Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV POTYCZKI MŁYŃSKIE - Gostomia 2014
Wiedzieliśmy że wnuk będzie. Gratulacje.
Krzysiu, sadź Mu od razu jakąś winorośl :D
Odpowiedz
I ja dziękuję wszystkim za wspaniałą zabwę. Do 5:30 dawno się nie bawiłem, za co niewyspanych przepraszam.
Miło było poznać nowe osoby. Tadzia, Edka, Zbyszko, Moczarka, Maćka który przyjechał aż ze Szczecina.
Dziękuję dziewczynom za ogromną pracę, porządek utrzymywały cały czas. Przygotowywały wspaniałe jedzenie i nikt nawet przez chwilę nie miał szans zgłodnieć.

Konkursy przeprowadzone perfekcyjnie. Ricci kawał serca w to włożyłeś.
Zbynek chyba przebił wszystkich różnorodnością i jakością trunków.
Romana "kwasiury" to mistrzostwo kompozycji, takich mieszanek do tego smacznych nikt nie wymyślił.
Wszystkiego nie sposób spróbować. Kto nie był niech żałuje! Ja już się zapisuję na 2015r.
Odpowiedz
(24-06-2014, 08:37)kilis napisał(a): I ja dziękuję wszystkim za wspaniałą zabwę. Do 5:30 dawno się nie bawiłem, za co niewyspanych przepraszam...
Masz szczęście, że nie każda pochopnie wypowiedziana myśl się spełnia w rzeczywistości. Popiól by po Tobie nie pozostał... :diabelek:
Dzień wcześniej jasność za oknem i 4:30 na zegarku zaskoczyły mnie zupełnie. Tyle, że ja tyle hałasu nie robię.
Odpowiedz
Domyślam się. Trzeba było się nie krępować. Czas się jakoś zatrzymał wtedy. Sorry jeszcze raz.
Za rok za karę wypiję utleniony kupaż bety, cascade i aldena jeśli ktoś takowy przygotuje. Gorszej kary chyba być nie może.
Odpowiedz
Mam paroletnią Cascade - mogę na życzenie utlenić:D
Odpowiedz
Ja natomiast, postaram się w przyszłym roku nie przywozić nic utlenionego... Hihiii
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Kolejne spotkanie z Wami było dla nas niezwykle miło spędzonym czasem. "Stare" i "nowe" twarze, rozmowy, dyskusje oraz degustacje przeróżnych wspaniałości to coś, co będziemy jeszcze długo wspominać.
Dziękujemy Wam za obecność, pomoc organizacyjną i wszelakie inne wsparcie. Nadzwyczajne wyrazy wdzięczności kierujemy do Organizatorów i Dziewczyn. Dzięki Wam wszystkim IV Potyczki Młyńskie były udaną imprezą.

Czekamy na Was za rok!
A, P & J
Odpowiedz
Opisy pojawiają się po zatrzymaniu wskaźnika myszy na zdjęciu.

Czwartek - dokumentacji brak, nie mogliśmy dotrzeć niestety

Piątek - byliśmy dopiero wieczorem, przejazd przesz Częstochowę - masakra
Niestety zdjęć z imprezy na parterze i pierwszym piętrze młyna brak - mam nadzieję że ktoś uzupełni :).
Poniżej dwa nocne zdjęcia.

Sobota - walne i konkurs miodów pitnych

Odpowiedz
cd soboty:

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
sobota - ciąg dalszy

Konkurs miodów pitnych

Odpowiedz
sobota dalej się ciągnie

sobotnie grilowanie

Odpowiedz
sobota końcówka

Niedziela - niestety końcówka zlotu, wspaniałe śniadanko
Na zakończenie parę zdjęć pałacyku i okolicy:

Odpowiedz
Gratulacje dziadku Krzysztofie:brawo:. Dzięki wszystkim za miłe spotkanie, super trunki, świetne zupy, wędliny, chlebki, ciasta i inne smakołyki:slinka:. Jeszcze raz podziękowania dla gospodarzy i pań za włożony trud w utrzymanie porządku:brawo:

Pozdrawiam Edek:)
Odpowiedz
(18-06-2014, 12:33)mimir napisał(a): My niestety nie damy rady w tym roku. Coś w pracy wypadło :(

Wypada tutaj odszczekać, bo w ostatniej chwili udało nam się przyjechać :) Nie na cały zlot, to prawda, ale zawsze coś. Okazja żeby wychylić lampkę czegoś dobrego i porozmawiać była!
Odpowiedz
(24-06-2014, 08:37)kilis napisał(a): I ja dziękuję wszystkim za wspaniałą zabwę. Do 5:30 dawno się nie bawiłem...

Ja też się wspaniale bawiłem, biesiada do białego rana... dzięki niej poznaliśmy talenty taneczne i wokalne...
Już wiem, kto ma w następnym roku trzymać mikrofon, by było czysto i przyjemnie.
Za hałas usiłujących spać, też przepraszam, obiecuję że następnym razem postaramy się ciszej hałasować...to może ja też napiję się tego wina?

(24-06-2014, 08:37)kilis napisał(a): Konkursy przeprowadzone perfekcyjnie. Ricci kawał serca w to włożyłeś...
Dzięki, dzięki.
Podziękowania dla Komisji, Opiekunów, Uczestników Konkursu, gdyż wszyscy wymienieni swoją cegiełkę dołożyli :)
Wyedytowałem opis w wątku o III edycji konkursu win; dodałem zdjęcia Witka ( Witongo).
Dzięki Witku za super zdjęcia ( technicznie i artystyczne) :)
Odpowiedz
(24-06-2014, 08:37)kilis napisał(a): I ja dziękuję wszystkim za wspaniałą zabwę. Do 5:30 dawno się nie bawiłem, za co niewyspanych przepraszam...

(27-06-2014, 12:07)Ricci napisał(a): Za hałas usiłujących spać, też przepraszam...

Nie żartujcie sobie. Spać można w domu.
Co do mikrofonu: też wiem, gdzie się powinien znaleźć, ale wstydzę się powiedzieć.
Odpowiedz
(27-06-2014, 13:03)Maciej napisał(a): Co do mikrofonu: też wiem, gdzie się powinien znaleźć, ale wstydzę się powiedzieć.
@All
Wyobraźcie sobie sytuację: jest ok 4 nad ranem , Maciek przychodzi na I piętro i powiada :
- Czy do jasnej cholery nie moglibyście trzymać swoich "mikrofonów" prosto do dziury, a nie lać po desce jak leci :glupek:.
A my porządni "obywatele'' na to że to nie my, to kobitki
źle trzymały mikrofony:D.

ZA MIKROFON NIE PRZEPRASZAM, bo to kol. Rici jest wszystkiemu winien :big:
Ze swojej strony mogę jedynie obiecać, że następnym razem młyn będzię sie kołysał do samego śniadania nie używając środków techniczyh :nie_powiem:
Odpowiedz
Podziękowanie dla miłych gospodarzy za zorganizowanie zlotu w tak ładnym miejscu i dla wszystkich gości .Trunki i jadło wspaniałe dużo dobrych pyszności do picia i jedzenia było !!!!!!!!!!
Odpowiedz
Film Gostomia 2014, gotowy:
https://picasaweb.google.com/11536956903...2460798898

Zwykle w filmie dodaję komentarz do poszczególnych scen. Tutaj jest on zbędny. Słowa piosenek, jakoś tak pięknie się ułożyły...

Miłych wspomnień...

Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Pięknie, pięknie, super to zmontowałeś. Muzyka znakomicie dobrana.
Jak ja fałszuję, dobrze że to wyciąłeś. Obiecuję więcej nie próbować spiewać.
Wschód słońca nad Gostomią coś pięknego.
Odpowiedz
He, he ja fałszuję jeszcze bardziej... Tego fragmentu o czwartej na ranem, w naszym wykonaniu nie można było zamieścić w filmie, nawet Basia nie była w stanie pomóc bowiem skutecznie ją zagłuszaliśmy... Musiałem wyciszyć.
Szczerze współczuję tym, którzy musieli tego słuchać... Jednak z tego co pamiętam nam nie przeszkadzało nic. Cóż śpiewać każdy może. trochę lepiej lub... trochę gorzej.

Odpowiedz
Świetny Film i bardzo dobry montaż, SDM idealnie się wkomponowało, widziałem sporo Nowych , nieznanych Twarzy, to chyba dobrze.
:cool:
Odpowiedz
Maciek film zacny sam widzisz, że musisz być co roku, aby taka pamiątka została :)
Odpowiedz
Maciej, normalnie się wzruszyłam! I SDM w tle - rewelka!
Kolejny film montujesz w Wysowej i Egerze :diabelek:

Również gratulacje dla Witongo za super zdjęcia z konkursu!

Pozdrowienia dla wszystkich

Hanka

Odpowiedz
Filmik super. Ja poproszę zdjęcia ze zlotu na maila.
Odpowiedz

Skocz do: