Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV POTYCZKI MŁYŃSKIE - Gostomia 2014
A podłoga w młynie nie pasuje? Prawie wszyscy tam śpią:)
Odpowiedz
@Castleman'owie
Marysia, Piotrek i gitara; nie tam żaden piątek wieczorem ( w piątek bumelka w pracy, a co?), tylko w czwartek i nie żadne wygody samochodem, tylko kombajnem Bizonem się meldować (:D) . Aha śpiewników nie zapomnijcie.

@Maciej
Się nie kryguj noclegami, przyjedź do Gostomi, wrażenia niezapomniane ( za resztę zapłacisz kartą ;)).

@Greg
Co z Gregiem? proszę przyjedź! :) Konkurs bez Ciebie? (pliiis)

Czekam z niecierpliwością by się z Wami ponownie spotkać... :)
Odpowiedz
@Ricci, my już weterani jesteśmy, za dużo zoli zaliczonych ;)
Będziemy nocować tradycyjnie w pałacyku.
Te 1,5km z buta to pryszcz w porównaniu do 40km syberyjskich :diabelek:

Z żalem serca niestety nie będziemy mogli być w czwartek, może się uda w piątek dotrzeć troszkę wcześniej niż wieczorem.
Po prawdzie zapowiadało się, że nie będziemy mogli przyjechać.
Ricci liczymy że zostawisz jakieś winogronniaki nam na skosztowanie :cool:
Odpowiedz
(07-06-2014, 17:15)krzysztof1970 napisał(a): A podłoga w młynie nie pasuje? Prawie wszyscy tam śpią:)
(07-06-2014, 19:32)Castleman napisał(a): Będziemy nocować tradycyjnie w pałacyku.
I jedno, i drugie pasuje.
Odpowiedz
Najlepsze miejsca w Młynie. Zawsze blisko imprezy i jak ktoś zmęczony to ma blisko do śpiworka
Odpowiedz
Rzutem na taśmę powinno się udać - proszę dopisać dziadek i babcia
Odpowiedz
Dopisuję, fajnie że będziecie.
Odpowiedz
(07-06-2014, 08:25)Kargulena napisał(a): Czy ktoś z kolegów przejeżdżał będzie przez Leszno jadąc do Gostomii? Z chęcią bym przekazał jaki miód na konkurs, a niekoniecznie chcę przechodzić etapy pakowania, wysyłki itp.
Może @maciek19660714?
Pozdrawiam

Jeżeli to jest Leszno pomiędzy Poznaniem, a Wrocławiem to trochę bym miał na około. Chyba, że podrzucisz mi ją w okolice Poznania. Będę tamtędy przejeżdżał.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Maciek czemu Ciebie nie ma na liście, to jakieś przeoczenie?

Dziadek2 dziś deklaracja i już mam kaskę na koncie. Dzięki

Kto jeszcze się nie zdąrzył zapisać?
Odpowiedz
Killis chyba ślepy jesteś :diabelek: - Maciek już jest na liście
Odpowiedz
Ja tam podążałem za pomarańczowym królikiem (w cytatach - za czerwonym) i zgłosiłem się tam gdzie mnie zaprowadził:

(05-02-2014, 22:18)tasmol napisał(a): Podczas zlotu przewidywane są dwa konkursy :

III Edycja Konkursu NAJLEPSZE WINO 2014 FORUM WINOGRONA.ORG

(24-01-2014, 14:25)Ricci napisał(a): 10.Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a) Zgłoszenie na Forum lub PW Koordynatora, uczestnictwa w Konkursie, podając dane: nazwa użytkownika i liczba próbek; w terminie do dnia 06.06.2014,

Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Maciej a Ty będziesz czy nie? Wyrwiesz się?
Odpowiedz
Krzysztof myślisz o Macieju z Wrocka ? Jeśli tak to chyba będzie - tak przynajmniej mówił a ja go gorąco namawiałem
Odpowiedz
Tak, Macieju S:)
Coś tak jakoś cicho przez zlotem. Deklarujcie co przywieziecie do jedzenia, picia itp. Ja mam coś na myśli ale zdradzę zamiary niebawem.
Odpowiedz

Jeżeli to jest Leszno pomiędzy Poznaniem, a Wrocławiem to trochę bym miał na około. Chyba, że podrzucisz mi ją w okolice Poznania. Będę tamtędy przejeżdżał.[/quote]

Mam kolegę z Poznania, więc jeżeli się zgodzi zabrać i przekazać Tobie to ok. Pozostaje kwestia logistyczna odebrania tego od niego w Poznaniu. Nie wiem kiedy pojedziesz czy on wtedy będzie w pracy itd.. I w jakim rejonie Poznania będziesz przejeżdżał.
Gdyby to miało być dużo zachodu to po prostu wyślę miody.
Odpowiedz
Tak sobie teraz pomyślałem; przecież Tasmol jedzie z Poznania. Może będzie prościej jak jemu dostarczysz "przesyłkę".

W każdym razie, jeżeli chcesz wyślij mi nr tel na PW; zadzwonię i się umówimy

Ja przywiozę trochę wędzonek i słój kiszonych ogórków zrobiony wg. porad z wątku:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=15672

Odpowiedz
Faktycznie o Tasmolu nie pomyślałem. Napiszę do niego na PW.
Pozdrawiam Maćku!
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o jedzenie, to z doświadczenia wiem, że niezłym pomysłem w przypadku takich imprez jest wspólny zakup świniaka.
Wiem, że to trochę późno ale lepiej "późno niż wcale"... Podrzucam jedynie pomysł.

W każdym razie, gdyby ktoś z okolic młynu (lub dalej), miał możliwość zamówić takową tuszę to ja chętnie wchodzę w ten "układ".
Z takim "kawałkiem" mięsa można wiele zdziałać... Już z samym rozbieraniem jest mnóstwo "zabawy", a co dopiero smażenie, gotowanie i wędzenie...

Co do wędzenia to wstępnie mógłbym się zadeklarować, że przywiozę "przenośną" wedzarenkę, która "chodzi" na wiórki drewniane. W tym momencie nie wiem jednak czy uda mi się ją "zapakować" do auta...

Odpowiedz
(11-06-2014, 21:22)krzysztof1970 napisał(a): Tak, Macieju S:)
Coś tak jakoś cicho przez zlotem. Deklarujcie co przywieziecie do jedzenia, picia itp. Ja mam coś na myśli ale zdradzę zamiary niebawem.
Wszystko wskazuje, ze będę.
Do picia coś złapię, bo mam.
Do jedzenia? Jakoś wątpię, żebym miał możliwość cokolwiek upichcić. Może jakieś mięcho na grilla?
Odpowiedz
Cześć,

Jestem Marek. Na tym forum jestem nowy, ale przyjadę na 1 dzień do Młyna na konkurs win. Będę w piątek przed obiadem, wyjazd niestety już w sobotę po śniadaniu. Organizacyjnie: czy mogę zamówić obiad bezmięsny w piątek i śniadanie w sobotę?

Pozdrawiam i do spotkania.
Marek (nick Moczarek)
Odpowiedz
Cześć Moczarek, załatwione. Obiad dopisany, fajnie że będziesz.
Odpowiedz
Niestety nie damy rady przyjechać. Szkoda :(
Odpowiedz
No szkoda Mirku, po co mi była gimnastyka z rozlewaniem kwasiur jak teraz nie bedzie komu wypić:(
Odpowiedz
My niestety nie damy rady w tym roku. Coś w pracy wypadło :(
Odpowiedz
(18-06-2014, 11:44)Dziadek2 napisał(a): No szkoda Mirku, po co mi była gimnastyka z rozlewaniem kwasiur jak teraz nie bedzie komu wypić:(
Roman nie martw się wypijemy :D
Odpowiedz

Skocz do: