Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV POTYCZKI MŁYŃSKIE - Gostomia 2014
Niestety ale ja też nie przyjadę. W piątek rodzi córka. Będę więc dziadkiem:)
Odpowiedz
No to lipa, ale atrakcji też Ci nie zabraknie.
Odpowiedz
Miało być w przyszłym tygodniu ale kilka godzin temu dowiedziałem się, że to już w piątek. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu.
Odpowiedz
Zawsze możesz ją zabrać do Gostomii...
Odpowiedz
Krzysztof, trzymamy kciuki na wnuka ;)
Odpowiedz
Pozdrowionka ze zlotu:
https://picasaweb.google.com/11536956903...4234504866
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
A ja jestem dziadkiem:) Pozdrowienia dla wszystkich.
Odpowiedz
Gratulacje Krzysztof :)
Odpowiedz
Krzysztof gratulacje.

Poznań powrócił już ze zlotu. Podziękowania dla wszystkich uczestników i oczywiście gospodarzy.
Relacja w terminie późniejszym.
Odpowiedz
Dotarłem do domu ze zlotu.
To już moje 3 Potyczki Młyńskie. Kolejny raz niezapomniane wrażenia.
Podziękowania dla Gospodarzy Aliny i Piotra, Organizatorów Zlotu.
Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu:)
Do następnego...
Odpowiedz
Jesteśmy już w domu, chcemy jeszcze raz podziękować Gospodarzom i wszystkim zlotowiczom za wspaniałą atmosferę, jadło i napitki.

Grażyna i Marek.
Odpowiedz
My też już w domu, DZIĘKUJEMY!
Odpowiedz
Ja w domu od 24 godzin.
W Gostomii byłem po raz pierwszy, ale wpisuję w kalendarz jak "must be" na przyszłe lata - Alina, Piotr - wielkie dzięki za gościnę. Tak naprawdę, to jestem nieco zdziwiony, że po "Pierwszych Potyczkach..." odbyły się drugie, a zszokowany - że trzecie. Musicie mieć anielską cierpliwość.
Krzysiek - gratulacje. Zmienić Ci nick na "Dziadek3"? :D
Odpowiedz
Ja też już w domu. Wesele też zaliczone. Dziękuję za wspaniałe towarzystwo, przemiłą (comme usuelle) gościnę. Szkoda, że musiałem się urwać tak wcześnie. Per analogia do przedpiscy wpisuję w kalendarz na przyszłe lata "must NOT be" ("anything else"), nic mi nie pokrzyżuje planów. Ani spływu, ani zupy Ricciego (a chciał mi odgrzać w piątek wieczorem .... :niewiem: ).
Odpowiedz
My dotarliśmy 1,5 godz. temu.
Bardzo dziękujemy za zlot Gostomski i wspaniałą jak zawsze atmosferę.
Szanownym Gospodarzom wielkie dzięki za gościnę.
Wszystkim zlotowiczom dzięki za wspaniałe trunki i wyśmienitą zabawę.

W pamięci wyjątkowo zapisały się w chronologicznej kolejności:
wina gronowe Matka Rondo, Ricci Regent, autor nie pamiętam ale Marschal Foch, co do czołówki growych się nie wypowiadam, bo już niestety się nie załapałem
mięsko w galarecie, pychota
pomidory Gostomskie nadziane białą masą liściem i czosnkiem, pasta kanapkowa lekko rybna
wędzonki i mięska Zbyszka
gulaszowa, niestety nie wiem czyja (może Ricciego)
ciemne piwo Wesołego, piwa Kasi
miody, oczywiście magnolia, czeremszak (pomimo goryczki końcowej), korzenny Generała, miód nr 2 (dwójniak niestety nie wiem czyj), wiśniak Wesołego
rewelacyjny Ryslink Kilisa ;) suuuuper, couve Nero+Kazaczka+Muskat_Blue+coś_jeszcze Dziadka Romka 2 ;)
miód w ustach - Porter bałtycki Zbynka
zimnawa ;) ale wspaaaniała jajecznica z jaj gostomskich, białe nadzienie pomidorowe jeszcze raz
no i na koniec ciasteczko z truskawką zbieraną spracowanymi ręcyma.

Przepraszam jeżeli jakieś delicje pominąłem.
Będzie nam Gostomi brakowało przez dłuuugi rok.

Ps. gospodarzom życzę owocnych poszukiwań w piwnicy. Tam zostawiłem karton cydra we flaszce z wody gazowanej Żywiec zdrój.

Fostostory, niestety nie z całego zlotu już klecę.
Odpowiedz
Również chcę dołączyć do podziękowań dla Alinki i Piotra. Całej reszcie za wspaniałe trunki, pyszne jedzenie i biesiadowanie do białego rana :) Liczę na kolejne potyczki za rok (kolejne BC 4 czerwca 2015:):):)
Odpowiedz
Wpadłem co prawda tylko na jedną noc na zlot w Gostomii i to po raz pierwszy, ale i tak jestem zachwycony. Smakowo - rewelacja; po spróbowaniu piwa, miodu czy nawet [biiiip...] trudno się będzie przełamać ponownie do półkowej 'masówki'.

Dla mnie niezapomniana pozostanie Wasza życzliwość. Wspaniale było czuć się tak zaopiekowanym przez organizatorów i gospodarzy, ale nie tylko. Podziękowania od pierwszaka.
Aha i jeszcze SDM ;-)

Pozdrawiam
Marek
Odpowiedz
Zapewne jako ostatni dotarłem do domu (4godz temu). Droga daleka ale nawet jakbym miał iść na piechotę, wybrał bym się jeszcze raz...

Wielkie podziękowania dla wszystkich, za wspaniałe towarzystwo i niezapomniane spotkanie. Wyrazy uznania dla organizatorów i gospodarzy.
Dziękuję tym, którzy zechcieli podzielić się swoją wiedzą o uprawie winorośli i winifikacji. Ci, których cały czas męczyłem pytaniami wiedzą jaki, zapewne byłem męczący...
Dziękuję także za możliwość uczestnictwa w obsłudze konkursu win.
Myślę, że nie można zapomnieć o dziewczętach, które cichutko i niepostrzeżenie ale niezwykle sprawnie, a co ważniejsze ze szczerego serca, non stop porządkowały, zmywały, sprzątały tudzież zbierały kurki na jajecznicę...

Jadła, napitki... nie sposób wymienić. Wszystkie wyborne, niezapomniane...

To spotkanie i towarzystwo tak wielu wspaniałych ludzi na zawsze pozostaną w mej pamięci!
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Ja również jestem już w domu (a właściwie w pracy :glowa_w_mur:). Jak zawsze było fantastycznie! Ogromne podziękowania dla wspaniałych Gospodarzy i wszystkich zlotowiczów.

(20-06-2014, 23:22)krzysztof1970 napisał(a): A ja jestem dziadkiem:) Pozdrowienia dla wszystkich.

Gratulacje dla córki!
Krzysztof, masz wnuka czy wnuczkę?

Buziaki
Hanka
Odpowiedz
(23-06-2014, 08:46)Han_ka napisał(a): Krzysztof, masz wnuka czy wnuczkę?
Jeśli dziadkiem, to chyba wnuka. Przecież jakby miał wnuczkę, to byłby babcią? :lol:
Odpowiedz
(23-06-2014, 11:40)Maciej napisał(a): Jeśli dziadkiem, to chyba wnuka. Przecież jakby miał wnuczkę, to byłby babcią? :lol:

Albo mężem babci;)
Odpowiedz
I my bezpiecznie dotarliśmy do domu choć zajęcia z truskawkami zlotowymi skończyliśmy o 23,00.
Podziękowania dla gospodarzy i organizatorów za wspaniale spędzony czas oraz dla wszystkich uczestników spotkania za atmosferę i wspaniały nastrój na zlocie.
Pozdrawiam
Rafał i Ania
Odpowiedz
(23-06-2014, 08:46)Han_ka napisał(a): Gratulacje dla córki!
Krzysztof, masz wnuka czy wnuczkę?

Buziaki
Hanka

Wnuka

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
No Krzysztof śliczny ten Twój wnusio :)

Gratulacje :)
Odpowiedz
(23-06-2014, 19:05)KasiaZ napisał(a): No Krzysztof śliczny ten Twój wnusio...................
Noooo, a jaki podobny do Dziadka!!!!
Gratulacje.
Odpowiedz

Skocz do: