Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Regionalny Konkurs na Pomorską Nalewkę SWOŁOWO 2010
W dniu dzisiejszym odbył się konkurs jw. Byłam tam, a jakże. Spróbowałam 3 nalewek. Dwie były uhonorowane (III miejsce - aroniowa, oraz wyróżnienie - ekstrakt z płatków róży) jedna z okolicznościowego stoiska sprzedającego swojskie nalewki (tu byłam podwójnie zdegustowana. Po pierwsze, gdy poprosiłam o możliwość spróbowania nalewki miętowej padło pytanie "a chce pani kupić?" Powiedziałam, że nie kupuję kota w worku, jak spróbuję to się zdecyduję. Po drugie... może jestem skrzywiona swoją miętówką, ale... ta ze stoiska w wyglądzie i w smaku alkohol zmieszany z syropem cukrowym z dodatkiem paru landrynek miętowych. Klarowność powiedzmy średnia. Nie moje klimaty. Dla mnie nalewka to extrakt owocu/kwiatu/zioła. No ale gusta są różne.)
Do konkursu (po raz pierwszy w życiu) wystawiłam dwie nalewki. Z kwiatów bzu czarnego z nutą arcydzięgla i z kwiatów koniczyny czerwonej.

Miło mi niezmiernie, że obie moje nalewki zachwyciły komisję. Tegoroczny konkurs wygrała moja (autorski przepis) nalewka z kwiatów koniczyny czerwonej :1miejsce:
Odpowiedz
Gratulacje :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Brawo! Ziołowe w natarciu:D
Odpowiedz
Serdecznie gratuluję!!!!!
Odpowiedz
Powinszować ! Życzę równie udanych kolejnych startów.
Odpowiedz
Gratulki!
Odpowiedz
No proszę, wielkie brawa!
A tajny autorski przepisik gdzieś jest? Nie musi być szczegółowy... :diabelek:
Odpowiedz
Gratulacje!!! Nie tylko smak, ale wygląd super!!!

Skocz do: