale będą rozsyłane drogą elektroniczną. Będzie je można sobie ściągnąć również z strony http://wino.org.pl
Odpowiedz
W załączeniu Regulamin Konkursu Nalewek SWiMP Warszawa 2009.

Załączone pliki
.doc   Regulamin Konkursu Nalewek SWiMP Warszawa 2009.doc (Rozmiar: 28 KB / Pobrań: 428)
Odpowiedz
Wydaje mi się, że Oddział Mazowiecko-Podlaski powinien na tę okazję "zabezpieczyć" klikanaście Forumowych Kalendarzy SWiMP na rok 2009 - to wspaniały sposób aby w idealnym dla niego miejscu i czasie promować Nasze Stowarzyszenie :big:
Odpowiedz
Miejsce konkursu:
Klub Ona
http://klubona.pl/ona/
Odpowiedz
Rany boskie, co za cudowne miejsce. Zazwyczaj nie mam żadnej ochoty na żadne konkursy, ale chyba tym razem zrobię wyjątek...

A cafe-galerię Ona znam, pracuję niedaleko i czasem tam bywam, by się zdołować. :|
Odpowiedz
Wczoraj przy okazji periodycznego certyfikowania piwniczki Fridy dyskutowaliśmy o konkursie nalewek. Chcemy zabepieczyć konkretne nagrody, aby uatrakcyjnić konkurs.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
Odpowiedz
A jakie są te nagrody, jeśli jakieś bardzo, to będzie więcej chętnych, ujawnijcie strzeguły :hahaha:
Odpowiedz
A czemu takie duże pojemności? Komisja będzie dłuugo degustować??:chytry:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez galadhen
A czemu takie duże pojemności? Komisja będzie dłuugo degustować??:chytry:
W celu umożliwienia prezentacji trunków publiczności.
Odpowiedz
Uzupełnię wypowiedź Pawła:

tradycją każdego porządnego konkursu nalewek jest to, że pewna część wystawianych trunków przekazywana jest do degustacji zgromadzonej publice.
Komisja zadowoliłaby się nawet ilością rzędu 100 ml, ale jak wiadomo "noblesse oblige".

Dlatego stwierdziliśmy, że przyjęcie do konkursu mniejszych próbek mogłoby się spotkać ze złym przyjęciem ze strony gości i organizatorów.
Aha, i mało reprezentacyjnie wyglądałoby to w TV ;)

Ola :)
Odpowiedz
No dobrze, z żalem ale coś wygrzebem...:sloik:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Reynevan
A jakie są te nagrody, jeśli jakieś bardzo, to będzie więcej chętnych, ujawnijcie strzeguły :hahaha:

Jeszcze ustalamy...
Odpowiedz
O nagrodach coś konkretnego napiszemy w ciągu tygodnia. Dzisiaj rozmawiałam z właścicielem Klubu i zapewnił, że coś szykuje.
Odpowiedz
W tym roku nic niestety nie wystawię ( braki i świeżaki) ale na przyszły rok coś się zorganizuje.
Odpowiedz
Muszę się wam zwierzyć, że niesuboordynowany LP, korzystając z mojego wyjazdu w Gorce w październiku, wyżłopał z kolegami całą tutti-frutti z 2006...! I jeszcze potem marudził, że to wino strasznie mocne mi wyszło...!
Możecie mu pogratulować, że jeszcze żyje... :podstep:
No, ale coś MUSZĘ wygospodarować na konkurs w takim fascynującym klubie. :)
Odpowiedz
Megana - MUSISZ i tyle. Bywalcy zlotów w stolicy i pod stolicą wiedzą, że zawsze na spotkania przynosisz baterię fajnych trunków. Są achy i ochy. A dlaczego masz nie usłyszeć innych zasłużonych achów i ochów? Może będzie piskliwy falsecik, lub rubaszny bas? Hmmm....
Odpowiedz
Dobrze ci mówić, Maciek, a ja od pół roku mam zasadnicze problemy z zasadniczym surowcem :pomocy:
Ale obiecuję, że wydłubię, wyrwę sobie spod serca, odejmę LP od ust... :big:
Odpowiedz
Witajcie.
Czy trzeba się deklarować chcąc zjawić się osobiście, mam na myśli ewentualne koszty/osobę na pobyt w klubie?
Jak by nie było, wraz z moją żonką Gosią chcieli byśmy przyjechać na konkurs, oczywiście z nalewkami.
Ze względu na pewnego rodzaju sytuację osobistą nie mogę na 100% potwierdzić że będziemy.
Wszystkich serdecznie pozdrawiamy
Rafał i Gosia.
Odpowiedz
Wraz z Konkursem Nalewek odbywać się będzie Spotkanie Towarzyskie gości Klubu Ona. Za część artystyczną wieczoru Sztuki i Smaku są odpowiedzialni właściciele Klubu. Oni to maja ustalić warunki uczestnictwa. Za potwierdzeniem zapewne.
Co do warunków - zapewne po Świętach się wyjaśni.
Uczestnicy III Mazowieckiego Konkursu Nalewek mają prawo uczestniczyć w spotkaniu.
Jednak warunki tego uczestnictwa ustali Klub.
Informacje ukażą się na stronie Klubu:
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez 1stgreen
Informacje ukażą się na stronie Klubu:
Wieczór Sztuki i Smaku:
http://klubona.pl/ona/content/view/29/66/

Zapraszamy.
Odpowiedz
Dzisiaj doniesiono trzy nalewki, na dobry początek.
Są to wyborne nalewki!
Odpowiedz
Kurcze, mamy same młode ale może jakąś ( w roli statysty ) podrzucimy....
pozdrawiam noworocznie
Krzysiek
Odpowiedz
Krzysiek - podrzucaj koniecznie. Niektóre Twoje młode nalewki miały już znamiona zacności.
Odpowiedz
Warto sprawdzić trunki :spoko: zobaczymy co sa warte przy zacnym germium...
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez ozus
Warto sprawdzić trunki :spoko: zobaczymy co sa warte przy zacnym germium...
Rozumiem ozus że będziesz uczestniczył w konkursie. SUPER.
Odpowiedz

Skocz do: